2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlae benim elim cok uyuşmaya başladı son günlerde sizlerde böyle durumlar varmı.pc basında fareyi tutarken bile elim uyuşuyo bırakın uykydan uyanmayı.neden ileri geliyo acaba...

kızlae benim elim cok uyuşmaya başladı son günlerde sizlerde böyle durumlar varmı.pc basında fareyi tutarken bile elim uyuşuyo bırakın uykydan uyanmayı.neden ileri geliyo acaba...

benim 4 aydır öyle canım...ödemden dolayı bileklerimizde de ödem oluyor....parmaklarımıza giden sinirler bilekten geçiyor orada geçtikleir tünel ödemden daralıyor ve sinirler sıkıştığı için uyuşuyor....yineleyen hareketler yaptığında elleriniş ağaşı sarkıtarak sallamanı tavsiye ederim....

neden ayıp olsun cansucum.....cicikom sanırım 45 ytl ydi....sen benim cicikomdan aldığım geceliği gördünmü oda çok güzel hatta pijaması da vardfı..

görmedim cnm.. cickom un ürünleriin hangi mağazalar satıyor acaba?? kadıköy de var mıdır??

görmedim cnm.. cickom un ürünleriin hangi mağazalar satıyor acaba?? kadıköy de var mıdır??

vardır muhakkak ben izmitte bir iç çamaşırcıda bile bulabildiğime göre....direk kendi mağazaları da var bazı yerlerde....yA da pijamacılara sormak lazım...internet sitesi açılmıyor ona bakıyordum ben de...

kızlar size iyi yazışmalar ben uykum geldi biraz uyanayım görüşürüz sonra

canım çok güzelmiş.kaça aldın?bi de siteden mi sipariş veriliyor?

canım geceliğimi de pijamalarıda iç çamaşırcıdan yani pijamacıdan aldım....internetten satış varmı bilmiyorum ama cicikomun geceliği ve pijamamın biri de öyle...buluınabilecek bir marka yani ve daha o kadar güzel çeşitleir varki.....internetten katologların abakabilirsin....yanlış hatırlamıyorsam 45 ytl civarı...

deryacımm hepsi birbirinden güzell güle güle giy tatlımm. betüll canım resimde ne güzel çıkmışsın.

herkese merhabalar
deryacım pijama ve geceliğini bi alışverişl merkezindenmi aldın yoksa carsıdan mi
ben adapazarında pek begenemedim begendiklerimde baya pahalıydıda olmazsa anneme aldırtıyım diyorum izmitten nerden aldığını tam olarak aldığını yaz<armısın bi mahsuru yoksa

tesekkurler asliii,
ne zamandır resım cekınemıyorum bı turlu fırsat olmamıstı..
hamılelık resmım yok neredeyse..
ama bu yenı dun cekındım sonunda.. buraya koyıyım hatta..
nasıl arkadaslar balon gıbı sısmısım dımı.. kafamçokkarıştı
:dilcikar:

-----------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

Son düzenleme:

izmitte fethiye caddesi var ya canım ...serap iç giyim....farklı marka ve modeller de var çok güzeller...fethiye cad..özsoy işhanı hemen girişte..işhanının dışında da tabelası var zaten...
lila olan da o pasajın karşısında bir pasaj var oradan..pasajın üst katındaki sağdaki ilk çamaşırcı...

Son düzenleme:
:1hug:bence valla fıstık gibi çıkmışsın resminde gayet güzel ve şirin görünüyosun bence ideal görünüyosun ne balonu güzel güzel:teytey:

izmitte fethiye caddesi var ya canım ...serap iç giyim....farklı marka ve modeller de var çok güzeller...fethiye cad..özsoy işhanı hemen girişte..işhanının dışında da tabelası var zaten...

cnm cookkk tesekkür ederimmm a.s.artık almam lazım benim de pijama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…