2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

selam millet naberler bakalım nasıl geçti haftasonu ben annemlere gittim ordaydım evime yeni geldim evim evim güzel evimmm valla ohhhh dünya varmış valla ana evide olsa kendi evini arıyorsun rahatlık başka bişii oluyor beee eeee yaramazlık yok ya inşallahhh

cnm cookkk tesekkür ederimmm a.s.artık almam lazım benim de pijama

mesajın altına ekleme yaptım gördünmü canım...lila rengi olan pijama farklı bir yerden...o pasajın tam karşısında başka pasaj var..hamile kıyafetleri satan bir pasaj...girişinde eczane var pasajın...onun üst katında sağdaki ilk çamaşırcıan o da...

kızlar ağustos annelerinde hergün bir doğu var ya..bugün yine biri doğuma gitmiş....temmuz annesi oldu bişr sürü kişi...biz de nasıl olacak acaba...

kızlar ağustos annelerinde hergün bir doğu var ya..bugün yine biri doğuma gitmiş....temmuz annesi oldu bişr sürü kişi...biz de nasıl olacak acaba...

Allah hepimize zamanında hayırlı doğumlar nasip etsin inşallahhhh
a.s.
Ben onları okudukça çantamı falan bir an önce hazırlama çabalarına giriyorum...

a.s.slm cnm benim iyiydi hafta sonum ee illa ki herkesin kendi evi bence de...:uhm:

site de sorun mu var kızlar ya........

olabilir valla iki saattir yazı yazmaya çalışıyom gönder deyince eror verip duruyor sıkıldım valla acıktıkta biz kızımla gidip bişiiler yiyelim bariiiiii ha bu arada kızlarrr kızımın adı CEYLİN olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

hayırlı olsun minik ceylin in adı....afiye olsun size canım...

betülcümm bence süperr çıkmışsınn.göbişinde çok degil bence normal. papatyam hicranım hoşgeldinn. kızlarr biraz evi temizleyeyim dedim amann topladım süpürdümm silecektim ama agrılar başlayınca bebiştee sıkıştırınca bıraktımm gerçi kuzenim gelmişti o temizlemişti ama yinede yapayım dedim ama bu saatten sonra zor olacak sanırım. dünde eşimle praktikere gidip bebişin odasına perde begendik siparişini verdik. eşimde dün bebegin odasını boşalttı artık odası bir iki güne kalmaz gelir herhalde sabırsızlanıyorum.

yarın eşimin doğum günü carsıya cıkmam lazım ama hiç gözümkesmiyor ne yapacm
ne alacağımı da bilmiyorum bakmadım bişey da ha önce
kalkıyorum giyinmek için sonra gelip bi dha yatıyorum bbakalım ne zaman hazırlanabilcemm

tembelim ben tembelimmm

benim de güzellik salonuna gitmam lazım..doğuma 4 hafta var ya gidip bi temizleneyim..doğum öncesi bir daha giderim...ama zor geliyor gitmke..

:1hug:darısı bize bende oda takımını alcam haftaya falan gülegüle kullansın güzelim bende aynen işlerimi yarım bıraktım bel ağrısından...:bbo:

ismi güzel ceylan ismini çağıştırıyo ama ceylinin anlamıda güzel bildiğime göre bende kararsızım ama buğra diye düşünüyoruz bakalım kısmetyerimseniben

hepinize tesekkur ederım arkadaslar.. :CüvCüv:
o sizin güzelliğinizz.. a.s.

bu arada sıte gercekten cok yavas..
bı sayfa acılana kadar ıkı saat gecıyor bazende acılamadan error verıyor.. :1no2:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…