2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

aytencim hani zıbın muhabbeti vardı ya seni haklı çıkaracak birşey buldım ben...chiccodan zıbın aldım hem de senin tarifini andırıyor.....

:mymeka::mymeka: HAİN DOMDOMM
SEN HALA ORDAMISIN BEN HAKLI CIKTIM İŞTE OOOHHHHHHHHHH
jeyyar

GEÇTİİ GEÇTİİ BENİM DEDİĞİM DOĞRUUU:sm_cool::sm_cool:

BENDE EMNUN OLDUM KARÇİÇEK KARDEŞŞŞŞŞŞŞ:icecream:
a.s.

Kız sereeen ne tavşanı anam ne montu kız bu sıcaklardaaaa

Sen heralde oğluşuna askere gidene kadarki bütün kıyafetlerini alıyooon....:roflol:
Yavaş ol kız biraz..:icecream:

:roflol: YOK KISS SEN KACIRDIN HERHALDE KONUYU
GECENDE KIŞLIK MONT GORMUSTUM COK ŞEKER BAK YOLLIM RESMINIDE BAK
ONU SORDUM NERDEN ALDI DIYE KIZLARDA SOR DEDILER ONLAR ICINDE SORDUM 49 YTL HEMDE
BAK BU MONT ŞEKERCİİİMMMMlülülülülülü

aytencim hani zıbın muhabbeti vardı ya seni haklı çıkaracak birşey buldım ben...chiccodan zıbın aldım hem de senin tarifini andırıyor.....

yemin etttt ben dediydim zaten bu seren bişeyden anlamıyor diyee bana da şişko demiş okudunmu kendisi şişko hamişşş görmüyo galiba göbeğini:roflol: şişko göbek ne olacak yutmuş bebeğiii geziyor ortalarda ben herşeyi bilrim diyeee benim dedğim doğru çıktı gördünmü teşekür ederim deryacım beni haklı çıkardın srene de özel mesajla bildirelim bunu şimdi burası kalabalık köpürür valaaaaaaaaaaaaaa.s.:1hug:

slm gül nasılsın canım.yazdıgın dogum fiyatları epidural mı yoksa genel anestezi ile olan sezeryan ve epiduralsiz dogum fiyat mı

:mymeka::mymeka: CAHALLAR SİZİİİ HALA ONA ZIBIN DİYOLAR YAAAAAAAAAAAA:roflol:
NEYSE ANAM TMM SİZİN BİLDİĞİNİZ GİBİ OLSUN BEN BİLDİĞİMDEN YINEDE ŞAŞMAMM sırnaşık şey
SİZ ONU ZIBIN NIYETINE GIYDIRIN BACILARRR:lepi:

bak çıtçıtlarına :)))):lepi::dance: hatta bunun altı şort gibi olanı da var ben ondan aldım :teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

AYY PEK ŞEKERLER DİMİİİ. BAK BU PANTÜL PEK GÜZEELLLLLhttp://www.e-bebek.com/Product_Detail.aspx?ProdID=75096

meraba kızlar size bir soru nolur içimi rahatlatın biraz sol kasığımda acayip bir ağrı var saat 11 den beri böyle yanma ağrı karışık bişey ve sürekli sizce noluyo bana geçermi dersiniz böyle olanınız varmı hemen panikleyip doktora gitmeyeyim demi ???

canım ilk kaldıgımda nt hatırlıyordum ama şimdi aklımda hayal meyal kaldı.sen benim arkadasımmışsın sanırım görüştügüm dogumun benden sonraymış ama sen benden önce dogum yapıyosun eşim ve ben senin yanındayız senin yanında kimsecikler yok.biz varız sadece hemsire bize getiriyo bebişini benbeyaz tombiş bi bebekti fazla hatırlamıyorum bu kadar cnm.allah hayırlısın nasip etsin benim bi arkadas 34.haftasında dogum yaptı ekim ayında masallah kendinden sonra doganlardan bile cok iyi şimdi.erken olcak diye panik yapma kendine..

CNM ACAYIP BİŞEY DERKEN KASILMA FALANMI:uhm:
BENIMDE GECELERI YATARKEN SANKI ŞİŞ SOKUYALAR GIBI OLUYOR O DOGUMA HAZIRLIK SANCILARIYMIS HAFIF HAFIF BIZLERİ TETIKLIYOLAR ANLICAN AMA YANMA OLMADI
TELAS YAPMA AMA DOKTORUNDAN BASKA KIMSE COK NET BISEY DIYEMEZ CNM
CEKINME ARA SOR DOKTORUNA NOLUCAK SONUCTA O SENIN DOKTORUN ONDAN BASKASI SENIN DURUMUNU BILEMEZ CNM:1hug:

Sağolun kızlar;
devlette 3-5 kşi bi odada kalınıyo ya onu sevmiyom. Bide normali devlette ebeler yaptırıyomuş. Dikiş falan olayı da var ya, ne bileyim ebeler umursamaz gibi geliyo bana.
Her şeyin hayırlısı artık. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.
Bu arada benim çatı kemiğim sızlıyor, yanıyor gibi. Çok da geriliyor, çabuk yoruluyoruz artık ya...

CANIM GEÇMİŞ OLSUN BENDE OMADI ÖYLE BİŞEY UMARIM UZUN SÜRMEZ İSTERSEN BİR DOKTORUNU ARA ANALAT TELEFONDA EĞER DOKTORUN GEL DERSE GİDERSİN.a.s.

tekrar hayrolsun canım..
ne olur ne olmaz bellı olmaz bu ısler tabıkı ama dedıgın gıbı 34. haftama denk gelıyor o tarıh yanı 8. ayımı doldurmus oluyorum.. ama yınede zamanında olur ınsallah.. demek beyaz ve tombiştii... Şeniz
hepimiz ıcın saglıklı dogumlr dılıyorum.. bugun bırbırımıze bol bol dua edelım.. geri çevrilmez.. :1hug:

ayy ben de bugün kendimi gördüm doğum yaptım rüyamda hem de sezeryanla çok rahat bir doğum oldu hemen de kilolarımı vermişim :teytey: nasıl yaptıysam artık. ama öyle kolay bir doğum yaşadım ki küçücük de bir dikişim varmış inşallah böyle kolay doğumlar yaşarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…