2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Günaydın arkadaşlaaarrrr,tombik annişleeeer

Kandiliniz mübarek olsun,dualarımız kabul olsun inşallah...

Kızlar ben uyurken özellikle çook terliyorum klimalı odada yatıyorum buna rağmen
geceliğim ve yastığım ıslanıyor,sabah kalkınca bile sanki yüzümü yıkamışım gibi
dmla damla terliyorum...Hormonlardan mı dersiniz???

DERYACIM BU ARADA HEM BEBİŞİNİN HEM SENİN KOSTÜMLERİNE BAYILDIMMMM HEPSİ BİRİBRİNDEN GÜZEL MAAŞALLAH. ALLAH ESKİTMEYİ NASİP ETSİN. SANA VE BEBİŞİNE UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNAŞLALLAHH.a.s.

hafta sonu vardı galiba ama dün o da yoktu...cansu bilir belki...dün cansu vardı...

amin canım..dün yine birşeyler aldım bebişime...hatta betülün aldığı hastane çıkışı vardı ya ayılı albimininin hatırlarmısın onun pembesini alıdm..ayısı çok tatlı...

moralim çok bozuk.doktordan geldim.bebeğim 1500 gr.olmuş.aancak baş ve bacak kemiği 32. haftada görünüyor.karın çevresi 28.+4 görünüyor. arada 3-4 haftalık fark var.prof.isimleri verdi.onlara yönlendirdi.bebek gelişim konusunda uzmanlarmış.onların da görüşünü al dedi. bebeği sıkıntıya sokmayalım.erken alırız dedi.
galiba en erken ben doğum yapıcam ağustos annesi olacam.allah kısmet edrese.ooff çok korkuyorum.bebek daha çok küçük.ya sinirlerim bozuldu.oturdum ağlıyorum..

Temmuz annelerini okudum kızlar doğum yapmayan yok gibi nerdeyse hepsi koymuş bebeklerinin resimlerini artık resimli takvimlere geçmişler..Ayy süper yyaaa,doğum hikayelerini yazmışlar.
Göbişlerinin son hallerinin fotoğrafını koymuşlar

Allahım bize de göster o günleri yarabbiiiim....

ağlama canım..takma kafana bence..hepimizin karın baş bacak ölçümleri tutumuyorki haftayla...benim de kafa hep önden gidiyor canım...üzülme canım..sen yine o verile isimlere git ama üzülma sakın...

Deryacım selam;

cicikom'un sitesine bakıyorum da, bu gecelikler ve pijamalar özel loğusalık için değil dimi?
Bende alacağım da nereden alacağım bakınıyorum. Öyle bende çok kadınsı olsun istemiyorum. bide pijama mı , gecelik mi karar veremedim.

Canım dur bakalım hemen ağlama üzülme diğer doktorlarla görüş bebek niye erken alınacakmış tam tersi daha büyüsün yerinde anlamadım bir de sen sol tarafına yatmaya çalış geceleri bebek o zaman daha çok beslenebiliyormuş.Üzülüp de bebeğini de üzme bak üzüntü çok zor anlar yaşatıyor gebelikte bebeğinin sana ihtiyacı var sen güçlü ol kendini koyverme eminim sağlıkla dünyaya gelecek bebeğin diğer doktorlara git mutlaka :CüvCüv:

Canım anlamadım ben kemikleri haftasına göre normal ama gelişimi mi gerideymiş???:çok üzgünüm:
Peki sebebi ne? Canını sıkma,bebeğin sağlıklı olsun da erken olsun ne fark eder canım.
Üzme kendini doktorlar en iyisini bilir ve uygularlar,inşallah erken doğum dışında başka bir riski yoktur canım.

Kızlar günaydın hepinize gerçi biraz geç oldu ama ayrıca iyi kandiller dilerim inşallah bütün dualarımız hayırlısıyla kabul olur da kolayca doğum yaparız hepimiz,bebişlerimiz sağlıklı ve vakitlerinde gelsinler inşallah,bol tekmeli bi gün edilerim herkese...

Bir de erken dediğin 32. haftadan sonra doktorlar artık bebeği gelişmiş olarak kabul edebiliyor yeterki sağlıklı olsun benim yeğenim 32. haftasında doğdu 2100gr şimdi kocaman genç kız oldu artık zor riski günler geride kaldı doğum yapsak bile bebeklerimiz iyi olacak inşallah zamanında sağlıkla gelsinler Şeniz

Canım ya üzme kendini herşeyin vardır bi çaresi bide başka bu konunun uzmanı dr.lara git bakalım ne diyecekler,ayrıca sana tavsiyem bolbol bulgur,mercimek,bakliyat falan tüket bunları denedinmi,denemediysen bide bunları dene sonrada soluna yat,ayrıca eğer erken doğum söz konusuysa herşeyin hayırlısı olsun sen bebişini sağlıklı kucağına alda inşallah gerisi boş ama başka dr.larada görün bakalım ne diyecekler

bebeğimin gelişiminde tansiyonun neden olduğunu düşünüyorlar.önceleri ırsidir diyordu dr.tansiyonum da çok yüksek değil 12-13 .ama gebelikten önce 10 civarı olduğu için bunlar yüksek sayılırmış.bebeği besleyen damarda çentik varmış.amaan ne bilim böyle şeyler işte.çok şükür başka herhamgi bir anormalliğe rastlanmamıştı.inş. başka problemler çıkmaz.allahım korusun yaa

canım benim,benim aldığım yer cicikom bayisi falan değildi..normal bir çamaişır-pijama satan bir mağazaydı...ama cicikomun bazı yerlerde bayileri de var fabrika satışı diye...izmirde yalovada..başka nerde vardır bilmiyorum...geceliklerde pijamalarda loğusalık için pijamalr belden ayarlamalı...hepsininde üstten açılma yerleri var emzirmek için...ben 1 gecelik 2 pijama aldım..hadtanede gecelik giyerim evde pijama..sabahlık da almadım iç göstermiyor hiç biryeri de açık değil çünkü...

Hepinizin mubarek mirac kandili kutlu olsun ,Allahim dualarimizi kabul etsin ,yavrularimizi sagsalim kucagimiza almayi nasip etsin ..Muscan gecmis olsun canim ..eger anne karninda gelisemeyecekse disarida daha iyi beslenir diye erken alinir diye duymustum ..hayirlisi ne ise o olsun ..onemli olan bebegin saglikli ..cok sükür ki baska problemi yok ..üzme kendini a.s.

herkese gunaydınlar arkadaslar..
Kandılımız Mubarek Olsun.. Dualarımız kabul olsun ınsallah...
newlife arkadasım hoşgeldin aramıza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…