2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar ben uyumaya gidiyorum artık;
herkese iyi geceler tatlı rüyalar rüyanızda bebişlerinizi görüp öpüp koklarsınız inşallah...
gulancığım sen de hayırlı haberlere gel doktordan

Çiğdem bende çok memnun oldum canım bende gideyim yavaş yavaş,artık yazarsan bolbol görüşürüz,hepinize iyi geceler kızlar rüyalarınızda bebişlerinizi görürsünüz inşallah:1hug:

çiğdem memnun olduk canım benim ismim de merve..
site çok yavaş yazdıklarımı gönderemiyorum ben de yatmaya hazırlanayım bari yoksa gece uzun sürüyo (
bu aradaa bende kırmızı kırmızı birşeyler çıkmış minik minik kol ve bacaklarımda ama kaşınmıyor da ne acaba içtiğim demir şurubu mu alerji yaptı merak ediyorum ..

sagolun kızlar .. gülşah ve fatma hepimize iyi uykular tatlı rüyalar :)))))
Allah rahatlık versin..güzel bi uyku çekelim hepimiz inşAllah..

Ben içmiyorum o şuruplardan.Sadece magnezyum takviyesi alıyorum.Bence sende ara ver.Görüşmek üzere.Tekrar iyi geceler

herkes gitmiş sanırımm. bende geçmişi okudum newlife hoşgeldin aramıza güzel paylaşımlar diliyorum.
herkese allah rahatlık versinn tatlı rüyalar. ben bu gece yine nöbetçiyim gibi görünüyor.

Evet hala online ım.Adım Çiğdem ,Alanya'dan.eşimin gece görev yaptığı günlerde uyuyamıyorum işte.

anladım canımm bende aslı memnun oldumm benide uyku tutmadı yatsam yatamıyorum kalkamıyorum agırlaşınca uyumak daha zor oluyor. seninde durumun eşin gece çalıştıgı için. eşinin meslegi nedir.

anladım canımm bende aslı memnun oldumm benide uyku tutmadı yatsam yatamıyorum kalkamıyorum agırlaşınca uyumak daha zor oluyor. seninde durumun eşin gece çalıştıgı için. eşinin meslegi nedir.

Eşim trafik polisi.Bende ağırlaştım iyice ama asıl sıkıntı veren mide yanması.Boğazım yanıyo çok kötü.ne yapsam geçiremedim.

Eşim trafik polisi.Bende ağırlaştım iyice ama asıl sıkıntı veren mide yanması.Boğazım yanıyo çok kötü.ne yapsam geçiremedim.

aynen bende bugün kötüyüm bazen çok kötü tutuyor bazı günlerde rahat oluyorum ama şuan felaket biçimde midem yanıyor soda içtim kuru ekmek yedim ama fayda etmedi. şurupta içmek istemiyorum.

Yatış pozisyonuna girdiğim anda mide asidi yukarı kadar çıkıyo.çok kötü bişey yaaasenağlama bi uykuya geçebilsem keşke...:sm_confused:

evt zor canım bende şuan uyumayı çok istiyorumm inşllah birazdan gelirde uyuyabilirim.

[QUOTE

GÜNAYDIN anne adayları sabah sabah yine ayaktayım mutlaka benim gibi birkaç kişi daha vardır böle hem akşam uyuyamayan uyuyuncada sabahın köründe kalkan alışmayalım bu duruma doğumdan sonra yaww inşallah bebişler yarama olmazda uyuyabiliriz accıkkk

Günaydın kızlar ben birşey sorucam, bu hastane için aldığınız yada alacağınız gecelikler hamile geceliği mi olmalı? yani hani doğurmuş olucaz ya normal gecelik olmaz mı?:uhm:

Ben akşam ağrım oluyor erkenden yatıyorum unutmak için sonrada böyle erkenden hortluyorum...hava çok güzel keşke 1 ay böyle olsa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…