2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:roflol::roflol: ayyy cok ozur yaa bebişin cınsı ne demısım sanki ınsan degıl tobe tobeeee cok ozur yaaaaaaa
cınsıyetı ne demek ıstemıstıma.s.:tomato:

kızlar yaa bişi sorucam ozellıkle aslı ve deryaya sorım onlar agustos annelerıne bzden daha cok takılıyo ama bu yollayacagım temmuz annelerının bebıslerıne hazırladıgı kıyafetlerde olabılır:uhm:
demın kasım annelerının bebıslerıne hazırladıklarını yayınlamıslarda orda bişi dikkatımı cektı "DARKİNLİFE" dıye bır arkadas aldıklarını sergılemıs
sankı ben bu kıyafetlerı temmuz annelerınde yada agustos annelerındede gormustum
aynısından alabılır demeyın cunku yer mekan renkte aynı sankı
hamıslıkten tam hatırlamıyorum temmuzdamı agustostamı gordugumu ama bakacam eger ordan alıpta ben aldım dıye kısılerı kandırıyorlarsa coookk ayıp vee hıc hos degıllll
valla sıteye yayın yaparım
insallah yanılıyorumdur

:enbuyukkk:

http://www.kadinlarkulubu.com/kasim-bebeklerinin-cicileri-hazirliklari-t180057/index16.html

ya sen çok alemsin yaaa senin oğlan da seninle birlikte hiç yaşlanmaz seroooooooo:roflol::teytey:

kıs seren bu bilgin güzelmişa.s.bak benimde işime yaradı.. kocam memurda şekerimmersi cnm:teytey:

kıs sen ne çok gülüyosun:roflol: seren valla yanımda senin gibi biri olsun isterdim neşeli falan oh ohh:dance::dance::dance:hiç derdin kafamçokkarıştınazar:

kıs sen ne çok gülüyosun:roflol: seren valla yanımda senin gibi biri olsun isterdim neşeli falan oh ohh:dance::dance::dance:hiç derdin kafamçokkarıştınazar:

:))))))))))) yanındayım sayılır bak ekrana yazdıklarımı oku yanında hısset benı şekerımmmsırnaşık şey
amannnn hayat bızle dalga gececenee biz hayatla dalga gecelım valla kıss
:icecream:

ebruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
piss ebruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
beni cagırdın geldım nerdesın kıs sennn gıttın yıne uyusss:mymeka::mymeka:

selam bayanlar ben geldim int. yüzünden bi türlü giremiyodum bugün itibariyle şükür hiç hat kopmadı bu cumartesi işi bırakacatım ama yeni gelen arkadaş pazartesi işi bıraktı diğer arkadaşta cumartesi gelcekmiş 1 hafta ona öğretecem bi türlü çıkamadım :))))))))))))))) ve daha raporu alamadım ((((((((

hiç derdin yok mu senin kocan yaşadı

anam dertsız ınsan olurmu yawwww:)))))))))))
vardır tabıkıde gercı ben hangısı dert hangısı dert degıl anlayamıyorumkiiiii:roflol:
allahım hepımızın yuzunu guldursun hep ınsallahhhh
valla kocam benden bende kocamdan memnunum cok sukur eeeeeeee seneye 10. yılımızı kutlıcazzz bole bı hatunla olmaktan memnundur herhaldeesırnaşık şey

ay sımdı hasıse'nın sarkısını dınlıyorum cok guzel valla oynayasım geldı:sm_cool::dance:

HADİ DELİ OĞLAN
HADİ BELİME DOLAN
HADİ ÖP BAKALIM
KIZI DUDAGINDAN

HEEEYYYYYY:teytey::dance::dance:
KIZLAR BAYADIR HALAY CEKIP OYNAMIYORUZZZ HADEEE BU SEFER SARKIMIZ DEGISTII DANSAA HAYDİİİİNNN OOHHH:dance::sm_cool:

selam bayanlar ben geldim int. yüzünden bi türlü giremiyodum bugün itibariyle şükür hiç hat kopmadı bu cumartesi işi bırakacatım ama yeni gelen arkadaş pazartesi işi bıraktı diğer arkadaşta cumartesi gelcekmiş 1 hafta ona öğretecem bi türlü çıkamadım naniknanik ve daha raporu alamadım :1no2:

HOSGELDİİİİNNNNN:teytey:
SIZIN YENI GELENLERDE İŞE ADAPTE OLAMADI YADA ZORU GORUNCE KACIYOLAR HERHALDEEE
SEN OGRET CNM HEMEN GIT AL RAPORUNU YADA IZIN AL BIGUN GITME İŞE AL RAPORU VALLA SENIN RAPOR İŞİ OGRETMEKTEN DAHA ONEMLİİİİİİ:1hug:a.s.

seren maşallah canım yine tüm enerjinle kuduruyosun allahım biraz bizede enerji verr:dance::roflol:

raporunu mutlaka al bak günlerin yanar sonraaa önemli.

ya seren sen rapor işini naptın öğrenebildin mi tam ya patron benim çıkışımı verecekmiş ben napacam kafam karman çorman valla (((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…