2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın sweet curse;
canım ya geçmiş olsun. Ağırlaştık artık ya, bende çalışıyorum hala, 26 ağustosa kadar gideceğim. ama yemeğe gitmek ve gelmek çok yoruyo beni. Öylece yerimde otursam istiyom. Dikkat et kendine canım...

cok güüzeller canım iyi günlerde giydir tatlı kızına.ayy kıskandım tatlicadiarzu şimdi alllah kısmet ederse ikinciyi kız dogurcam:lepi:

Ayyy hicran bayıldm bunlara ya... Allah gülegüle giydirmeyi nasip etsin. Süper olmuşlar. Ne kadara bi çıtçıtlı body'i yapıyolardı. Linki vardı geçenlerde buralarda ama.
Penyesi falan güzel dimi?
Bide elbisesi çok güzelmiş ya...KIzlar için çok cicik şeyler var ya.. Bende bıdıkım gelsin koklayayım , öpeyim doya doya istiyorum ya...

Ayyy hicrancım bunlar da nefis, nerden aldın canım bunları. Ben böyle güzel şeyler bulamıyorum ya...Nerelere bakabilirim. Sirkeci, eminönü tarafına gideyim mi kızlar?

günaydın kızlarrr
hicrancım bebişinin cicileri süppermiş gerçekten,iyi günlerde kullansın iyişallahh
senin kaşıntınında hafiflemesine çok sevindim canımm

biz cumartesi günü gördük meleğimi, 2 kilo 300 gram olmuş:)gözlerini açıp kapatıyordu ağzıda kocaman açılıyoo esniyordu sanırım:)) el ve ayak parmaklarını ağzına sokmaya çalışıyordu:)) doktor teyzesi onun en büyük uğraşı bu şimdilerde dedi,çokk güldüm:)))
herşey yolunda dedi Allaha şükür
ama ben hala sürahi nine gibi yürüyorum doktor fizik tedaviye sevk etti, FASET SENDROMU diye bişey olmuşum ben doğumdan sonrada kalıcı olabilirmiş, birkaç hareket verdi ama yapmam mümkün değil çok canım acıyoo
işe gelmek hepten eziyet oldu, yürürken her adım atışımda ağlayasım geliyo acıdan kızlarr
Allahım hepimizi sağsağlim yavrularımıza kavuştursunda başka birşey istemiyorum artık

kızlar günaydın dün akşam hastanemden güzel bir haber aldım artık hastanelerin ssk ile anlaşmalarından yararlanan hastalardan alacakları tutarı düşürmüşler , örneğin ben kartal umut ta doğum yapmayı düşünüyorum normal 350 sezeryan 475 ytl idi birde doktorun mesai saati dışında
hastaneye gelirse 150 ytl alıyordu şimdi normal doğum 150 sezeryan 300 ytl ye düşmüş doktor dışardan gelirsede ücret almıyormuş

iyi hadi çok sevindim bıcırıklar yaaa. kaç kilo olmuşlar annesi ben merak ediyorum seninkileri iki taneler yaa ondan yerim ben onları.

günaydın herkese bende dün eminönündeydim yine bikaç bişey daha aldım mevlütlüğünü aldım altın yastığı aldım bide ucuzundan bi gecelik aldım kapı süsü de alıcaktım ama yoruldum gezmekten başka sefere inşallah koyarım aldıklarımın resimlerini

maşallah bebişine canım büyüyolar valla bende p.tesi günü gittim 31+3 iken 2000grdı 1hafta önden gidiyo dedi doktorumuz.bende 2kilo almışım normal dedi doktor yani şimdiye kadar toplamda 10kilo almış bulunuyorum inşallah 13-14ile tamamlasam süper olur valla

dün anlatmıştım prof. gidecem diye.aradım randevu almak için özel muayenehane için ekime randevu veriyor sekreter.artık doğurunca giderim.bana açil dedim .olamaz dedi.
neyse kuzenimi aradım araya onu soktum ne yapayım ya .dr. la konuşmuş.cuma gününe vermiş.böyle şeyleri sevmem ama napayım..
cuma gününden sonra uzun süre yazamazsam bilin ki doğuma gidiyorum.son sözü prof söyleyecek.anne karnındaki bebek gelişimi (perinatoloji) konusunda uzmanmış.hayırlısı olsun allahımdan istetiğim..bari biraz daha büyüsün.
sizi de sıkıyorum dertlerimle ama anlatınaca rahatlıyorum.siz de moral veriyorsunuz.saolun.:teselli:

bu arada muayene ücreti 400 ytl.nerdeyse doğum parası )) ee ne yapalım bebeğimiz için şartları zorlayacağız.

günaydın güzel eylül annişleri herkese bol tekmeli günler bugün bizim de beşiğimiz gelecek inşallah :teytey:

herkese günaydın bu arada. papatyam senin hem odan hem cicilerin pek güzel maşşaallah nazar değmesin. güle güle kullanın inşallaaahhh

Son düzenleme:
ben doğum hediyemi şimdiden aldım Şeniz kocişim dayanamadı akşam verdi. süprizzzzz

ne güzel canım düşünceli bir eşin var ne almış acaba sana özel değilse sorabilir miyim? ben de çok merak ediyorum eşim düşünüp bir şey alacak mı bana diye....CADIARZU

güaydın arkadaşlar....bugün hava yine bizden yana galiba..burada yağmurlu...gece yağmışsanırım...herkes iyidir umarım....

günaydın canım;
bebişin tombiş senin de maşallah...
bu arada bu rahatsızlığı da yeni duydum geçmiş olsun a.s.hamilelikten dolayı herşey ortaya çıkıyor inşallah doğumdan sonra geçer de rahatlarsın...

inşallah iyi haberlerle gelrisin canım. iyi düşün iyi şeyler olsun sakın olumsuz şeyler getirme aklına. bizide habersiz bırakma. allahım inşallah erken doğum olmaz. olursada üzme kendini , artık teknoloji sayesnde herşeyi yapabiliyolar. birde benim doktorum geçende dediki erken doğan bebekler çok güçlü oluyormuş.a.s.

Son düzenleme:
ben doğum hediyemi şimdiden aldım Şeniz kocişim dayanamadı akşam verdi. süprizzzzz

hayırlı olsun canım...ne güzel beklemeyeceksin işte...benim kocişim de hamile olduğumu öğrenince almıştı acaba o doğum hediyesi mi sayılır ki....sonra bi de arabamı değiştirdi...ben beklemesemmi ki hediye ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…