2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ELLERİNE SAĞLIK LOKMAMI YAPTIN YOKSA BENDE İSTİYORUMMMM. a.s.

yok canım...tabi hamur ve tatlı yzınca aklına geldi dimi olsa da yesek....öyle sıcakta yapılacak kızartmalarla uğraşamam diy.:roflol:..tavuk göğsü yaptım...lülülülülülübir de hamur yoğurdum birazdan poğaça yapacağım...napalım kandile uygun değil ama olsun içimden öyle geldikafamçokkarıştı

aaa canım yakınmışız birbirimize benim için soganlık yakacık hiç farketmez şuan ugur mumcuda oturuyorum okulum yakacık hastanesinden soganlıga giderken sag tarafta küçük bir okul var belki bilirsin ege sanayi okula yakın olsun istiyorum. çevrende varsa bulursan çok sevinirim canımcım.

sanırım deryacım birtek ben varımm yaa ben bugün kendimi yemek yemekten alamıyorum hiç durduramıyorum aslında midem felaket ama kendime nasıl dur diyecegim.

sanırım deryacım birtek ben varımm yaa ben bugün kendimi yemek yemekten alamıyorum hiç durduramıyorum aslında midem felaket ama kendime nasıl dur diyecegim.

aynen canim ben de alamiyorum son günlerde iştahimiz azaldi yazmiş ağustos anneleri ama bizim açiliyor galiba :)))

