2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

seren kızz hani bana ev bakıyordun ogün sordun gerisi gelmedi şekercimm. birde dün derya bir link eklemişti kimse yapmadımı onu. bende ekliyorum sayıları sırası ile bulacaksınız 0-1-2-diye..
serencim birde baktım ama ben diger annelerin bölümlerine bakmadıgım için bilemeyecegim tatlişkom.

ewet yapım oynak:dance::dance: ama hamişlikten dolayı geriden geliom tabii enerjim seren kada digil tabi düştü yoksaaa oooooo evin neşenaniknanik kaynağıydım ama şimdi ıhlıya tıslıya zor geçiokafamçokkarıştı

dogru haklısınız ama ben agrı var derken ilaclardan kaynaklanıyor anladıgım kadarıyla bununda bebegime kazar vermesınden korkuyorum yanı beni agrıdan cok agrıyı olusturan sey canımı sıkıyor yoksa bebegim için degil agrı cekmek canımı bıle verırım ama ben agrı cektıkce sankı o benden fazla agrı cekıyor dıye canım yanıyor.(kafam cok dagınık inş yazdıklarımı anlarsınız) ayrıca bana yazdıklarınız için teşekkur ederim .

ayol senin oltada pek bi kıvrak :dance:anam yetişemioz ki cicimlülülülülülü

ayten çok saol canım hamile olduğum için çıkarmıyo ben adama yanlış anlatıyormuşumda ondan :))))))))))) adam diyo ben boşu boşuna niye dört ay prim ödeyeyim :)))))))) bende diyorum abi çıkışımı vermemeniz lazım :)))))))

oyyy kıyamammm aglama canım arkadasım benımmmm
senın durumunu anlayamıyorum ama emınımkı canın cok yanıyordur sabret guzelım az kaldı allah ayrdımcın olsun bı avazda cıkaracan ozanımızı:dance:
neyse bosver darkinlife arkadası ama emınımkı agustos yada temmuzdakı annelerın kıyafetlerınden alıntı bukadarda aynısı olmaz yanii
aman onun ayıbı bızene:mymeka:
sen bence buaralar bol bol dınlen cnm :1hug:

cnm ev konusuna gelınce ben avrupa yakasındasın sanmısıtım butarafta olsan şipşak ev bulurdum valla
ben genelde hürriyet emlak ve http://emlak.milliyet.com.tr/ buna bakıyorum cnm valla uzuldum keske butarafta olsaydın bulurdumm
hatta sen butarafa tasın yavrum senı benım sıteye alimm olmamııı:lepi:

Ben çıkıyorum kızlarrrr
Kendinize ve bebişlerinize iyi bakınnnnn

Seren kısss EGE yi fazla oynatma içindeeee sonra benim ki de isteyecek... Anne bak Ege nin annesi ne güzel hoplatıyor onu sende yap diycekkk a.s:roflol::sm_cool::teytey::dance:

kıs asliii bi görünüp kayboluyon bacımmm nerlerdesin yahu :CüvCüv:güzellik uykusunamı daldın yahu? senin adın aslı hemi benim saliha salişte diebilisin nm:lepi::dance:

BEN GELİCEM SENİN SİTEYE BEEEEEEENsırnaşık şeysırnaşık şey
AKŞAMLARI DA GÖRÜCEN BENİİİİİİİ
MADEM OĞLUNA DA ALICAN KIZIMI KAYNAŞMAK LAZIM DİMİ AMA KÜÇÜKTEN :teytey::teytey:

merhaba bayanlar..
bugun aşımı oldum sonunda ıkıncı dozu uzerımden yuk kalktı..

