2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bebetonun ürünü canım bakırköyden aldım geçen gün çok şeker resimler net çıkmamış ama hoş yanii

Hicrancım selam;
bakırköyde tam olarak yeri nerede? Bende bu hafta gideceğim, bi bakayım. Aziz bebenin sitesine de baktım. orada da güzel şeyler varmış. Ama cennette bi mağazasına bakmıştım fazla yoktu bişey. İnşallah o baktıklarımı da bulurum. Ayyy alışveriş yapacağım kızıma diye çok heyecanlanıyorum ya.... Tutttmayın benniiiii!!!!! :dance:
eşim korkuyo valla....:dance:
Bi sürü şey oldu aslında, kayınvalidem de almış , aldıklarını verdi yıkayacağım diye...
bıdıklarımız gelse de giydirsek doya doya...:asigim:

günaydın kızlarrr
hicrancım bebişinin cicileri süppermiş gerçekten,iyi günlerde kullansın iyişallahh
senin kaşıntınında hafiflemesine çok sevindim canımm

biz cumartesi günü gördük meleğimi, 2 kilo 300 gram olmuş:)gözlerini açıp kapatıyordu ağzıda kocaman açılıyoo esniyordu sanırım:)) el ve ayak parmaklarını ağzına sokmaya çalışıyordu:)) doktor teyzesi onun en büyük uğraşı bu şimdilerde dedi,çokk güldüm:)))
herşey yolunda dedi Allaha şükür
ama ben hala sürahi nine gibi yürüyorum:KK43: doktor fizik tedaviye sevk etti, FASET SENDROMU diye bişey olmuşum ben:KK43: doğumdan sonrada kalıcı olabilirmiş, birkaç hareket verdi ama yapmam mümkün değil çok canım acıyoo
işe gelmek hepten eziyet oldu, yürürken her adım atışımda ağlayasım geliyo acıdan kızlarr
Allahım hepimizi sağsağlim yavrularımıza kavuştursunda başka birşey istemiyorum artık

geçmiş olsun canım...nasıl birşeymiş bu ...hareketleri yapınca kalıcı olma ihtimali ortadan kalkıyordur inşallah...

hayırlı olsun canım...ne güzel beklemeyeceksin işte...benim kocişim de hamile olduğumu öğrenince almıştı acaba o doğum hediyesi mi sayılır ki....sonra bi de arabamı değiştirdi...ben beklemesemmi ki hediye ....

senin kocişte zengin heralde pehhhhhhhhhhhh bizimki daha iğne bile almadısenağlama

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR............................
HEPİNİZE AĞRISIZ MUTLU BİR GÜN DİLERİMM..
HİCRAN BEBİŞ İYİ GÜNLERDE KULLANSIN ÇOK GÜZELMİŞ CİCİLERİİİİİİİİİİ:nazar:

günaydın hepinize... :))
güzel mutlu bir gün geçirelim hepimiz inşAllah..

elif maşaAllah bebişine ..kocaman oldular artık ..
rahatsızlığın da inşAllah doğumdan sonra geçer canım ..

kızlar günaydın dün akşam hastanemden güzel bir haber aldım artık hastanelerin ssk ile anlaşmalarından yararlanan hastalardan alacakları tutarı düşürmüşler , örneğin ben kartal umut ta doğum yapmayı düşünüyorum normal 350 sezeryan 475 ytl idi birde doktorun mesai saati dışında
hastaneye gelirse 150 ytl alıyordu şimdi normal doğum 150 sezeryan 300 ytl ye düşmüş doktor dışardan gelirsede ücret almıyormuş

Mukora; canım seni hastanen mi aradı ? Senin fiyatlar çok iyiymiş ya, doktorda mesai saati dışı ücret almıyo ise süper. Bende şimdi okuyunca aradım ve hala belli olmadığını 1-2'sinde belli olacağını söylediler. Ya iptal olacakmış , yada eki fiyatlarla %60 fark alma ile devam edeceklermiş. Ama fiyatları 3600-1800 olduğu için her ne kadar öğrenmeye çalışsam da , hastanemi değiştiriyorum kızlar..
İnşallah dikişi,mikişi, narkozu falan her şey düzgün gider , bebeğim de sarılık falan olmadan hastaneden hayırlısı ile çıkarız.

günaydın herkese bende dün eminönündeydim yine bikaç bişey daha aldım mevlütlüğünü aldım altın yastığı aldım bide ucuzundan bi gecelik aldım kapı süsü de alıcaktım ama yoruldum gezmekten başka sefere inşallah koyarım aldıklarımın resimlerini

