2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım olurmu hiç öyle şey..gece bebk ağlayaccak sürekli...emzireceksin....bir süre yanınızda durmalı bence eşini ikna et...ayrıca 40 çıkana kadfar bebeği odada ylnı zbırakmayın derler..ama siz bilirsiniz tabi..

Karçiçek canım yanıma ilk aylar için alacağımdan bir de ufak sepet beşiklerden aldık oda takımı dışında ama ben resim çekerken onu da odasına koymuştum daha sonra bizim odaya alacağım..
bu arada gecelik 15ytl pijama takımı da 20 ytl....

sen hazırladın mı derya senin gerçi daha önce hazırlaman lazım daha yakın senin doğumun...

0 küçük sepetlerden bende düşünüyorm aslında çokta güzel olur düşünüyrdm ama oda takımlarıyla ikisi biraz aşıyo beni.. 200den falan başlıo sanırım fiyatları dimi:uhm:

0 küçük sepetlerden bende düşünüyorm aslında çokta güzel olur düşünüyrdm ama oda takımlarıyla ikisi biraz aşıyo beni.. 200den falan başlıo sanırım fiyatları dimi:uhm:

canım bunların fiyatları markayla orantılı olarak 150-200 arasında değişiyor..peşin alındığında bazı yerler indirim de yapıyor mutlaka kullanışlı olacaktır yerin varsa eğer gezip dolaşman lazım tatlım...

sen hazırladın mı derya senin gerçi daha önce hazırlaman lazım daha yakın senin doğumun...

ben oda yapmadım canım şuan..park yatak aldım ..kendi dolaplatımdan birini ve şifonyerimi boşalttım...içlerini doldurdum bile..yıkayıp ütülediklerimle....park yatağınıu da kurduk odamızda duruyor..hastane çantası eksikleimde tamam ama çantaya konacak sadece...

ebrucumm gecelik ve pijaman çok güzel güle güle giy tatlımm. bebişimizin odasıda çok güzel olmuş allahım güle güle kullandırmak nasip etsin. oda takımını sipariş edeli 20 gün oldu hala gelmedi ki 20 güne getiririz demişlerdi. bi arayayım diyorum getirsinler birde yok aramayayım oldu ev bulursam iki gün içinde dogrudan oraya getirsinler ayy ne yapacagımı şaşırdım valla.

kızlar ben çıkıyorum..doktor randevum var..bir arkadaşımında doktora gitmasi gerekiyor..o muayen olurken onun kızıyla ilgileneceğim biraz erken çıkıyorum...kendinize ve bebişlere iyi bakın.ç...

doğru diyosun bazılarıda çok çabuk büyüyor zaten gerek bile yok diolar ama kafam karıştı kafamçokkarıştıyatak odama koymak istiorm ama gerewk yok diyen oluncada vazgeçiom kısa bi süre ama bence cokta kullanışlı gibi:dance:

deryacım güzel haberlerini bekliyoruz kızını görüpte gel bakalım hasret gider:)))

ssereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn

nee bagriin kulagımın dibinde bee:mymeka: aaa ssk ızınlerıyle ugrasıyorum halaa:roflol:
demın mıllıyette okudum sende okuda bilgilen:dilcikar:

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/...=%C7al%FD%FEan%20memura%20s%FCt%20izni&ver=95

buarada buyırr cnm ne vardı niye cagırdın beniişakkıdı

ayyyyyyyyy bi yandanda resımlere bakıyom sımdı gordum kıs gecelıgın super pijamada sok sexsy:icecream: nazın odasıda super olmus oyyy yesin onu teyzesiiiii
ogluma aalacam ben nazı kafaya koydum:roflol:

merhaba arkadaslar aranıza yenı kadıldım......

hoşgeldiinnn babyyyy:teytey:

benim adım seren kısaca sero diyebilirsin
oglumun adı ege
onada kısaca ego dıyebılırsın bacım:dance::dance:

aramıza hosgeldin senın bebişin cınsı ne ?? kac haftalıksın dogum nezaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…