2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bebetonun ürünü canım bakırköyden aldım geçen gün çok şeker resimler net çıkmamış ama hoş yanii

Hicrancım selam;
bakırköyde tam olarak yeri nerede? Bende bu hafta gideceğim, bi bakayım. Aziz bebenin sitesine de baktım. orada da güzel şeyler varmış. Ama cennette bi mağazasına bakmıştım fazla yoktu bişey. İnşallah o baktıklarımı da bulurum. Ayyy alışveriş yapacağım kızıma diye çok heyecanlanıyorum ya.... Tutttmayın benniiiii!!!!! :dance:
eşim korkuyo valla....:dance:
Bi sürü şey oldu aslında, kayınvalidem de almış , aldıklarını verdi yıkayacağım diye...
bıdıklarımız gelse de giydirsek doya doya...:asigim:

geçmiş olsun canım...nasıl birşeymiş bu ...hareketleri yapınca kalıcı olma ihtimali ortadan kalkıyordur inşallah...

senin kocişte zengin heralde pehhhhhhhhhhhh bizimki daha iğne bile almadısenağlama

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR............................
HEPİNİZE AĞRISIZ MUTLU BİR GÜN DİLERİMM..
HİCRAN BEBİŞ İYİ GÜNLERDE KULLANSIN ÇOK GÜZELMİŞ CİCİLERİİİİİİİİİİ

günaydın hepinize... :))
güzel mutlu bir gün geçirelim hepimiz inşAllah..

elif maşaAllah bebişine ..kocaman oldular artık ..
rahatsızlığın da inşAllah doğumdan sonra geçer canım ..

Mukora; canım seni hastanen mi aradı ? Senin fiyatlar çok iyiymiş ya, doktorda mesai saati dışı ücret almıyo ise süper. Bende şimdi okuyunca aradım ve hala belli olmadığını 1-2'sinde belli olacağını söylediler. Ya iptal olacakmış , yada eki fiyatlarla %60 fark alma ile devam edeceklermiş. Ama fiyatları 3600-1800 olduğu için her ne kadar öğrenmeye çalışsam da , hastanemi değiştiriyorum kızlar..
İnşallah dikişi,mikişi, narkozu falan her şey düzgün gider , bebeğim de sarılık falan olmadan hastaneden hayırlısı ile çıkarız.

Anessa selam;
eminönüne bende istiyorum gitmek, gerçekten hesaplı mı orası? Çok çeşit bulabilirmiyiz?

geceliğim bunun pembesini aldım
alt açmamız
peluş battaniyemiz
banyo havlumuz
günlük ince battaniyemiz

tulumumuz
buda arkası

kızlar size doyum olmaz ben kalkıp kahvaltıyı hazırlıyım kocişi kaldırayım minik bebeğimiz de acıkmıştır artık....

Anessa selam;
eminönüne bende istiyorum gitmek, gerçekten hesaplı mı orası? Çok çeşit bulabilirmiyiz?

hem çok çeşit ve alternatif var hemde ucuz bulabiliyosun ben genelde tıoptancıları geziyorum herşeyimi çok ucuza aldım tavsiye ederim eminönüne bi gidin derim irem bebe var orası da çok uygun

Canım inşallah yoktur bir sorun ve bıdık da toparlar kendini. Sıkmak olur mu ya.. Niye buradayız... Birbirimizi dinlemek, konuşmak için. Bende işyerinden anca girebiliyorum.İş yoğunken de bakamıyorum. sonrada okurken geriden geliyorum. Ama hepiniz öyle iyisiniz ki... Burada paylaşınca rahatlıyorum gerçekten bende.Benim kız kardeşim yok. Konuştuğum insanlarda, kendileri atlattıkları için nolcak canım tavrında davranıyolar, beni rahatlatacaklarına, ben şöyle yapmıştım diyolar sinir oluyorum...
eşimde kapılıyo laflara bazen. Sanki onların zamanı ile benimki aynı zamanda.. Her şey değişiyo...
Neyse bende çok konuştum..:dance:

anessa hepsi çok güzelmiş..sağlıklı muıtlu güzel günlerde kullanın inşAllah..

hayırlısı olsun canım bebeğin ve sizin için..inşAllah erken alınmasına gerek kalmaz sağlıkla vaktinde doğar bebeğin..güzel haberlerle gel inşAllah.

teşekkür ederim arkadaşlar ben bunların hepsini uygun fiyatlara aldım biraz daha fazla dolandım ama olsun şuana kadar aldıklarıma 500ytl harcadım en fazla daha 100-150ytl harcasam yeticek beni fazla sarsmadı bu alışveriş işi yatağımızı da annemler alıcak benim aldığım kadar da annemler aldı yırttım ben anlıcağınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…