2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Canım kötü şeyler düşünme... inşş vaktinde büyümüş olarak gelecek dünyaya...
Allah hepimize sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin bebeklere
a.s.

Muscan canım, hayırlı olsun ya... Bende üzüldüm şimdi ,inşallah yoktur bişey birazcık daha durur bebeğin de toplar kendini. Ama hayırlısı böyleyse de üzülme... Benim bi arkadaşın da 34.haftada geldi, 1900'dü. Fazla emmedi de , ama şimdi bi gör, anneanne bi bakıyoki sorma , topaç gibi. sonrasında senin sütün olsun da yine toplar o kendini merak etme canım...

cnm hemen moeralini bozma prof lara git bi bakalım onlar ne diyacekler
olumsuz düsünüpten hem bebişşi hem kendini üzmee
31. haftadasın nasl ağustosta alcak bebeğini cok erken değil mi anlayamadımfisfisfis

ağustos sonu gıbı alabılırler yanı bası degılde..
cunku bazı gebelıklerde normal tarıhten 20 - 25 gun once alabılıyorlar..
ama umarım gerek kalmaz canım.. dua et bak bugun mubarek gun..
hersey normal cıkar ınsallah.. bazı hafta oynamaları hepımızde oluyor..

nuraycım cicikomun iletişim kısmına baktınmı birinin adı ve cep numarası var..arayıp sorabilirisn nereden bulabilirim en yakı nerde var diye bence....

Kızlar sabırsız bebişler için Eylülü bekleyemeyen ağustos bebişleri diye bir konu açalım mı??? Yoksa açarsak devamı gelir mi?? Ayy ben korkmaya başladım ama sabırsızlanıyorum da aynı zamanda.:1rolleyes:

ağustos annelkerini okudum da temmuzda doğum yapan da çok...
İnşallah sağlıklı olurlar,hepsi..

Nuray ben de ciikomdan aldım..
Heryerde satılıyor cnım,iç çamaşırı satan dükkanlarda genelde bulunuyor...

Ayyy hayır olsun yazacağıma ne yazmışım ...Çok pardon canım... Bi yandan da iş yapmaya çalışıyom kafam döndü... Hayır olsun, inşallah her şey yolunda gider.

cnm üzülülüp senağlamaiyice strese girme bence allah yardımcın olsun herşeyin hayırlısı olsun ...senin için bak bugün dua etmen içiin kandil senin için bir vesile bence hayıırlısının olması için bol dua et......a.ssenağlama

:1hug:ayrıca herkesin miraç kandilini kutlar tüm doğum yapcak güzel annelerin hayırlı evlat doğurmalarını allahtan dilerima.s.a.s.a.s.

Kızlar Avcılar Hospital'a Nil hanıma giden ya da duyan var mı? Sanıyorum ben doktor değiştireceğim. Çünkü SSK anlaşmaları ayın 1'inde belli olacak ve gittiğim Doğan Hastanesi de fes edebilir yada anlaşsa da yine çevredekilerden çok yüksek fiyatları. Eşim de herkesin yanında çok yüksek fes ederse 3600 sezeryana veremem diyo. Evet çok para ama doktorada alıştım, güvendim. Zaten bi sürü şey okuyoruz. Korkuyorum gerçekten de ya, kendimi çok yalnız hissediyorum. Millet tarlada falan doğuruyor tamam ama biz onlar kadar sağlam da değiliz ki... Öyle çok abartmıyorum sezeryan diye, olursa normal olsun diyorum ama bizimkininde kafası yukarıda şimdilik.. Bu yüzden ayın 2'sinde cumartesi gittiğim doktora gideceğim, o gün göreceğiz zaten ne oldu fiyatlar ve doktorada orada devam edemeyeceğimi söyleyeceğim.
Avcılar hospital'dan Nil hanımdan da randevu aldım. Fiyatlar için Avcıla normal SSKlı 370, sezeryan ise 470 dediler.Küvezi de sordum , inşallah öyle bi durumumuz olmaz da , bi günlüğü 100-150 dediler. İnşallah sorunsuz bi şekilde Avcılarda olur doğumumuz. son vakit değiştirmek doktoru gerçekten çok zor. İnşallah kadın iyidir. Güven çok önemli çünkü. Maddi olarak da iyi olacak. Eşimde böyle konuşunca çok canım sıkılıyor, anlatamıyorum ona hissettiklerimi. Korkuyorum ters bi şey olur diye.. Hiç bıçak altına yatmadım ki ...İnşallah hayırlısı olur. Hastaneyi yada doktoru bilen varsa yazarmısınız?

merhabalarr arkadaşlarrr. dün gecenin uykusuzlugundan sonra bugün ilk defa eşimi gönderdikten sonra güzel bir uyku uyumuşum yeni kalktım.
hayırlı kandiller allahım bu mübarek günde herkesin dualarını kabul etsinn.

buğün kandilmiş.hepinizin kandilini kutluyorum.namaz kılayım, dua edeyim hepimiz için.

muscan canımm canını sıkma drunun dedigi gibi başka drlarında görüşlerini al içini rahat tut canım. allahın izniyle saglıcakla bebişini kucagına alacaksın canımcım.

nunu avcılar daki nil hanımda benim arkadaşlarım doğum yaptılar .mennun kaldılar.iyi bir doktormuş.

canım eski doktorun sadece özel mi çalışıyor çalıştığı bir devlet hastanesi yokmu?varda devlet de doğum yap..ben özele gidiyorum ama devlet de doğum yapacağım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…