2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

seren sen 10 yıllık evlisin demekk :bbo::bbo::bbo:eek:ooo ooooyy daha ben 2. yılımı bitirdim yawri yaşın kaç benim 24 erken mi düştü enerjimiz ne oooo ooff:çok üzgünüm:

sana katılıyrm ne enerji va kızda yaw harca harca bitmi yolla bizede bizde dökelim kurtları:roflol::eek:klava::içelim::içelim:

:roflol:SIZDE HAMISLIK PSIKOLOJISINE BURUNMEYIN ANAM
HIC BISEY YOKMUS GIBI KIVIRIN TABI BEBISLERE DIKKAT EDEREK:dance:
GECENDE DUGUNE GITMISTIK ANNEM BENI ZOR OTURTTU SAHNEDE DOGURACAN DIYO:roflol: ESIMDE DAYANAMAYIP KARSIMA GECINCE ALLAAHHHHHH KARI KOCA KIVIRIYORUZ VALLA :dance:
VALLA YAA DOGURSAKTA SOLE BIR ARAYA GELIP ACSAT CD YI DOKTURSEK KIZLAR YAA OFFF NIYE AYRI DIYARLARDAYIZ YAWWW
NAPALIM BURDAN IDARE EDECEZ ARTIKIN:sm_cool:

YAWWW OTEKILER NERDEEEEE HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
GELSENIZE YAWWW:eek:klava:

ya seren sen rapor işini naptın öğrenebildin mi tam ya patron benim çıkışımı verecekmiş ben napacam kafam karman çorman valla :KK43:(((((((

CANIKOM BENDE HALLEDEMEDIM HABIRE MILLETE SORUYORUM
TUM SITEDEKILER BIKTI VALLA BENDEN:roflol:
BAK LINKE TIKLA SORUMU OKU SAOLSUN CVP YAZANDA OLMUS AMA TABI BEN YINE SORU SORDUM :)))))))))))))
MAYIS ANALARINDAN BILGI ALIM DEDIM EN İİ ONLAR BILIR CUNKU

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=3455244&posted=1#post3455244

seren sen 10 yıllık evlisin demekk:bbo:eek:ooo ooooyy daha ben 2. yılımı bitirdim yawri yaşın kaç benim 24 erken mi düştü enerjimiz ne oooo ooff

:roflol::roflol:ALLAH SENİİİİİİ AYYY KOPTUM YAAA:roflol:
YOK YAFFRIMM BEN 25 YAŞINDAYIM DAHAA:teytey:
2 SENELIKTE EVLIYIM BİRLİKTELİĞİMİZ 10. YILINI DOLDURACAK KISMETSE SENEYEE
99 SENESINDE TANISTIK:))))) SADECE 1 SENE AYRI KALDIK SONRA ADAM DAYANAMADI HASRETIME TABİ TEKRARDAN DENEYELIM DEDI BENDE EVLENMEZSEN EGER SENINLE OLE FLORT OLAMAM DEDIM:dilcikar:
TABİ ÇASİPEME DAYANAMAYIP BENIMLE EVLENDİsüprizzzzz

YA İŞTE BOLE BIRLIKTELIGIMIZIN 10. YILINI KUTLICAZ YANİ CANLARIMMMM
ALLAH HERKEZE UZUN BIRLIKTELIKLER VERSIN
ALLAH KOCALARIMIZI BAŞIMIZDAN EKSIK ETMESİNNNN
ALLAH EVIMIZDE HUZUR MUTLULUK AŞKI EKSIK ETMESIN İNSALAAAAAAAAHHHH

AMİNNN:nazar:a.s.

YEFRUUUUUUUUUUUUUUUM:lepi::lepi:
ZİLLERİ TAKMIŞIN GENEEEEEEEE,, GELDİM GELDİM SEROOOOOO
ANAM KIZIN OLSA DANSÖZ OLURDU HERALDE BU KADAR OYNAMAYAAAAa.s.:lepi:

bende oynak biriyim :dance:ama senin kadar diğilim:roflol: seren eee bide senin 10 yıllık tecüben va anam bende görümcemin nişanında döktürdm en son iyi gelio hemia.s

