2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Ben silivride oturuyorum.Evlenmeden önce K.çekmece Cennette oturuyodum. Cennetteki doğan Hastanesine gittim şu ana kadar. Ama fiyatlar diğerlerine göre yüksek, eşim küvez falan da çıkar ise naparız diyo. O yüzden Avcılar hospital'a Nil Hanıma randevu aldım, inşallah her şey yolunda gider, ve oradan hayırlısı ile çıkarız. son dakka kendi doktorumuda bırakmak çok zor geliyo. Senin yazını da okuduktan sonra aradım fiyatları sordum ve kasılmalarımı konuştuk da.. doktor, anlaşma devam edecek,bitsede eski fiyattan devam edeceksiniz,herşeyi yapmaya çalışacağım dedi. Ama küvez olursa o ayrı fiyat dedi. Bayağı bi düşündürüyor bu bizi dedim ama bırakacağımı orayı söyleyemedim.
Alıştım gerçekten de üzülüyorum bu yüzden. Şimdi gittiğim yerde inşallah ters biri ile karşılaşmayız ve her şey yolunda gider. Bana dua edin kızlar...

Günaydın arkadaşlar bugun nasılsınız? sizinde agrılarınız cogalıyor mu benim gibi? bu normal mı acaba?

bende kraftın park yatağını aldım..190 ytl eminönünden..nevresimleri anane babaanne ne aldıysa onu sericem..bende belki bi iki takım irem bebeden alırım,ölçüleri onlar bilirler..ben bide yatağın üstüne ayrıca pamuklu havlu kumaşlı yatak aldım..40 ytl idi oda..

canım park yatak satan yerlerden aldım ben nevresim takımımı...parka uygun yatak aldım ,2 tane nevresim tekımı ona uygun yorgan...park yatak satan yerlere bak bence..ama kraft satan yer olsunki boyutları farklı farklı çünkü..hatta kraftın için euygun uyku seti vardı bir yerde...

Günaydın arkadaşlar bugun nasılsınız? sizinde agrılarınız cogalıyor mu benim gibi? bu normal mı acaba?

Benim çoğaldı kendimi nst ye bağlı buldum aman çok su için kızlar ve idrarınızı yaparken bekleyin sonuna kadar yapın mesanede idrar kalmasın o zaman enfeksiyon oluyor enfeksiyon da kasılma ve ağrı yapıyor.

deryacım sen yatak olarak parkmı almıştın öyle hatırlıyporum gibi sen kaça aldınmarkası ne, araştırma yapıyorumda ben park alıcamda arşatırma yapıyorum internetten.

evetcanım..babymoon benim aldığım marka...fiyatını tam hatırlamıyorum ama pahalı değildi ben çok gezdim hem fiyatı uygun hem görünüşü güzel...hem de boyutları büyük olanı aldım...

Çok su içiyorum çok sıkta lavobaya gidiyorum bide bende intıhapbımda var zaten buda canımı cok yakıyor ama onun yanı sıra doktorun verdıgı ilaclar karın agrısı yaptı bende neden bılmıyorum

Günaydınlarrrrrrr

Günümüz güzel geçsinnn inşallahhh
a.s.:teytey:

:1hug::1hug: canım arkadaşımmmmmmmmmmmmm günaydııınnnnnnna.s.

bütün hamişlerede günaydııınnnn:lepi:

cansu kıs hani tavsanlı bir mont vardı ya serap abla ogluna gıydırmıs dedım nerden alacagını ogrenım yazarım demıstım ya onu mothere careden almıs 49 ytl ymiş:))
senin oraya mothere care yakın sanırsam cıktıgın zaman bi baksana bende b.koydekine gidecem c.tesi günü ordan bi bakım varsa alıcam valla cok hosuma gıttı yaaa:icecream:
hemen al kalmıyo dedi çeşitleride varmıs saolsun soledı yaa:1hug:

bide ben emzik aldım kızlar 7,5 melyoonnnnkafamçokkarıştı
aynı anne memesi gibi cok kaliteli bişey nasıl kullanacagıda yazıyor arkada doktoruma sordum o cok ii dedi bilginize..........

markasıda nuby

http://www.nubyturkey.com/index.php?contentId=21&mid=24

Ciddi diyor ya ona göre bu bebekte hakkım bile yok oğlan ya onların bu çocuk ben taşıyorum sadece :dilcikar:

ne bu kaynana milleitnden çektiğimiz ya....ben hep inşallah ona benzemez dedim ....keşke çok söylemeseydim ya benzerse ( ay benimkinin 1 torunu daha var..görümcemin kızı 1,5 yaşında..kadın gidip onun eskilerini ya da beğenmeyip giydirmediklerini bana yeni almış gibi getiriyor...bebek bohçası mı ne yapılıyormuş...ben yıkayacağım ver dedim bir de baktım hepsi görümcemin beğenmedikleri ya da kızının eskittikleri...hatta bazıalrı yıkanmamış ten kokusu var..yuh yani...1 çöp bile almamıştı yeniş dün alışverişe gideceğim diy onu da götürdüm kasa da ona ödettirdim parasını OHhh...

arkadaşlar hepinizin aldığı ciciler çok şeker
bebekleriniz sağlıkla güle güle kullansınlar
bende bakınca sabırsızlanıyorum
zaman geçip biran önce doğsalarda cicilerini giysinler diye

günaydınnnnn bidanemmmmm :teytey::dance:

al kıss alll tavşan gibi gezzsin EGE beyimizzz...
Emzik de çok güzel canım... iyi günlerde kullanın inşallahhh
:sm_cool:

serencim selam....emzik arkasında tutma yeri var mı yok mu? yoksa uyku emziği o çünkü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…