2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Arkadaşlar bende ilk bebeğimi,kızım Asya'yı Allah izin verirse Eylül ayının ortalarında doğurucam.sezaryan olucağı için tam belli değil tarihi şimdilik.O kadar merak ediyoum ki anlatamam..

hoşgeldin mervecim,napiyim kız valla çok yoruluyorum hiçbişeye yetişemiyorum artık sürekli ayaktayım sanki şimdi oturdum doğru düzgün,zaten bebişin kıyafetlri bu gidişle bi ayda anca ütülenir heralde,canım daha sonrasınıda düşünerek dolap almaya karar verdim sonraki kıyafetlrinide anca alır zaten dolap en iyisi bu galiba

hepiniz hoşgeldiniz kızlarr..
benim de eşim kıbrısa gitmişti istanbula indi birazdan gelir eve..
geceleri uyku tutmuyo artık..sonra gündüzleri zombi gibi dolaşıyorum ((
niwlife hoşgeldin..bebeğini sağlıkla kucağına almanı nasip etsin Rabbim..
hepimize inşAllah..bebişinin ismi de çok güzelmiş.ismi gibi güzel yaşasın uzun ömürlü olsun inşAlah..

Arkadaşlar bende ilk bebeğimi,kızım Asya'yı Allah izin verirse Eylül ayının ortalarında doğurucam.sezaryan olucağı için tam belli değil tarihi şimdilik.O kadar merak ediyoum ki anlatamam..

Hoşgeldin canım,tam olarak kaç haftalıksın

hoşgeldin newlife.... a.s.

Benide uyku tutmuyo valla,öyle hiç uyuyasım gelmiyo geceleri yatıncada dönemiyorum çok zorlanıyorum valla,Allah kavuştursun mervecim zor valla bu eşlerin işleride

Benide uyku tutmuyo valla,öyle hiç uyuyasım gelmiyo geceleri yatıncada dönemiyorum çok zorlanıyorum valla,Allah kavuştursun mervecim zor valla bu eşlerin işleride

sorma canım hele yorulduysam gün içinde.. eskiden sızardım hemen.. şimdi yorulunca uykuya dalmak daha da zor.. sağa sola dön ağrılar bir yandan...haklısın canım eşlerin işi de zor şu saat olmuş gelecek yarın yine işe gidecek..iyi dayanıyo yine maşaAllah..ben olsam yığılırım bi yerlere.. :))

Çok teşekkürler MinikAnniş.İnşallah uzun ömürlü güzel yaşar,Sağlıklı doğsun diye hep dua ediyorum.Allah herkesin evladını kendine bağışlasın:CüvCüv:

Sorma benimkide yığılıp kalıyo kıyamıyorum bazen:asigim:,zaten şu sıralar boğazı acıyo kaç gündür bi garip demin baktım horluyo valla :roflol:yine olan bana olcak bazen sesinden acaip rahatsız oluyorum,bebek olunca napıcak bakalım bizimkiler geceleri onlarda nöbet tutucak bi süre

iyi geceler hamişler sabah dr.gidiyoruminş.bebişlerimi renkli ultrasonda görürüm.........
çok özledim oğluşlarımı .........
gece rüyanızda meleklerımızi görürüz inş.........
iyi uykular herkese....

Çok teşekkürler MinikAnniş.İnşallah uzun ömürlü güzel yaşar,Sağlıklı doğsun diye hep dua ediyorum.Allah herkesin evladını kendine bağışlasın:CüvCüv:

İnşallah canım umarım hepimizinki sağlıklı doğsunlar,bu arada ismin ne,ben gülşah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…