2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım eski doktorun sadece özel mi çalışıyor çalıştığı bir devlet hastanesi yokmu?varda devlet de doğum yap..ben özele gidiyorum ama devlet de doğum yapacağım...

Derya selam; ben evlenmeden önce istanbul tarafında oturuyordum, k.çekmecede. Ve doğan hastanesi var orada E5'de hemen. Tam karşısında annem,ananem ve yengem oturuyor.Ama evlenince silivriye geldim.silivride de iki özel vardı. biri kapandı biri ile de eşimin ailesinin davaları var.Babaannesi orada vefat etti ve hastane ihmali falan, fazla masraf çıkardılar. Orayada gidemem yani. Hamilelik öncesinde bi düşüğüm olmuştu ,ve bu durumlar yüzünde de hemen annemlerin oraya gitmişti.Ve 2 ay sonrasında da tekrar hamile kaldım ve Doğan'a doktora gitmeye dvam ettim. Fakat çevredeki özel hastanelere göre çok pahalı. Çevremdekiler SSK'lı 300-500 'e çıkarken. Doğan'dan anlaşma %60, 900-1800'e çıkabileceğim. Konuşurken de herkes çok pahalı falan diyo. Ben annemin yanında olduğu için ve silivriyede gidemeyeceğim için içim rahattı .Ama eşim çok etkileniyor çevreden. Bana konuşamıyoruz ağlıyorsun diyor. Birinden bişey duyup geliyor fakat atlatınca konuşmak millete göre kolay. Kime gideceğim güvenilir mi falan destekçimde olmayınca devam ettim doktora. Ama artık çok az kaldı ve SSK'yı iptal etme olayları da çıktı. O yüzden iş yerinde Avcılarda eşi doğum yapmış bi arkadaşın tavsiyesi ile Nil hanımdan randevu aldım şimdi. Bu cumartesi eski doktora gidip , fiyat durumunun da son durumunu göreceğiz. sonra Nil hanıma gideceğim kısmetse.
Doğan'da gittiğim doktor sadece orada çalışıyo. Özel bi yeri yada çalıştığı başka yer yok. Çok canım sıkın, ama kendime " artık yolun sonuna geliyoruz, her şey iyi gitti Allah'tan ve son olarak doğum kaldı. O'da bebeğim aşşağı çevirirse normal çevirmezse de sezeryan olarak devam edecek.Sakin ol " diyorum. İnşallah bi terslik çıkmaz da hayırlısı ile hepimiz bi avazda sağlıklı sıhhatli bebeklerimiz ile kurtuluruz .

Allah dualarımızı kabul etsin.Bebeklerimizi sağ salim ,eli,ayağı düzgün kucağımıza almayı nasip etsin.

KIIIIZZZLAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRR

BEEENNN GEEEELLLDİİİİMMMMM:teytey::teytey:

NAPİİNİİİZZ BAKEMMM BENSİİZZZZ

CANSUUUUUUUUUU KIRMIZI ALARIMMM CABUK BURAAAA GEELLLL YAFFFRIMMMMM:lepi::lepi:

merhaba arkadaşlar
hepimizin kandili mübarek olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

:1shok::1shok:ANAAAAAAAAAAAAAA
YENİ HAMİŞLER GELMİŞŞŞ
HOOŞŞŞ GELMİİİŞŞLERRRRR:teytey:

:enbuyukkk:a.s.:1hug:

canım benim hep güzel şeyler düşün zaman neyi geiri bilinmez..Allah yardımcımız oldun sonlara geldik artık...sonuçta doğumu hangi doktor yaptırısa yaptırsun çokda farketmiyor..önemli olan aslında amilelikteki takip...herhangi bir sorun yoksa zten hangi doktoa gidersen git farketmez canım..takma kafana o yüzden..