YEFRUUUUUUUUUUUUUUUM:lepi::lepi:
ZİLLERİ TAKMIŞIN GENEEEEEEEE,, GELDİM GELDİM SEROOOOOO
ANAM KIZIN OLSA DANSÖZ OLURDU HERALDE BU KADAR OYNAMAYAAAAa.s.:lepi:

KIZIM NE ETSIN DANSOZLUGU ANASININ MESLEEENİ KAPTIRMAM ONAAA:icecream:
ZATİ BILEREK ERKEK DOGURUYORUMMM KIZ OLSAYDI YAZIK BABASI ANASIYLA BAŞEDEMİİ BIDE KIZIYLA UGRASMASIN:roflol:
AMA ANAM BABADA OYNAK DEMEKKİ ERKEK KIZ FARKETMEZ BIZDE BUTUN UŞAKLAR OYNAK OLACAK BİZDEE:roflol:

CAGIRDIN BENİ KAYBOLDUN KISSS
İŞLERİ YINE SANAMI YIGDILAR BİDENEMM OYY KIYAMAMMM
SEN O PATRONU BANA YOLLA İCABINA BAKIM BEN Bİİİ:enbuyukkk:

allah seni emi be desene:mymeka: 10 yıldır tanışıyrme eşimle die bende seni 30 filan sandım yahu yuh seni oynak :roflol::dance::dance::dance:

ne güzel hepinizin nesesi yerinde ALLAH bozmasın bebişlerinizinde hergunu boyle gecsin inş.(ama benim hiç nesem yok içim sıkılıyor sankı benı kımse anlamıyor)

bende oynak biriyim :dance:ama senin kadar diğilim:roflol: seren eee bide senin 10 yıllık tecüben va anam bende görümcemin nişanında döktürdm en son iyi gelio hemia.s

AY SORMA BACIMM BENI GOREN ŞOPAR SANACAK AMA ALAKAM YOKKK
ANAMA DIYORUM BENI DOGURURKEN KIVIRARAKMI DOGURDUNDA BEN BOLE CIKTIM DIYE:roflol: ODA HE DIYO
ZATEN BEN KUCUKKENDE ELIMDE ORYANTEL KASETI KAPI KAPI DOLASIRMISIM
KOMSULARA KOYUN TEYBE OYNICAM DERMISIM:roflol:
ONLARDA BULDULAR TABI BEDAVADAN DANSOZ CALIP OYNATIYOLARMIS BENİİ:icecream:
YANİ KANIMDA VAR ANAM NAPİİİMMM DURAMİİMMMM:dance::dance:
ANALIK DUYGUM OLMASA OGLUMU DUSUNMESEM VALLA ATACAM KENDIMI ORTAYA YANDAN YANDAN SAGDAN SOLDAN KIVIRACAM:)))))))))))))))
DEMINDEN BERI OYNAK SARKILAR CIKIYO EH DURABILIRMISIN HELEKI BEEEENNN ASLAAAAAA:dance::dance:

ne güzel hepinizin nesesi yerinde ALLAH bozmasın bebişlerinizinde hergunu boyle gecsin inş.(ama benim hiç nesem yok içim sıkılıyor sankı benı kımse anlamıyor)

AMİNN CNMDA SENI NIYE KIMSE ANLAMIYOO BAKIM NOLDU SOLE DERDINI SENIDE OYNATARAK DERDINE CARE BULIMM:)))))))))))))))):dance:

ayten bacım patron sigorta çıkışımı yapacakmış bu durumda para alamazmıyım ben şimdi

Mreraba kızlar karnı aşağıya inen varmı? benim bugün karnım indi sanki...Normal mi bu??

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrr ayşenurla konuştuk dün size selami var ....
Ben de bugün pazarda iki dolandim yoruldum yaw...
Seren maşallah sanaaaaaa

AMİNN CNMDA SENI NIYE KIMSE ANLAMIYOO BAKIM NOLDU SOLE DERDINI SENIDE OYNATARAK DERDINE CARE BULIMM:)))))))))))))))):dance:

her konuda ben ak diyorsam herkes kara diyor hep ben suclu hatalı durumuna düşüyorum buda benim canımı cok sıkıyor ondan yanı su anda degıl oynamak gülmek bıle zor geliyor
aglaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk iiiiistiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyooooorrrrrrrrrummmmmmm.

X