2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

nie kimse günaydın dileklerime cewap yazmıoooooooooooo.yeni üyeler öle hemen kabul görmüo sanırım?!

canım ben hastaneyi aradım düne kadar bilgi vermiyorlardı sanırım dün netleşti ve bu bilgiyi verdiler bu haliyle çok uygun gerçekten sen ne tarafta oturuyorsun umut ta birsen hanım var çok iyi bir doktor bir araştır istersen doğumun çok uygunA GELİR

haziran günaydın sağol..hoşgeldin..ismim merve senin ismin ne bebişinin cinsiyeti ne ?

bide havuzlu hanın alt katında bebe çeyiz var eminönü..papatyamın battaniyesinden var..bende buyugunu aldım nasipse küçüğündende alıcam.30 ytl idi..toplu alışveriş ve nakitde avantajlı oluyo eminönü..kredikartına yüklenmektense cebimdekini bitirip rahatlıyorum :)

çok doğru valla canim en azindan nakitte indirim yaptirabiliyosun bide paran kadar gidip harcama yapiyosun daha uygun oluyo kredi kartiyla ne aldiğini bilmeden aldikça aliyoruz yükleniyoda yükleniyo sonra

Günaydın kızlar
bu ay mother and baby dergisi çok güzel yeni doğan bölümü var faydalı bilgiler var içinde bir de kitap veriyor biberonla besleme rehberi diye tavsiye ederim.
Benim gece göğüslerimden hep süt gelmiş yav size de
oluyo mu?

nie kimse günaydın dileklerime cewap yazmıoooooooooooo.yeni üyeler öle hemen kabul görmüo sanırım?!

günaydın canım kusura bakma ben de çok eski sayılmam, ama burda yenilere daha çok ilgi gösteriyor arkadaşlar sağolsunlar. sanırım gözden kaçtı yazın. bu arada senin doğum ne zaman erkek mi kızmı bebişin bideeeeeeee adını düşündünmü?:enbuyukkk:

benden süt gelmiyo ama biraz göğüs uçlarımı ellediğimde sarı bişeyler geliyo çok değil ama bende korkuyorum ellemiyorum

benden süt gelmiyo ama biraz göğüs uçlarımı ellediğimde sarı bişeyler geliyo çok değil ama bende korkuyorum ellemiyorum

Süt değil de sıvı yani renksiz ben de sıkmıyorum doktor sıkma dedi ama bazen çok acı oluyor ondan sonra böyle sıvı geliyor bazen de hiç bişey olmuyo boş gibi kafamçokkarıştı

ben yine bebişimin kıyafetlerini yıkıyorum kızlar...bitmedi gitti dimi :)) ama çok tatlılar...onları giymiş gibi hayal ediyorum kzımı...ama kzıım gözümde canlanmıyor...nasıl birşey olacak acaba...kime benzeyecek bebğim...

herkese günaydınlarrr

bebişlerine cici alan arkadaşlar güle güle sağlıklı günlerde kullansın bebişleriniz inş.
elifcim seninde bebişine maşallah.allah hepimize sağlıklı evlatlar versin.
muscan cnm sende inş.iyi haberlerle gelirsin dr.dan.herşey allahtan unutma cnm.

valla benim göğüslerim 3 beden büyüdü ama daha hiç sarı sıvı filan gelmedi.yoksa benim sütüm olmayacak mı ?

canım bana da zaten kendiliğinden gelmedi ben ucunu sıktım biraz baktım sarı sıvı geldi bidahada ellemedim eğer doğumdan sonra bol sütünüz olmasını istiyosanız bol bol boza için hem sütü artırıyo hemde koyulaştırıyo böylece çocuk daha çok doyuyo süt koyu olunca ablam çok içti maşallah bi koyu geliyodu sütü kaymaklı kaymaklı:roflol:

aa öyle düşünme :mymeka: süt gelmez olurmu herkese göre değişebilir hepimiz kendimize özel hamilelik geçiriyoruz Şeniz

ne güzel canım düşünceli bir eşin var ne almış acaba sana özel değilse sorabilir miyim? ben de çok merak ediyorum eşim düşünüp bir şey alacak mı bana diye....CADIARZU

tabiki söylerim özel bişey değil. çok şık altın bileklik, kolye ve küpesi var. aslında bu hafta benim doğum günüm ve evlilik yıldönümümüz. 3 hediye birden çıkmış oldu. ama olsun düşünmesi yetti bana. sonuçta hediye ikimizin parasıyla alınıyor sırnaşık şey bebek gelicek masraf yapmayalım dimi lülülülülülü

Kızlar ben kraftın park yatağını aldım. İçine nevresim takımı alacağım ama. Satılanlar acaba içine olacak mı? Yada park yatak için özel uyku seti,nevresim var mı?
Park yatağın ölçüsü; 70-102-78 cm yazıyor. İnternette baktığım nevresim takımı ölçüleri de 100-150 cm yazıyor. Bunlardan kullanılabilir mi? Siz nasıl aldınız? Tabii park yatak alan arkadaşalr yani...

ben de bazen dolaptan alıp kokluyorum eşime gösteriyorum acaba kime benzeyecek kayınvalidem dedi ki tabi ki babasına benzeyecek sanamı benzeyecek :roflol:

canım park yatağı nerden aldın kaça aldın resmini gönderebilirmisin.

deryacım sen yatak olarak parkmı almıştın öyle hatırlıyporum gibi sen kaça aldınmarkası ne, araştırma yapıyorumda ben park alıcamda arşatırma yapıyorum internetten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…