2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

tesekkurler arkadaslar... a.s.

seren ben sımdı onları makınadan cıkarıp hepsının etıketıne mı bakıcam yanı.. kafamçokkarıştı

BAK BAAAAAAK
TAMAM KIS VERMİYOM ŞÖÖLE ASLI GİBİ DEVLET GİBİ KAYNANASI OLSUN BARİ :sm_cool::roflol:

a.s şarap gıbı kaynanası olceneee devlet gıbı kaynanası olsun daha ii heeee:roflol:

ii sen biiliinn
çok şey kaçırdıgınıda unutmaaa sakın:lepi:

tmm sen gel ozaman benım sıteye kızınıda arada bızım oglana yanastırırız:roflol::sm_cool:
hade cık gıt erken erken optum seniii canummmmmmmmmmmm
kendıne bebısıne ii bak yarın bomba gıbı beklıyoruz seniiiiiiiiii

EGE: NAZ BEEBĞİM ÖPTÜM SENİİİa.s.

NAZ: AYY EGEE UTANDIMMM BENDE ÖPİM BARİ SENİİİ
:roflol:

benimde bir cocuk odam var ondada 5 yasinda oglum var ..bende yanima besigi koydum ..yine sen bilirsin ama en azindan ilk 3 ay yaninda yatsa zarari olmaz ,cunku ilk zaman kusuyorlar ,allah korusun tikanir falan nasil duyucan sesini ..hem sonradan 4 aylikken alisiyorlar baska odaya ..sadece kendi yatagindan baska sizin yataga alistirma en onemlisi o ..yine sen bilirsin ama en bastan ben baska odaya koymama taraftariyim canim..

tesekkurler arkadaslar... a.s.

seren ben sımdı onları makınadan cıkarıp hepsının etıketıne mı bakıcam yanı.. kafamçokkarıştı

EVET BAKACAN TABİİİ:dilcikar:
İŞİN NE BAK TEKTEK CIKART BAK İŞTEEE:lepi:
BEN GENELDE ETIKETLERINE BAKMADAN NE YIKIYORUUUUMM NEDE UTULUYORUMMM
TABİ SEN BILIRSIN ACIK RENKLILERLE BEYAZLARI ATMA ISTERSEN BEYAZLA BEYAZ DESENLILERI BIR ATARSIN RENKLILERI DE OTEKILERDEN SONRA ATARSIN OZAMAN
YENI OLDUKLARI ICIN BIDE E PAZARDANDA ALIYORUZ BAZI KIYAFETLERI BOYASI CIKARMI BILMIYORUZ DIMI AMA EMIN OLMAK ICIN TEDBIRLI OLMAK LAZIN CNM
SEN SORDUN BIZDE FIKRIMIZI SOLEDIK UYGULAMAK SANA DUSERRR:icecream:

sonunda guldurmeyı basardın seren sende seytan tuyu var heralde bu arada ilaçlar doktorun verdıgı ilaclar ssk gidiyorum şimdiye kadar kac doktora gıttım hiç ilgilenmiyolar baslarından savıyolar insanı ondan guvenemıyorum ilacları 3 gun kullanmadım karnımın agrısı azaldı ama kabız oldum buda belimi agırtı bugun ilacları aldım gene karnım agırmaya oglumda içerde gerilmeye basladı sankı karnımı yarıp cıkıcakmış gıbı ondan ona zarar verdigini dusunuyorum .

BETÜŞŞ SANA BİR BILGI DAHA ŞEKERIMM

EGERKI ETIKETTE

MİT AHNLİCHEN FARBEN WASCHEN: AYNI RENKLERLE BIRLIKTE YIKAYINIZ
YAZIYORSA EŞ DEGER RENKLERLE YIKA CNM
ANAM OKADAR ETIKET YAPIYORUZ KIMSE BAKMIYOOO
AY BIZ BOSUNA UGRASIYORUZ DEMEKKİİİİİİİİİİklava:klava:

ya ben kıyafetlerının hepsını mothercare den aldım..
anam bazen onlarada guven olmuyor ya en kalıtelı seylerın bıle boyası cıkıyor, çekiyor filan.. :1closedeyes:
tamam canım ne kızıyon bakalım madem.. :dilcikar:
hem atmadan once nıye solemedın.. klava: :roflol:
zaten kolum ağrımaya baslıyor yavastan sinsi sinsi.. agresifim sinirliyim kompleksliyim.. Kötü Kazen

SEREN BEN BAKMADAN YIKAMAM ÜZÜLMEEEEEEE:lepi:

İŞTEEEEE KADIN BUUUUUUUUUUUUUU:dance: OHHH GULDURDUM SENİ İŞTEE OHHHH:lepi:

SSKLI DOMTORLAR MALESEF ILGISIZ HEPSI DEMIYORUM AMA %80 İ OLE BACIM
DOGURANA KADAR SABREDECEKSIN NAPICAN KÖPRÜYÜI GECENE KADAR YANİİİ:icecream:
KABIZLIGADA COZUM VAR KISSS AAAAAAAA DÜÇENÇ DUKTURUNU DİNLE SEN
BAK ŞİMCİK ONCELIKLE BOL BOL SU ICIYORSUNNNNNNN
SONRACIMAMAAA EŞİNE SIPARIS VERIYORSUN YADA AZCIK YURUYUS OLSUN DIYE PAZARA CIKIYORSUN KENDIN VE 1 KILO YADA YARIM KILO KAYISI ALIYORSUNNNNN
SONRAA PAZARIN SAGINA SOLUNA BAKIYORSUN HASLAMAK ICIN MISIR ALIYOOOOSUUUNNN
ONLARI YAPIP YIYORSUN GUZELCENEEE KASIDAN SONRA EN AZ 1 SAAT SONRA SU İÇ HEMEN ICMEKI TAMAMEN CIRCIR OLMAAA:)))) BOL BOL SALATALIKTA YEEE BAK GOR FAYDASINI GORECEKSINNNN BEBISINDE GERILMEYECEK NE KENDINI NEDE ANNESINI UZMEYECEK BAK GORR CNMMM:1hug:

anam tam adamına cattık desenee.... :tomato: :roflol:

ya makınaya atmakta teredute dustugum yanı cekmesınden vs suphelendıgım seylerın etıketıne bakarım ama hepsının ayrı ayrı bakmam..
şimdide aklıma gelmedı hıc ıyımı hepınız makınaya attık yıkadık deyınce.. :tomato:

özürdilerim pc basında degildim şimdi, geldim . 20 eylülde oglumu kucagıma alıcam inş senağlama

önemli degil canim ..bak simdi kontrol paneline giriyorsun
...orda detay bilgilerinizi duzenleyin bolumunu bul tikla...acilan sayfada en sonda kilo ve dogum tarihi takip cizelgesi yazan yere sunu kopyala http://tickers.baby-gaga.com/p/dev263pb___.png insallah anlatabilmisimdir ..dene yapamazsan yine anlatirim

yaa kızlar biraz önce yazmışım linki eklememişim saliha memnun oldum canım.ebru naz bebişimize iyi bak tatlım serencim sonuçta damat adaylarının ismi aynı bizim bebişte Ozan Ege.
http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

kızlar yapın bakalım sizde sayılar kaç çıkacak yazın. beyin yaşlarınızı ögrenelim.seren başta seninkini bekliyorum.

etiketini sevsinler :bbo:senin sen üzülmeeee ben yıkamadıma.s. daha senin bilgilerini aldım şekerim ben dediğini yaparım canikom sıkma canını sen tatlicadiarzu bidenem:lepi::Saruboceq::Saruboceq:

BEİİİ BAAAGG BETÜÜŞŞ GELMİMM ORAAAAklava:
BENDE BUGUN AŞI OLDUM NOLCEEKK HEMDE BEN COK KORKARIM IGNEDEN :çok üzgünüm: ama bebıs ıcın oldum ıkıncı dozu
aralıktada yapacaklarmıs
okadarda kıymetlı olmasın canın anasın sen anaaaa
hade gıt cıkart etıketlerı kalıtelıde olsa dedıgın gıbı rengı atabılıyo maleseffff:tomato:

betülcüm hiç canını sıkma benim bebişimin kıyafetleri fıstıkyeşili,pembe,sarı,turkuaz,beyazlı pembeli.... hepsini beraber attım 30 derecede bide deterjan olarak perwol narin yıkama kullandım hepsıde mis gibi.bence çekinme bişey olmaz

ay seren alemsin valla bayılıyorum kız sana :)))))))) bi saat sonra su iç hemen su içmeki cır cır olmayasın :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

yaa kızlar biraz önce yazmışım linki eklememişim saliha memnun oldum canım.ebru naz bebişimize iyi bak tatlım serencim sonuçta damat adaylarının ismi aynı bizim bebişte Ozan Ege.
http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

kızlar yapın bakalım sizde sayılar kaç çıkacak yazın. beyin yaşlarınızı ögrenelim.seren başta seninkini bekliyorum.

bundan sonra benım doktorum ilan ediyorum seni dediklerini aynen uyguluycam doktor hanım bebegim belki doktoru sayesınde rahatlar teşekkür ederim onerılerın için ve diger doktorlar gıbı olmadıgın için

klava: senin için yaptımmm beyın yazım 31 cıktı

ama hamişim ya hormonlardan hormonlardan:roflol::roflol:

neyse hatunlar ben cıkıyorum
cılgın adeleli yakısıklı kucem gelır şimcikkkk:icecream:
hade optum siziii ay zap zayıp adama adeleli deddim yaa duymasın:roflol:

hade siiiii yuuuuuu beybiiiiii
ayy lavv yuuuuu
mucukssssssssssssssssssssssssssss:teytey::teytey:a.s.:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…