Anessa selam;
eminönüne bende istiyorum gitmek, gerçekten hesaplı mı orası? Çok çeşit bulabilirmiyiz?

grnt000bk1.th.jpg]

grnt002wh2.th.jpg]

grnt003fe0.th.jpg]
geceliğim bunun pembesini aldım
grnt004sp3.th.jpg]
alt açmamız
my.php
peluş battaniyemiz
grnt006wx0.th.jpg]
banyo havlumuz
grnt007rv0.th.jpg]
günlük ince battaniyemiz
grnt008ya8.th.jpg]

grnt009cl8.th.jpg]
tulumumuz
grnt010vt9.th.jpg]
buda arkası

kızlar size doyum olmaz ben kalkıp kahvaltıyı hazırlıyım kocişi kaldırayım minik bebeğimiz de acıkmıştır artık....

Anessa selam;
eminönüne bende istiyorum gitmek, gerçekten hesaplı mı orası? Çok çeşit bulabilirmiyiz?

hem çok çeşit ve alternatif var hemde ucuz bulabiliyosun ben genelde tıoptancıları geziyorum herşeyimi çok ucuza aldım tavsiye ederim eminönüne bi gidin derim irem bebe var orası da çok uygun

dün anlatmıştım prof. gidecem diye.aradım randevu almak için özel muayenehane için ekime randevu veriyor sekreter.artık doğurunca giderim.bana açil dedim .olamaz dedi.
neyse kuzenimi aradım araya onu soktum ne yapayım ya .dr. la konuşmuş.cuma gününe vermiş.böyle şeyleri sevmem ama napayım..
cuma gününden sonra uzun süre yazamazsam bilin ki doğuma gidiyorum.son sözü prof söyleyecek.anne karnındaki bebek gelişimi (perinatoloji) konusunda uzmanmış.hayırlısı olsun allahımdan istetiğim..bari biraz daha büyüsün.
sizi de sıkıyorum dertlerimle ama anlatınaca rahatlıyorum.siz de moral veriyorsunuz.saolun.:teselli:

Canım inşallah yoktur bir sorun ve bıdık da toparlar kendini. Sıkmak olur mu ya.. Niye buradayız... Birbirimizi dinlemek, konuşmak için. Bende işyerinden anca girebiliyorum.İş yoğunken de bakamıyorum. sonrada okurken geriden geliyorum. Ama hepiniz öyle iyisiniz ki... Burada paylaşınca rahatlıyorum gerçekten bende.Benim kız kardeşim yok. Konuştuğum insanlarda, kendileri atlattıkları için nolcak canım tavrında davranıyolar, beni rahatlatacaklarına, ben şöyle yapmıştım diyolar sinir oluyorum...
eşimde kapılıyo laflara bazen. Sanki onların zamanı ile benimki aynı zamanda.. Her şey değişiyo...
Neyse bende çok konuştum..:dance:

dün anlatmıştım prof. gidecem diye.aradım randevu almak için özel muayenehane için ekime randevu veriyor sekreter.artık doğurunca giderim.bana açil dedim .olamaz dedi.
neyse kuzenimi aradım araya onu soktum ne yapayım ya .dr. la konuşmuş.cuma gününe vermiş.böyle şeyleri sevmem ama napayım..
cuma gününden sonra uzun süre yazamazsam bilin ki doğuma gidiyorum.son sözü prof söyleyecek.anne karnındaki bebek gelişimi (perinatoloji) konusunda uzmanmış.hayırlısı olsun allahımdan istetiğim..bari biraz daha büyüsün.
sizi de sıkıyorum dertlerimle ama anlatınaca rahatlıyorum.siz de moral veriyorsunuz.saolun.:teselli:

hayırlısı olsun canım bebeğin ve sizin için..inşAllah erken alınmasına gerek kalmaz sağlıkla vaktinde doğar bebeğin..güzel haberlerle gel inşAllah.:nazar:

teşekkür ederim arkadaşlar ben bunların hepsini uygun fiyatlara aldım biraz daha fazla dolandım ama olsun şuana kadar aldıklarıma 500ytl harcadım en fazla daha 100-150ytl harcasam yeticek beni fazla sarsmadı bu alışveriş işi yatağımızı da annemler alıcak benim aldığım kadar da annemler aldı yırttım ben anlıcağınız

X