SWEET CURSE...............HALİME .............1981.............1 Eylül ERKEK......................EMİR
TUSEMG........................................... . .........................1 Eylül ERKEK
NAZLIBEBİSİM.................BURCU...............1 989..... . .....1 Eylül ERKEK
ASLİİİ .............................ASLI ...................1976.............2 Eylül ERKEK .....................OZAN EGE
KIVIRCIKSELMA..............SELMA.................. ..................2 Eylül ERKEK......................YİĞİTER
MAVİLİ_06 ......................EMEL................ 1981.............2 Eylül ERKEK........................MERT
GÜLDENM ......................GÜLDEN............1980...... ........3 Eylül ERKEK......................ARİF ATA
B.TUGAN .................................................. ...................3 Eylül ERKEK
CYILDIZ........................................... ..............................3 Eylül ERKEK......................ERKAN YİĞİT
EMELGÜZEL........................................ . ................ ......3 Eylül ERKEK
ÇİKOLATAPRENSES.......MELİKE..............1985.... ..........3 Eylül KIZ
GLSM32 ........................GÜLSÜM.............1987 .............4 Eylül ERKEK
DERYA ..........................DERYA ..............1979..............5 Eylül KIZ.......................... .DURU
SARIKANARYA ..............ELİF...................1978......... .....5 Eylül KIZ............................NAZ
ERVA007........................BİRSEN............. .1987..............6 Eylül ERKEK.....................BERAT KAAN
VİLDANNNN....................................... .. ........................7 Eylül ERKEK.............. ......KAAN
AYTEGE.........................AYTEN.............. .1975..............8 Eylül ERKEK.....................EGE
EYLÜL_ANNESİ .................................................. .........10 Eylül KIZ..................... ....BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. ..................11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES .......................MÜJDE ...............1983 .............11 Eylül KIZ........................ SERRA
KUMRALIM.......... .........ZELİHA................1983 .............12 Eylül ERKEK...................İBRAHİM ARAS
YENİYAŞAM................. ESRA .................1981 .............12 Eylül ERKEK...................YAĞIZ
BİRES ..........................ESRA..................19 79...............13 Eylül KIZ
BASKETCHİ....................................... .. ........................13 Eylül KIZ .........................MELİSA
DELİKIZ.........................FATMA............. ...1983.............. 14 Eylül ERKEK...................ONUR
SEL-İNN...................... .MEHTAP............. 1980.............. 15 Eylül ERKEK
SAYRA .................................................. .......................15 Eylül ERKEK
GULAN06......................................... .. .....1978...............15 Eylül ERKEK ERKEK(ikiz)..BUĞRAHAN-YUNUS EMRE
SEKRETERYA...............AYŞEGÜL............1985.. ........ .. .15 Eylül ERKEK...................EGE
TANGOO.......................................... .. .....1986...............15 Eylül ERKEK
CADI52.......................................... .. ..............................15 Eylül KIZ
Xkimyagerx ...............................................198 3...............16 Eylül KIZ
DİSİMERO......................DİDEM............ .. .1979...............17Eylül ERKEK
MOMMY ........................GÜL............ ........1981...............17 Eylül KIZ.........................AYÇA
NUNUU...........................NURAY............. ...1981...............17Eylül KIZ.........................DURU
BİTLİPİYADE..................................... .. ...........................17Eylül ERKEK
BRİDE ................ ..........SEDA..................1980.............. ..19 Eylül KIZ.........................NAZLI
6128.................. ............HATİCE...............1981............. ...19 Eylül KIZ
ARİZONİ..........................ELİF......... .. ..............................19 Eylül ERKEK..................EFE
SUZİ............................................ .. .................................19 Eylül CİNSİYET
MUKORA1.......................BURCU..............1 980.................19 Eylül KIZ........................DİLARA
CÜVCÜV.......................ÖZGÜN...............1 980......... .. ....20 Eylül ERKEK
ÖZNUR83 .......................ÖZNUR...............1983... ..............20 Eylül KIZ........................EYLÜL
TRUEBLUE......................NESLİHAN....... .1982. ................20 Eylül KIZ.......................ZEYNEP BERRA
HİLARYA........... .............CANSU..............1982.............. ... 21 Eylül ERKEK.................BORA
MİNİKANNİŞ ...................MERVE..............1983........ ......... 21 Eylül KIZ.......................BÜŞRA
WİSKİ.................. ..........EBRU ................1979................. 21 Eylül KIZ........................NAZ
YAGMUR25.......................................... .... .. .....................21 Eylül ERKEK
BETULYGT.....................BETÜL................ 1987................. 21 Eylül ERKEK..................EMRE
İZMİRGÜZELİ22...............ÜMRAN..............198 6..................22 Eylül KIZ.........................CEREN
RELAX............................................. .. .. ...1975..................22 Eylül ERKEK..................MUSTAFA KEMAL
"NAZ"......................................... .. .. ................................22 Eylül ERKEK
FREKANS........................................... ....... .. ................ 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM.........................NAİME ...............1980................ 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ...................KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
MDM34 .................................................. .......... ...........23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN ............AYŞENUR...........1985 ................23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ...............ELİF....................1981.... ............24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... ........SELMA................1977............... .24 Eylül KIZ- ........................ŞEVVAL
ALİN .............................EMEL................. .1981............... .24 Eylül ERKEK..................YARKIN
HETCİK83......................HATİCE.............. ..1983........ .. ....24 Eylül KIZ......................DİLA
RABİYASIN................... RABİA ........................................24 Eylül KIZ
PAPATYAM ..................HİCRAN ..............1975 ................25 Eylül KIZ]....................CEYLİN
DUYGU1912..................DUYGU................19 80. .. ............25 Eylül ERKEK......................EGE
ANESSA ......................SADİYE................1984.. ........ ......26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .................GOZDE.................1981....... ......... 26 Eylül ERKEK ..................DENİZ
DREAM81.................... GÜLŞAH.............. 1981 ................27 Eylül ERKEK ...................MERT EFE
SELİN JÜLYEN .................................................. ..............27 Eylül CİNSİYET
KIVILCIM ......................NİLAY ..................1982 ................27 Eylül CİNSİYET
ANADOLUKIZI..................................... .. ...........................27 Eylül KIZ
ANGELAY ....................ÖZLEM ................1978 .................28 Eylül ERKEK
AMONRA......................KÜBRA ................1982................. 28 Eylül ERKEK
SEDA67............................................ ........ .. .................... 28 Eylül KIZ
ŞEBEK........................ NEVRUZ ..............1978 .................29 Eylül KIZ
SEREN ........................SEREN ................1983..................29 Eylül ERKEK....................EGE
HANİFEE......................HANİFE............... ..1982 .................29 Eylül ERKEK
ARZUERCAN......................................... .............................29 Eylül ERKEK....................EMİRHAN
FATİHDERYA................DERYA.................19 82..................29 Eylül ERKEK.......................DENİZ
KARÇİÇEK....................SALİHA................ .1984.................29 Eylül ERKEK........................BUĞRA EFE
MEHTAPELİF................ELİF.................... .1978 .................30 Eylül ERKEK....................TANER
NİLDAN.......................................... .. ................................30 Eylül CİNSİYET
MÜREKKEPBALIĞI.................................... ........ .. .............30 Eylül ERKEK
MUSCAN24...................CANAN.................1 978.. .. ............30 Eylül ERKEK
KÜÇÜK BALIK... ...........BERİL.................. 1982
AİŞE ............................AYŞE.................. 1988

