2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrr ayşenurla konuştuk dün size selami var ....
Ben de bugün pazarda iki dolandim yoruldum yaw...
Seren maşallah sanaaaaaa

:nazar:YORULMAN NORMAL KIZ ANASISIN NAZIN NAZLI ANASISIN O YUZDEN NORMAL YANİİ:icecream:
AMA BENIMDE KIZIM OLSAYDI BUKADAR HAREKET OLMAZDI HERHALDE laelaelaelaelae

AYSE NAPIYOMUS ALMISMI BISEYLER NIYE GELMIYO HİÇ NETE
UNUTTU BIZI HAIN DOMDOM:kızgın::tomato:

ne güzel hepinizin nesesi yerinde ALLAH bozmasın bebişlerinizinde hergunu boyle gecsin inş.(ama benim hiç nesem yok içim sıkılıyor sankı benı kımse anlamıyor)

niye bacım sana ne oldu?:çok üzgünüm: sende bi varsın bi kayboluyon derdin ne şekerim takma bak oram şıkır sende kıvır:tomato::dance::dance::1hug:

her konuda ben ak diyorsam herkes kara diyor hep ben suclu hatalı durumuna düşüyorum buda benim canımı cok sıkıyor ondan yanı su anda degıl oynamak gülmek bıle zor geliyor
aglaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk iiiiistiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyooooorrrrrrrrrummmmmmm.

dur kıs aglama sakın aaaaaaaaaaa acma muslukları hemen :eek:klava:
HMMMM HAMİŞLİK PSIKOLOJISI YANİİCADIARZU

bu dedıgın kişiler kımler meselaaa cevrendekilermi yoksa ailenmi(kocan-anası-senın anan fana):CüvCüv:

niye bacım sana ne oldu?:çok üzgünüm: sende bi varsın bi kayboluyon derdin ne şekerim takma bak oram şıkır sende kıvır:tomato::dance::dance::1hug:

agrım var bugun fazla sandalyede oturamıyorum yoruldum yatıyorum. Nasıl oynuyayım hem agrım var hem içim sıkılıyor degil oynamak gulmekbıle zor...

ayten bacım patron sigorta çıkışımı yapacakmış bu durumda para alamazmıyım ben şimdi

ne zamana yapacak canım. doğurmadan zaten 32. haftanda iznini başlatıyosun doğum öncesi 8 haftalık iznini , sen yani işgörmezlik iznini başlatıyosun. hastaneden aldığın evrakları şirketin muhasebesine veriyoosun. muhasebe senin doğum öncesi 8 haftalık iznini başlatıyor, yani sigortanı durudruyo. sonra doğum yaptığın gün bu aldığın evrakları doğum yaptığın hastaneye veriyosun doğum sonrası iznin başlıyor 8 hafta daha. bu süre de bitince işyerinden işe başladığına dait yazı alıyosun. ssk ya bildiriyosun. sonra paranı alıyosun. yani seni hamilelikten dolayı işten çıkarıyosa tazminatını al. buda kanuni hakkın.

canım ne kadar neşelisin allah bozmasın...
bende enerji bitti ŞİMDİDEN ..............

aaaaaaaaaa hatunlar enerji bıttı demeyın yahuuuu
bebişlerinizi dusunun
guzellıgınızı dusunun
onlara aldıklarımızı dusunun
aşkınızı kocanızı dusunun
bide beni dusununnnnn:dance:sırnaşık şey

allahın verdıgı mucıseyı yasıyoruz hepımız
bızım yerımızde olmak ıcın nekadar cok caba gosteren dua eden ınsanlar var bılıyormusunuz
o yuzden halınıze sukredın ve hamıslıgın tadını cıkartınnn:dance:

hadiii ole kos kos oturmak yokkkk mis gıbı evlatlar dogurucaz bak bızden daha degerlı varlık varmı heeeee:icecream::enbuyukkk:

dur kıs aglama sakın aaaaaaaaaaa acma muslukları hemen :eek:klava:
HMMMM HAMİŞLİK PSIKOLOJISI YANİİCADIARZU

bu dedıgın kişiler kımler meselaaa cevrendekilermi yoksa ailenmi(kocan-anası-senın anan fana):CüvCüv:

ben zaten alınganım hamılelıkte bırazdaha agır bastı heralde kaynanam yanımda degil zaten ama buyuk rol kocamın tabıkı ..

