2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Yaaaaaaaaaaaaaa kizlar benim karnim setleşiyor arada yaaa uzun zamandir olmuyordu acaba bu saatten sonra sertleşmesi normal mi???
sizede oluyormu bende gün içinde kasıkta kısa süreli ağrı da oluyor offffffffffffffffff

Bride selam;
bende yazmıştm geçen hafta , benim kuzumunda kafa yukarıda olduğu için bana rahatsızlık veriyo. Çok dönüyo ve karnım sağ tarafım çok kabarıyo.. Hem rahatsız ediyo hem de canım yanıyo... Ağlıyorum bazen ne yapacağımı şaşırıyorum. hele bide gece uykumdan uyanıyorum tuvaletim var fena ve bıdıkta rahatsız olmuş kabarıyo, dönüyo, yatamıyom mecbur kalkıp tuvalete . Ama giderken zor gidiyorum, ağrı sızıdan..
Raporu onaylatırken başka bi doktora sormuştum o da erken doğum sancısı olabilir demişti. NST'de bakılması lazım dedi. Ama sanıyorum ben fazla gazlıyım, reflü başlangıcı vardı ve kafada yukarıda olunca malum işte...
İnşallah kafamızı çeviririz bu hafta....

beyazweb aramıza hoşgeldin arkadaşım güzel paylaşımlar diliyorum. cüvcüv canımcım iyi olmanıza çok sevindim birde sabah delphinin durumu kötü demişsin bu bahsettigin kim ve nesi var tatlımm.

Ben geldim kızlar nst ye bağlandım sancı yokmuş bebek de iyiymiş idrar yollarındanmış kasılmalarım su az içmişsin dedi doktor.bol su iç maydonoz ye dedi ilaç verdi Şeniz

geçmiş olsun cüvcüv bende de geçen hafta idrar yollarında enfeksiyon çıkmıştı aynen sancılarım olmuştu hala da oluyor nts de sancımda görünmüştü ama fazla değil bugünde var ağrım korkuyorum valla normal demişti doktor ama tırrrrrrrrrrrrrrrrrrrsıyorummmmmmmmm sıcaktan pencere kapı açıyoruz ondanmı üşütüp enfeksiyon oluyoruz nedir valla ben yalnayak dolaşıyorum normalde yaz kış terlik giyerdim alışkanlığımı bıraktım ondan herhalde bu hamişlikte 3.enfeksiyon oldu bende

Son düzenleme:

ARAMIZA HOŞ GELDİN BEYAZ WEBBB GÜZEL PAYLAŞIMLAR DİLERİZ SANA SAĞLICAKLA AL BEBEĞİNİ KUCAĞINA İNŞALLAH:CüvCüv:a.s.

canım bende aynı durumdayım dimdik duruyorum bükülemiyorum sağ tarafım göçtü zaten
hele gece olunca alıyo beni sıkıntı nasıl yatacam diye, gündüz o kadar değil de benim oğlan gece olunca yatınca coşuyo mübarekgamyoncuiremsu
aşağıya inmeye pek niyeti yok yolu şaşırdı bebişim ağzımdan çıkmasaydı da:roflol:

..............................................................

Son düzenleyen: Moderatör:

çok hoşsun canım ya.. :roflol:
benım oğlanda ben yatınca coşuyor.. maşallah..
onceden gunduzler pek hareketlı degıldı gecelerı cosardı sadece..
sımdı gunduzlerıde hareketlı ama ben yatınca daha fazla..
ama hareket etmesı tekme atması cok hosuma gıdıyor benım oğlluumm dıye sevıyorum coşunca..:dance: Şeniz

[QUOTE=

hayret bişii ya benim takvim 3 gündür olmuyor değiştirmeye çalışınca eror veriyor 2 gün ileride oluyor niyeyse alla alla kk sitesi bana 2 gün erken gelecek bebeğin diye işaretmi veriyor nedir:roflol:

betülcüm resmin güzel çıkmış sende hoş kızsın vesselam hiiç te şişmemişsin sen beni görmedin galibaaaaaaaaaaaaaa

yok betülcüğüm olmuo:bbo::1no2:enedim ama malesef neyse belki sonra eşim yada ben yaparım teşküra.s.

bebeğimin hareket etmesi benimde hoşuma gidiyo tabikide bazen sert oluyo tedirgin oluyorum
sağa yatsam oradan vuruyo rahatsızmı oldu acaba diye soluma dönüyom bu sefer ordan vuruyo şaşırıyom sabaha kadar dön dur tabi dönene kadar bi 3-5 dk. geçiyo yavaş yavaş ağır vasıta doğal olarak insanın uykusuda kaçıyo
neyse sağlıklı olsunlarda vursunlar razıyız az kaldı şurda zaten hayırlısıyla dünyaya gelsin o tekme
atan ayaklarını yemezmiyim ben onun

papatyam tesekkur ederım..:1rolleyes:
tabı kı hepimiz şiştik ama benım kafama takılan bunları ne kadar zamanda verebılırım acep.. fisfisfis
zayıf hamıle kalsaydım keske ama ben en cok kılo aldıgım zamanda kaldım..
napalım kısmet boyleymıs.. doğumdan sonra kolları sıvayacağız artık.. kafamçokkarıştı

ikinci attıgım lınkı de denedın mı karçiçek?..

aynen hakıkaten yaa..
hosuma gıtmesıne gıdıyor da su gece sağa sole donmeler olmasa.. :bbo:
ya sıcaklarda bı taraftan karnım da..
kameraya ceksek sabaha kadar 40 kere bı sağ bı sol bı sağ bı sol donerek gecıyor.. kafamçokkarıştı
dediğin gıbı donmekte nasıl oldugu malum.. ıh laya tıs laya.. :roflol:
ama az kaldı Allahın ıznıylee oğlumla kavusmayaa.. Şeniz
bı gelsın de doya doya gucu gucu yapıcam onunla.. :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…