nerdeysin sen kızım ya..seni merak ettik aytenin gözü yollarda kaldı kimle uğraşacağım ben diye naniknanik:dance:

hoşgeldin seren
herkes bualarda sen nerelerdesin

SWEET CURSE...............HALİME .............1981.............1 Eylül ERKEK......................EMİR
TUSEMG........................................... . .........................1 Eylül ERKEK
NAZLIBEBİSİM.................BURCU...............1 989..... . .....1 Eylül ERKEK
ASLİİİ .............................ASLI ...................1976.............2 Eylül ERKEK .....................OZAN EGE
MAVİLİ_06 ......................EMEL................ 1981.............2 Eylül ERKEK........................MERT
GÜLDENM ......................GÜLDEN............1980...... ........3 Eylül ERKEK......................ARİF ATA
B.TUGAN .................................................. ...................3 Eylül ERKEK
CYILDIZ........................................... ..............................3 Eylül ERKEK......................ERKAN YİĞİT
EMELGÜZEL........................................ . ................ ......3 Eylül ERKEK
ÇİKOLATAPRENSES.......MELİKE..............1985.... ..........3 Eylül KIZ
GLSM32 ........................GÜLSÜM.............1987 .............4 Eylül ERKEK
DERYA ..........................DERYA ..............1979..............5 Eylül KIZ.......................... .DURU
SARIKANARYA ..............ELİF...................1978......... .....5 Eylül KIZ............................NAZ
ERVA007........................BİRSEN............. .1987..............6 Eylül ERKEK.....................BERAT KAAN
VİLDANNNN....................................... .. ........................7 Eylül ERKEK.............. ......KAAN
AYTEGE.........................AYTEN.............. .1975..............8 Eylül ERKEK.....................EGE
EYLÜL_ANNESİ .................................................. .........10 Eylül KIZ..................... ....BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. ..................11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES .......................MÜJDE ...............1983 .............11 Eylül KIZ........................ SERRA
KUMRALIM.......... .........ZELİHA................1983 .............12 Eylül ERKEK...................İBRAHİM ARAS
YENİYAŞAM................. ESRA .................1981 .............12 Eylül ERKEK...................YAĞIZ
BİRES ..........................ESRA..................19 79...............13 Eylül KIZ
BASKETCHİ....................................... .. ........................13 Eylül KIZ .........................MELİSA
DELİKIZ.........................FATMA............. ...1983.............. 14 Eylül ERKEK...................ONUR
SEL-İNN...................... .MEHTAP............. 1980.............. 15 Eylül ERKEK
SAYRA .................................................. .......................15 Eylül ERKEK
GULAN06......................................... .. .....1978...............15 Eylül ERKEK ERKEK(ikiz)..BUĞRAHAN-YUNUS EMRE
SEKRETERYA...............AYŞEGÜL............1985.. ........ .. .15 Eylül ERKEK...................EGE
TANGOO.......................................... .. .....1986...............15 Eylül ERKEK
CADI52.......................................... .. ..............................15 Eylül KIZ
Xkimyagerx ...............................................198 3...............16 Eylül KIZ
DİSİMERO......................DİDEM............ .. .1979...............17Eylül ERKEK
MOMMY ........................GÜL............ ........1981...............17 Eylül KIZ.........................AYÇA
NUNUU...........................NURAY............. ...1981...............17Eylül KIZ.........................DURU
BİTLİPİYADE..................................... .. ...........................17Eylül ERKEK
BRİDE ................ ..........SEDA..................1980.............. ..19 Eylül KIZ.........................NAZLI
6128.................. ............HATİCE...............1981............. ...19 Eylül KIZ
ARİZONİ..........................ELİF......... .. ..............................19 Eylül ERKEK..................EFE
SUZİ............................................ .. .................................19 Eylül CİNSİYET
MUKORA1.......................BURCU..............1 980.................19 Eylül KIZ........................DİLARA
CÜVCÜV.......................ÖZGÜN...............1 980......... .. ....20 Eylül ERKEK
ÖZNUR83 .......................ÖZNUR...............1983... ..............20 Eylül KIZ........................EYLÜL
TRUEBLUE......................NESLİHAN....... .1982. ................20 Eylül KIZ.......................ZEYNEP BERRA
HİLARYA........... .............CANSU..............1982.............. ... 21 Eylül ERKEK.................BORA
MİNİKANNİŞ ...................MERVE..............1983........ ......... 21 Eylül KIZ.......................BÜŞRA
WİSKİ.................. ..........EBRU ................1979................. 21 Eylül KIZ........................NAZ
YAGMUR25.......................................... .... .. .....................21 Eylül ERKEK
BETULYGT.....................BETÜL................ 1987................. 21 Eylül ERKEK..................EMRE
İZMİRGÜZELİ22...............ÜMRAN..............198 6..................22 Eylül KIZ.........................CEREN
RELAX............................................. .. .. ...1975..................22 Eylül ERKEK..................MUSTAFA KEMAL
"NAZ"......................................... .. .. ................................22 Eylül ERKEK
FREKANS........................................... ....... .. ................ 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM.........................NAİME ...............1980................ 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ...................KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
MDM34 .................................................. .......... ...........23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN ............AYŞENUR...........1985 ................23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ...............ELİF....................1981.... ............24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... ........SELMA................1977............... .24 Eylül KIZ- ........................ŞEVVAL
ALİN .............................EMEL................. .1981............... .24 Eylül ERKEK..................YARKIN
HETCİK83......................HATİCE.............. ..1983........ .. ....24 Eylül KIZ......................DİLA
RABİYASIN................... RABİA ........................................24 Eylül KIZ
PAPATYAM ..................HİCRAN ..............1975 ................25 Eylül KIZ]....................CEYLİN
DUYGU1912..................DUYGU................19 80. .. ............25 Eylül ERKEK......................EGE
ANESSA ......................SADİYE................1984.. ........ ......26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .................GOZDE.................1981....... ......... 26 Eylül ERKEK ..................DENİZ
DREAM81.................... GÜLŞAH.............. 1981 ................27 Eylül ERKEK ...................MERT EFE
SELİN JÜLYEN .................................................. ..............27 Eylül CİNSİYET
KIVILCIM ......................NİLAY ..................1982 ................27 Eylül CİNSİYET
ANADOLUKIZI..................................... .. ...........................27 Eylül KIZ
ANGELAY ....................ÖZLEM ................1978 .................28 Eylül ERKEK
AMONRA......................KÜBRA ................1982................. 28 Eylül ERKEK
SEDA67............................................ ........ .. .................... 28 Eylül KIZ
ŞEBEK........................ NEVRUZ ..............1978 .................29 Eylül KIZ
SEREN ........................SEREN ................1983..................29 Eylül ERKEK....................EGE
HANİFEE......................HANİFE............... ..1982 .................29 Eylül ERKEK
ARZUERCAN......................................... .............................29 Eylül ERKEK....................EMİRHAN
FATİHDERYA................DERYA.................19 82..................29 Eylül ERKEK.......................DENİZ
KARÇİÇEK....................SALİHA................ .1984.................29 Eylül ERKEK........................BUĞRA EFE
MEHTAPELİF................ELİF.................... .1978 .................30 Eylül ERKEK....................TANER
NİLDAN.......................................... .. ................................30 Eylül CİNSİYET
MÜREKKEPBALIĞI.................................... ........ .. .............30 Eylül ERKEK
MUSCAN24...................CANAN.................1 978.. .. ............30 Eylül ERKEK
KÜÇÜK BALIK... ...........BERİL.................. 1982
AİŞE ............................AYŞE.................. 1988