Benimde keratanın kafası yukarıda ya.. Ne güzel 27.haftada aşşağıdaydı.Acaba nazar mı değdi ya... Yatarken hep soldayım başka türlü yatamıyom zaten, soldada bacaklar eller uyuşuyo ama, hep düşünüyorum ben mi çok rahatsız attim ,yanlış yattım da yukarı çıkarttı kafayı diye. :uhm:
Korkuyorum bazen onu rahatsız edeceğim diye. Göbeğimde acaip dışarıda, hele geçen gün sağda kocaman bi tümsek, göbeğim boş, hemen sol tarafında da biraz daha küçük bi tümsek. Göbeğimin tipi kaydı valla.. Acaba neresi falan diye bakıyorum da benzetemiyorum valla ya.. Kalkarken de kafa yukarıda olduğu için göbeğimden mi destek alıyorum bazen nedir, canım acıyo ya..

kızlar ya koltuk altıma bı agda yapayım, duş alıyım mis gibi oluyum sonrada namaz kılayım kandıl gunu dedım..
Allahım bı gıttım basıma gelmeyen kalmadı desem.. benneyaptımki
ağda yapmaya basladım.. sir agda rol on gıbı baslıgı olandan..
ısıttım hazırladım fılan sonra sımdı surmeye calısıyorum koltuk altıma..
neyse bır ıkı surdum her sey normal, allahım ucuncusunde bunun baslıgı bı cıktı saarrr butun ağda yere belime fılan aktııı... kafamçokkarıştı
Allahım banyo halısı, eşofmanım, ustum agda oldumuu.. benım her yerım yapıs yapıss.. belımden sarı tuylerı koparmadan agdayı cıkarmaya calıstım..bı yandan kolumu ındırınce kaldıramıyorum koltuk altım yapısıyor.. kafamçokkarıştı
nereye dokunsam yapışıyorum.. o sırada dolabın ustundekı ağda sonrası yağını alıyım dedım aldım elıme surdum yapışıklıgı gıtsın dıye surdum koydum bı de bu devrıldımııı...
dolabın ustuu yağğ olduu.. :1shok: bı yere basamıyorum..
sonra halıyı fılan kaldırdım allahım bı spaula buldum onunla devam ettım yarım kalmasın dıye..
zar zor ortalıgı topladım fayanslardan agdayı cıkarmaya calıstım..
duşa gırdım....... fiskiyee atıyorrr sureklıı su fıskırıyor.. bır elimle dıbını tutuyorum atmasın dıye.. yuum gozum sampuanlı bu yıne atıyor bulup takmaya calısıyorum fılan.. kafamçokkarıştı
cıkana kadar onunla ugrastım.. sonra muslugun ordakı fıskıye ye yada musluga yollayan düğme gıbı bırsey var..
suyu musluga yonlerdırmek ıcın bunu cektım bu da elımde kaldıımııı.. kafamçokkarıştı
Allahım bı de onu takmaya ugrastımm..
nedir bu basıma gelen dıyorumm.. aman bır de ayagımın kayıp dusmedıgım kaldı dedım..
o da olmasın dıye temkınlı temkınlı cıktım gıyındım..
o neydı beee... :bbo:

