2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

yerimsenibengerçekten güzel bu ismi bende düşünmüştüm erkek benimde buğra efe düşünüyorz fisfisfiskısmetse:emir_bebek:

benımde gıtmem gerek kuaföre ağda ıcın..:bbo:
gectıgımız cumartesı gıdecektım ama fırsat olmadı ılk defa gıdıcem neducuk bılmıyorum ya.. :1no2:

buğra efe de cok guzel canım..
aslında emre benım hıc dusunmedıgım bı ısımdı uzun bı zaman ısım bulamadım tıkandım...
sonra emreye ısındım nıyeyse esım annem fılanda sevdı oyle kaldı..
bu saatten sonrada üzerıne gelıcek bı ısım bı anda bulucagımı sanmıyorum ama bakalım kısmet..

bu arada cetvel yapalım ıstersen sanada canım..

ewet ewet bende istiorum ama beceremedim cetveli:uhm:a.s.
benimde eşim istiyordu bu ismi burak isminide düşünmüştük ama buğrada karar kıldık şimdilik:emir_bebek:

Ben geldim kızlar nst ye bağlandım sancı yokmuş bebek de iyiymiş idrar yollarındanmış kasılmalarım su az içmişsin dedi doktor.bol su iç maydonoz ye dedi ilaç verdi Şeniz

Ben geldim kızlar nst ye bağlandım sancı yokmuş bebek de iyiymiş idrar yollarındanmış kasılmalarım su az içmişsin dedi doktor.bol su iç maydonoz ye dedi ilaç verdi Şeniz
a.s.
hoş geldigeçmiş olsun bebişin iyi olmasına sevindim ewet suyu ihmal etme en az günde 15 bardak:kahve:

geçmiş olsun cüvcüv, ciddi bırsey olmadıgına sevındım canım..

karçiçek son adet tarıhının ılk gununu soylersen cetvelını cıkarmana yardımcı olabılırım..

canım bana doktor normal doğum 15 eylül dedi
+- 10 gün olabilir dedi...

Sana?? Sat 10 aralıktı benim.

Selam momy; :teytey:
Nasılsın canım. Bıdık nasıl ?
banada 17-19 demişti. Daha doğrusu sat 12 Aralık, takvimlerde 17 Eylül doktor da 19 eylül demişti. ama 27. haftada iken kafamız aşşağıdaydı, 31. haftada yukarıda dedi doktor ve eğer dönmez ise 12 Eylül'de sezeryan olabilir dedi. Aslında eylül ilk hafta olabilir işi mi vardır nedir 12'si dedi !!!
İnşallah bu cumartesi gittiğimde dönmüş olur. :nazar:Bu şekilde göbeğim de acıyo. Dönerken karnımdan da destek mi almaya çalışıyorum ne kafa da oralarda olduğu için oda dönmeye çalışıyo sorma çok rahatsız oluyom o zaman. Eşimden destek alarak hep kalkıp dönüyom. Şu anda da işteyim ve dik olarak da oturulmuyor artık. Aşşağıda pıtır pıtır bi hareketler yapıyo, rahatla oturamıyom. ayaklar kaşınıp, sızlıyo... Allah yardımcımız olsun. :nazar:

slm arkadaslar ben aranıza yenı katıldım. bende eylül annesıyım ilk bebeğim ve erkek sizi uzun zamandır takıp edıyorum Rabbım hepinize saglıklı bır sekılde bebeğinizi kucagınıza almanızı nasıp etsin.

slm arkadaslar ben aranıza yenı katıldım. bende eylül annesıyım ilk bebeğim ve erkek sizi uzun zamandır takıp edıyorum Rabbım hepinize saglıklı bır sekılde bebeğinizi kucagınıza almanızı nasıp etsin.

hoş geldin beyaz amin sanada nasip etsina.s.

buyur canım.. bunu kopyala, kontrol panelıne gır, detay bılgılerını duzenleye gır,
sonra asagıda kılo dogum takıp cızelgesı yazıyor oraya yapıstır, değişiklikleri kaydet de
tamam canım oldumu bakarız sonra.. yerimseniben

X