ya bırde ben oğlumun kıyafetlerını yıkayacagım sımdı makınaya attım ama calıstırmadım daha..
siz beyaza yakın renklılerı yada beyaz uzerıne renklı desenı olanları canlı renklerle olanlar la bır mı attınız makınaya ?? :sm_confused:
yoksa ayırdınız mı ben sımdı hepsını attım kısa programda 30 da yıkayacagım renklerı bırbırıne gecmez dımı ??..
eger gezmezse sadece beyaz bır takımı kaldı üzerınde renklı dıkısı olan onu atmadım onu da atayım ayrı kalmasın ?
cevabınızı beklıyorum kızlar makınayı calıstırmadan.. :uhm:

Son düzenleme:

cnm bılıncsız ılac almıyorsun sonucta doktorun verıyor ole degılmı
e doktor bılgısınde ılac alıyorsan korkma endıselenme bebegıne zarar vermez hee guvenmedıgın bır doktorsa baska doktor bul kendıne senden ve bebegınden degerlı baska kımse yok suanda cnm
hamılelık psıkolojısı var sende bıraz dogaldır evrım gecırıyoruz sonucta cok fazla sters yapma uzulmede
gel buraya takıl kıs yazmaanda oku ınan okudukca gulesı gelıyo ınsanın
sırnaşık şey
sıkmaaa canınııı aşkitommm yerim senii hadı gul bakım birazzzz :lepi:
sen gulersen bebısınde ıcerden gulucukler atacak bunuda hıssedeceksın valla bak
ben demınden berı oynuyorum bızımkıde ıcerde cıldırıyo:sm_cool:

:roflol:haklı cocuk bilmiş bilmiş dolascanaa azcık sende hoplat cocuuu anasııı:lepi::roflol:
baron oglusum gel egenın yanına yaffrımmm bırlıkte oynayın hadeee ooohhh yandan ooohhhhh haydı lilililililiyaarrr:sm_cool::dance::roflol:

sabırlı melo,ben 32+1 gunluk hamıleyım gogus uçlarımda bazen beyazımsı bı renk goruyorum kremsı bı yapısı var ama öle süt falan gelmıyo yanı akmıyo.

BENDE 31/5 GÜNLÜK HAMİLEYİM DEVAMLI SÜTYEN TAKIYORDUM ANLAMIYORDUM DÜNDEN BERİ ÇIKARTTIM EPEY SIVI GELİYOR:teytey:

sengözlerimebaksanab anaaa anaya bak hemende verdi kızını azcık naz yapım yaww
kız tarafı naz tarafıdır kadına bak gordu tabı oynak cocuuu ve anasını hemen kızı verdiii:roflol:
gel anammm geeeellll sen gel bizim siteye valla yaa bızım sıte yaşlı dolu bıtane yenı doguran var azcık konusım dıyorum kadın suratıma bakmıyo:dilcikar:
yanlızııımmm gelin hepınızı benım sıtede ev sahabı yapaımmmm:dance:

Betülcümmm ben daha yikamadim ama bizimkileri yikar gibi yikarim diyorum yani canli renklerle beyazlari atmayacağim ama beyazlarla beyaz desenlileri yika canimmmmmm
ben de çikicam birazdan öpüyorum canolaaaaaar
serocum senin sitene ben taşinicam demiştim okumadin heralde o zaman kizimi eskisi gibi asliya verecemmmmmmm

BAK BAAAAAAK :mymeka:
TAMAM KIS VERMİYOM ŞÖÖLE ASLI GİBİ DEVLET GİBİ KAYNANASI OLSUN BARİ :sm_cool::roflol::roflol:

merhaba betul ben hepsını birlikte attım narin 30 derecede yıkadım beyazda vardı beyaza yakın renklerde vardı içinde bişey olmadı

betulcum etıketlerıne bak hemen
egerki assagıda yolladıgım gıbı işaretler varsa kesınlıkle makınada yıkama elde yıka ok
etiketçi oldugum için ii bılıyorum, bırde azcık suya tut renklılerı eger akma varsa onlarıda cıkart cnm
:lepi:

betülcümmm bende bugün kendi geceliklerimi falan yikadim benzer renklileri bir yikadim korktum boyar diye ama bişey olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…