2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

60 kilo oldum bebeğim ters döndü. kasıklarımda hissediyorum resmen ,yürüyüşüm değişti. daha 22 ağustosa kadar çalşıcam.. sanırım iş yerinde doğurucam ben bu gidişle :) koltuk tepesinde oturmak çok zor gelmeye başladı offff...

slm kızlar nasılsınız.ben bu ülkenin halini gördükçe acaba cocuklarımızı nasıl bi gelecek bekliyor kaygısına düştüm.ne olcak bu ülkenin hali dışarı cıkmaya korkar hale geldik.allah milletimize başka zeval vermesin.

bu ağrılar bende 1,5 aydır var güzelim.doktora söyledim rahim kendini doguma hazırlıyormuş.anneliğin cilveleri dedi bana:CüvCüv: fazla ayakta kalmamaya dikkat et dedi

canım ben de aynen senin gibi düşünüyorum.çok kötü oldum izleyince.allah belalarını versin.onca masum insanı bir anda öldürmek ne demek?mekanları cennet olsun...

Doktoru aradım kızlar hemen gel dedi ben gidiyorum hayırlısı olsun Şeniz

doğru diyosun arkadaşım haberleri izlemek işkence oldu artık izlemiyom
ben daha alışverişimi tamamlayamadım bu olaylardan sonra hangi kafayla çıkıp alışveriş yapacağız bomba patlar paniğiyle insan dışarı çıkmaktan korkar oldu

Sürekli ayakta olabilmen ne güzel,5 dk ayakta kalsam baldır kısımlarım ve ayak bileklerim başlıyor sızlamaya.Sanki saatlerce ayakta kalmışım.

Canım ben hamişlik öncesindende antremanlıyım çok yürürdüm yani hamiş kaldıktan sonrada ilk 3 ayım riskliydi biraz ama sonrasında yine yürüdüm evdede zaten bana yardımcı kimsem olmadığu için bütün işlerimi kendim halletmek zorundayım o yüzden Allah adua ediyorum son dakkaya kadar oturmayayım diye hayırlısı canım sen o zaman çok yorma kendini madem alışkın değilsin bunlar kritik haftalar artık önemli olan bebişlerimizin sağlığı,bolbol dinlen:CüvCüv:

günaydın arkadaşlar
haftasonu hiç okuyamadım yazdıklarınızı muhtemel doğum tarihim 19 eylül ama biz daha taşınamdık bile ütüler yıkamalar falan onalara hele hiç başlamadım

Ben bu pijama takımına bayıldım... iyi günlerde kullan canım.. nerden ne kadara aldın desem ayıp olur mu????

Ben bu pijama takımına bayıldım... iyi günlerde kullan canım.. nerden ne kadara aldın desem ayıp olur mu????

neden ayıp olsun cansucum.....cicikom sanırım 45 ytl ydi....sen benim cicikomdan aldığım geceliği gördünmü oda çok güzel hatta pijaması da vardfı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…