temmuz annelerinin doğu hikayelerini okuyorum ...neden hepsinde hüngür hüngür ağlıyorum ben ya....resimlerine bakınca bile benim bebğimmiş gibi bakıyorum...

Ayy valla betül, insanın içinden hevesle bi şey yapayım derken, tersliklere bak. Yorulmuşsndur ya... Zaten yaşlılar gibiyiz, hemen belim ağrıyo benimde.
Geçmiş olsun diyelim canım..

Ben arada bi bakıyorum da , işler yoğun ya... bide site açılmıyo falan ...

sorma canım ya altı ustu bı agda yapıcaktım kucucuk yere..
sonra kendıme kızdım salak karı ne ugrasıyorsun kuaforde aldırsana şip şak 2 dk dıye..
yaa ısın kotusu banyo halısından ben nasıl cıkarıcam ağdayı.. ne yapsam kı acabaa.... :uhm:

KIIIIZZZLAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRR

BEEENNN GEEEELLLDİİİİMMMMM:teytey::teytey:

NAPİİNİİİZZ BAKEMMM BENSİİZZZZ

CANSUUUUUUUUUU KIRMIZI ALARIMMM CABUK BURAAAA GEELLLL YAFFFRIMMMMM:lepi::lepi:

canımmmmmm benimmm geç oldu ama geldimmm ancakkkk
Şeniz

öncelikle herkese hayırlı kandiller diliyorum arkadaşlarım.allah hepimizin dualarını kabul etsin inş.

geçmiş olsun betülcüm.allahtan daha kötü şeyler olmamış.bende biraz önce düştüm.iki dizim birden kanadı.allah korumuş ikimizide.

okurken ben yoruldum valla geçmiş olsun bence de kuaföre gitmek en iyisi artık krem bile süremez oldum kendime.Halıyı da makinaya at çıkar bence

Kızlar benim dr umda ssk nın doktoruydu ama makul fiyatlarla özel de yaparım doğum diyordum.. Bana 3750 sezeryan fiyatı 2500 normal doğum fiyatı çektiler..
Valla düşünüyoum da doğumu normall yolla 2500 ytl ödeyip yapınca acım daha da mı azalacak.. tatlicadiarzu ya da sezeryan olursa dikiş ağrım falan olmayacak mı 3750 ytl verince hepsini yine yaşayacağım.. Allah kötü şeyler yazmamış olsun kaderimize... Hayır bir de hastaneden çıkınca bütçeyi düşünmek zorunda kalıcam.. doktoruma güveniyorum.. Bende kesin karar verdim bugün araştırma ve eğitim hast. var evime de yakın ssk nın orda yapıcam.. Özel hastaneye vermedğim parayı da oğluşumun adına hesaba yatırıcam.. Onun geleceğine katkım olsun..

Geçmiş olsun canım benimde banyo halıma ağda dökülmüştü:) makineya attığında çıkıyor 40 veya 50 derecede yıkayabilirsin.........
burada çok yazışmasamda yazdıklarınızı çok sık takip ediyorum.

kızlar bende sitedeyim ama sayfada problem vardı sanırım bir türlü görüntüleyemedim
bu arada okula yürüme mesafesinde mi olsun istiyorsun umarım iyi bişeyler bulursun
ben şimdilik vazgeçtim taşınma işinden nasıl bir ev arıyorsun kaç oda kaç para kirası ?????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…