yeni gelen arkadaşlar siz de listemiizn olduğu linke bilgileirniz yazın sizi de ekleyelim......

slm güzel eylül annişleri hepinizin kndili mübarek olsun.bol bol dua edelim birbirimize.allah hayırlı dogumlar ve evlatlar nasip etsin bizlere.bu arada yeni gelen hamişlerimiz hoş geldiniz.güzel paylaşımlar.
betüle özel
canım bugün seni rüyamda gördüm senin dogumun da yanındaymışım sen erken dogum yapıyormuşsun.bebişini beyaz tenli cok tatlı bi bebiş olarak dünyaya geliyordu erkekn olmasına ragmen tombiş tombişdi.sabah da dünkü yazılarını okudum bebişin hayalini filan kuruyormuşsun aman cok gelmesini isteme o kadar erken filan gelir bak

:1shok::1shok:ANAAAAAAAAAAAAAA
YENİ HAMİŞLER GELMİŞŞŞ
HOOŞŞŞ GELMİİİŞŞLERRRRR:teytey:

:enbuyukkk:a.s.:1hug:

seren kısss nerelerdeydin yaaaaaa gözüm yollarda kaldııııııııııııııııııııııı :lepi:

nerdeysin sen kızım ya..seni merak ettik aytenin gözü yollarda kaldı kimle uğraşacağım ben diye naniknanik:dance:

YAFFRIIMM CUKMU ÖSLEDİNN BENİİİ:1hug: KIYAAMMAAAAMMMM:))))))))))))))

ayten kendiyle ugrassın :dilcikaris şişko aytennnn:lepi:

buralardayım yaa dun gelmedım işe dolastım gezındım bıraz aşımı oldumda :))))

sizler isiniz insallah
selincimmm burdayımm bacımmmm sendemi cuk öslediin benüüüü:1hug:

cok seviyorum sizleri yaa
kızlar hanı tavsanlı montu çıtır kızlardaki serap ablaya sordum demiştim ya saolsun hemen cvp yollamıs ve hepimizin markası olan yerden almıs:icecream:
işte onun bana yazdıgı mesajı burdada yayınlıyoruuuumm

canım benim allah yardımcın olsun,umarım herşey yolunda gider ve zamanında bebişini kucağına sağlıkla alırsın.mavi tavşanlı peluştan tulum mothercare den aldım hatta dün tekrar gidip büyüğünü aldım,değişik renkleri ve modelleri de gelmiş.elini çabuk tut biran önce al çünkü sayılı geliyor ve çabuk tükeniyor devamı gelmiyor bilgine.fiatıda 49 ytl.çok öptüm inşallah bebişinle resimlerini görürüz seninde.sevgilerle...

Nuray canım bence de farketmez,sen gider bir devlet hastanesinde doğumunu yaptırırsın canım.
Öyle 3000ytl falansa eşin haklı,tamam sağlık bu ama çok para be gülüm,devlette çok iyi doktorlar var,tavsiye üzerine birisini seçersin.Benim doktorum doğumda biz mucizeler yaratmıyoruz diyor hep,zaten doğal akışıyla oluyor herşey ancak riskli bir durum varsa müdahele ediyoruz diyor. Bak ben emekli sandığı,memurum ona rağmen özele gitmiyorum.Doğumumu devlette yapacağım,başından beri takip ettiğim doktor ordaydı canım.Normal doğum 100, sezeryan 300 diyorlar bakalım,hayırlısı.

Hİiiç kafanı takma canım,doğum bu sezeryan dersin bakarsın normal doğuruvermişsin..

aytencim hani zıbın muhabbeti vardı ya seni haklı çıkaracak birşey buldım ben...chiccodan zıbın aldım hem de senin tarifini andırıyor.....

seren kısss nerelerdeydin yaaaaaa gözüm yollarda kaldııııııııııııııııııııııı :lepi:

vah vahh gözünü toplassaydın kıs yollardan :roflol:
sende cuk ösledin dimi beniii ah cancazım kıyamam sanaaa
ee otekiler nerdee
ebru nerde iznemi cıktı yoksaaaCADIARZU

cansuu nerdee kırmızı alarım dedikkkk oda yok

aslııııııııııııı agustos analarından cıkamii zatiii

ee sen napıyorsun gülüm iimisin senin bıdık napii

BUARADA HAYIRLI KANDILLER HERKESEEEEEEE:lepi:

canım bence de öyle ben d edevlette doğum yapacağım ...hatta burda kime söylesem garip karşılıyorlar...hani karı koca eczacıyız ya özelde yapmamız keisn gibi düşünüyorlar...ama hiç farketmez canım ...bildiğin ve arkadaşalrından doğum yapan bir devlet hastanesi varsa ve evine d eyakınsa gayet güzel yapılır valla....

canım yaa.. hayrolsun..
benı nasıl gordun kı ruyanda merak ettım.. resmımı mı gormustun..
ya ben boyle yazıyorum ya aklıma gelıyor ya yoksa ben erken mı dogurucam dıye.. :çok üzgünüm:

bırde bır ruya gormustum ben 1-2 ay oncesınde.. buraya yazmıstım ama kımı gormustur kımı gormemıstır..
ruyamda erken dogum yapıyordum.. hastanede bır suru hemsıre vardı yanımda kalabalık fılan..
dogum yaptım sonra sordum bugun ayın kacı dıye ?.. bana hepsi bır agızdan '' 6 ağustos'' dediler.. :1shok:
bu ruyadan sonra kafama takılmıstı uzun sure hala da aklımın bır kosesınde..
bu ruya nıyeydı kı acaba neden cok belırgın bır sekılde 6 agustos dendı.. anneme arkadaslarıma fılanda anlattım..
bakalım su 6 agustos gecmeden aklımdan cıkmayacak heralde.. ona da cok az kaldı.. :uhm:

Kız sereeen ne tavşanı anam ne montu kız bu sıcaklardaaaa

Sen heralde oğluşuna askere gidene kadarki bütün kıyafetlerini alıyooon....:roflol:
Yavaş ol kız biraz..:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…