KIZ SEROOOO bu karçiçek de senin sülaleden galibaaa naniknaniknaniknanik
oynayıp duruyoo...
ayşe de iyiymiş canı sıkılıyomuş orda olsam hepinizi görürdüm diyooo..bebeğe bişeyler almış mı sormadım kıs :1rolleyes:heralde almıştır odasını falann :smiley-cool:

YEFRUUUUUUUUUUUUUUUM:lepi::lepi:
ZİLLERİ TAKMIŞIN GENEEEEEEEE,, GELDİM GELDİM SEROOOOOO
ANAM KIZIN OLSA DANSÖZ OLURDU HERALDE BU KADAR OYNAMAYAAAAa.s.:lepi:

Wiski ne güzel pijama ve gecelik almışsın ya. Fiyatları da çok iyiymiş. Nereden aldın sorması ayıp?

her konuda ben ak diyorsam herkes kara diyor hep ben suclu hatalı durumuna düşüyorum buda benim canımı cok sıkıyor ondan yanı su anda degıl oynamak gülmek bıle zor geliyor
aglaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk iiiiistiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyooooorrrrrrrrrummmmmmm.

şekerim bizlerede oluo ara sıra üzülme hasassın tabii strese girme güzelim zamanla düzelir hele bebişin:emir_bebek: olsun herşeyi unutturur ben böyle teselli buluyorm öyle düşün canikomşakkıdı

agrım var bugun fazla sandalyede oturamıyorum yoruldum yatıyorum. Nasıl oynuyayım hem agrım var hem içim sıkılıyor degil oynamak gulmekbıle zor...

gülüümm hepımızın agrıları var hepımız yoruluyoruz ak sen evdesın neguzel uzanıyorsun ben patron gıtsın dıye gozunun ıcıne bakıyorum
o gıtsınde kapıyı kıtleyım yatım dıye beklıyorum vallakafamçokkarıştı:lepi:
o yonden sanslısın
içinde sıkılmasın allah bızlere nekadar guzel bişey vermıs bı dusunsene anne olmak nekadar guzel bısey tabıkıde guzellıgı kadar zorluguda var ama evlatlarımız gelene kadar sabredıcez onların mıs kokularını duyunca onları hıssedınce hersey bıtecek o yuzden kendını karamsar yapıpta cocuguda uzmeee:mymeka:
sen cok degerlı bır varklısın
sen cok guzel bir annesin
seninde bebeişin cok tatlı mis kokulu bır melek
annesiii evladın ıcın agrı cekıyosun bunsan daha tatlı bır agrı olabılırmı yawwww:1hug:

KIZ SEROOOO bu karçiçek de senin sülaleden galibaaa naniknaniknaniknanik
oynayıp duruyoo...
ayşe de iyiymiş canı sıkılıyomuş orda olsam hepinizi görürdüm diyooo..bebeğe bişeyler almış mı sormadım kıs :1rolleyes:heralde almıştır odasını falann :smiley-cool:

:roflol: bana oltayı atan baslıyo oyanamayaa:roflol:

ii olmasına sevındım valla yaa
eh almıstır tabıkıde artık herkese alımmı dıye sormaktan vazgecmıstır herhaldesırnaşık şey
ii gelsinde gorsun sole seren gelsin buraya dıyo deeee
lülülülülülü

öğle paydosunda dışarı çıktık pazardan aldım bunları ofiste çekip hemen yolladım ..bir kaç tane de anane kilodundan aldım ama onlarıı çekmedim...gecelik biraz büyük çıktı kusura bakmayın :))

canımm benimmm ne güzel şeyler bulmuşsun zevkli arkidişimmmm Şeniz
iyi günler de giy inşallahh

seren kızz ekledigin resimde darkinlife ın aldıklarını göremedim ben sayfaları açıyom ama bulamıyorum. bende bir güzel uyuyup geldimm komşumda sagolsun sabah agladıgımı görmüştü sagolsunn komşucugum çorba yapıp gelmişş.
seren kıvır anam kıvırr ohh maşallah. bir karçiçek isim neydi arkadaşım.

nurayyy kız pazardan aldım pazardaaaaaan ..
öğlen yeşilköy pazarına gittik de ordan buldummmm
cansummmm canımmmmmmmm sağol bidenemmmm

Kizlar bu hamilelik psikolojisi çok zor ..şimdi herkes bana diyor ki sen kesin ağustosta doğururusun diye..karnim çok büyük bebişimde biraz iri..dr eylül diyor ama çok etkileniyorum kime inanayim bilmiyorum.bende hep erken doğuracakmişim geliyor ama bilmiyorum

X