2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Mide yanmasında gaviscon çok rahatlatıyor doktorum bana yazıyor içinde de gebeler rahatlıkla kullanabilir yazmış içtiğim anda kesiliyor yanma ve refü

ilk başlarda sütle geçiyordu..sonra rennie tb yetiyordu..sonra renie duo şt,rp a geçtim....şimdi gaviscon şrp+rennişe duo şrp fayda etmiyor...
gaviscon şurupta içiyorum rennide içiyorum ama deryacım dedigin gibi hiçmi hiç fayda etmiyor şimdi mecburi birşey yedim acı daha geçmemişti tekrar artarsa diye korku başladı şimdiden son ay şikayetlerimiz daha artacak gibi görünüyor.
serencim ben burdayımm dur okuyayım bir ne diyormuşş teşekkürler paylaşımın için şekercim.

canım ben şimdi tarçınlı bir tatlı yedim...ama bol tarçın...tarçın mideye iyi gelirmiş...mide yanmalarını alırmış..mide ağrısı ve ülseine de çok iyiymiş bakalıö işe yarayacak mı??*

akşam 16.45 te doktora gideceğim..ama kendi doktoruma değil onun eşine :)) renkli ultrasonu varda eşinin bakalım kzım yüzünü gösterirse resmi olsun diye gideceğim :)))

deryacım testin sonucunu bildir eger faydası oluyorsa tarçının bende deniyeyim. birde agustos annelerindeki arkadaşlarda demişler 2 yudum süt ne eksik ne fazla iç diye. gerçi şimdi birşeyler yedim yemeden önce şurubumu da içtim ama yine korkuyorum ya artarsa diye.

canım şuan bir süre iyiyim ....yanımda ılık süt var bide..yudum yudum onu içiyorum...şimdilik tekrar başlamadı...ilaçla olsa başlardı şu ana kadar...internetten baktım sütün içine tarçın koyun mideye birebir diyor....1 tatlıkaşığı dolusu tarçın..

eeeee kızlarrrr !:1hug: bebek odasınıtamamen ayalayıp hazırladınız mı ki? canlar:dance::dance:gamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

eeeee kızlarrrr !:1hug: bebek odasınıtamamen ayalayıp hazırladınız mı ki? canlar:dance::dance:gamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

benim bebek odası yapıcak fazladan bi odam yok malesef bende park yatak alıcam evin uygun biyerine koyucam eşim odamıza istemiyo alışmasın diyo bende yeni doğmuş el kadar bebeğimi nasıl başka odada tutucam diyorum ha şimdi ha iki ay sonra ne farkeder alışır diyo

inanırrmısın :1hug:benimde aynı ama yinede boşaltcam odayı hevesim vardı hazırlamaya zaten ben ilk günleri yanıma alırım sonrada zamanla alıştırırm odasına inşallah kısmet olursa :teytey:

öğle paydosunda dışarı çıktık pazardan aldım bunları ofiste çekip hemen yolladım ..bir kaç tane de anane kilodundan aldım ama onlarıı çekmedim...gecelik biraz büyük çıktı kusura bakmayın :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…