2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar ya moralim bozuk. güngörendeki patlamada ölenler ve yaralananlara çok canım sıklıdı ya.ölenere allah rahmet eylesin yaralılara da açil şifa versin.bütün teroristlerin allh cezaaların versin.yaptıkları bombalar ellerinde patlasın.bu haince saldırıyı yapanlar insan olamaz zaten.((((

günaydınlar herkese, güne biraz kötü başlamış olduk dün geceki terör saldırısından dolayı,
çok kötü ya Allah yaralılara acil şifalar versin, ölenlere de Allah rahmet eylesin,
orayı çok iyi bilirim çünkü evlenmeden önce orda oturuyodum halen annem ablamlar orada oturuyo
anneme gidince hep oralarda gezer dolaşırdık mağazalara bakardık yazları kalabalık olurdu,
Allahtan hafta sonu annem burda bize gelmişti yoksa biz anneme gidecektik Allah korusun
annem orda olsa meraktan ölürdüm heralde,

herkese günaydınnnnn

umarım herkes iyidir.bizde iyiyiz oğluşumla tatilden döndük işe başladık.

yeni topic açılmış hayırlısı olsun.doğuran filan yok değil mi arkadaşlar ? artık benim sancılarım başladı.dinlenince geçiyor.allah hakkımızda hayırlısını versin.

sende hoşgeldin canım, tatil iyi gelmiştir nasıl geçti neredeydin
doğuran yok bildiğim kadarıyla :CüvCüv:

günaydın arkadaşlar herkese eğer izleme imkanınız varsa tv8 de hamilelik ile ilgili konu var izleyebilirsiniz....

herkese günaydınn. kötü birgün gün allahım tez zamanda cezalarını versin şu yapanlarınn. umarım sizler iyisinizdir arkadaşlar.

Günaydın arkadaşlar, dün gece sabah kadar uyumadım 5 dk da bir kasılmalarım oldu saat 3 te dyanamadım kalktım oturdum kasılmalar geçti bebek zıplamaya başladı ben çözemedim bu durumu.Dün çok büyük üzüntü yaşadım Delphin'in durumunu öğrendim o yüzden olabilir mi acaba.doktoru arayıp soracağım kasılmalar saniyelik ve ağrıyla beraber oldu ama oturunca geçti benneyaptımki

Günaydin arkadaşlarrrrrrrrrrrrr.....
Hepiinize güzel bir gün dilerim ben de dün gece olanlara çok üzüldümmm

cüvcüv cüm bunlar sanırım yalancı kasılmalar ama 5 dk da bir düzenli olması beni şaşırttı mutlaka doktora sor bence.
bu arada delphin in rahatsızlığı neymiş canım çok mu kötü?:1no2:

Günaydın kızlar.2 gündür afedersiniz yürüdükçe şeyimin kemikleri,kasıklarım,kuyruk sokumumun aşağı tarafındaki kemikler,kalça kemiklerim felan ağrıyor.Hiç böyle olmazdı.Sizdede oluyormu bu kemik ağrısı?Karnımda pek yok.Kemiklerimin taşıyamıyacağı kadar büyük değil yani.

günaydın canım bence ara hemen doktorunu zaten ne olur ne olmaz..ama artıkhiç birtşeye üzülmememiz gerekiyor biliyorsun...

cüvcüv cüm bunlar sanırım yalancı kasılmalar ama 5 dk da bir düzenli olması beni şaşırttı mutlaka doktora sor bence.
bu arada delphin in rahatsızlığı neymiş canım çok mu kötü?:1no2:

evet internettede diyor ki eğer pozisyon değiştirdiğinizde geçiyorsa yalancı kasılmadır ama uzun sürdü benim sabah 4te falan uyuyabildim heralde üzüntüden oldu canım ya Allah kimseye sağlıkla ilgili dert vermesin ne olur sizlerde dua edin hastalık kötü hastalık adını bile sevmediğimiz. :çok üzgünüm:

sanırım bebeğin başını yerleştiriyor emelciğimyerimseniben

gunaydın arkadaslar..
herkesın bır sıkayetı var artık gobişler de bebişlerde ıyıce buyudukce..
ben de yuruyus yapamıyorum.. en fazla 10 dk o da cok yavas tempoda ama yurumeye baslayalı 5 dk oluyor benım karnımın sağ alt tarafında dalak sısmesı gıbı bırsey oluyor yurumemı kısıtlıyor kısa surede bıtap dusuyorum.. :sm_confused:
elime oraya bıraz baskı yaparsam ve karnımı kaldırırssam hafıflıyor ama bırakınca yıne aynı.. :bbo:
dun bakkala gıdelım dedım esıme duz yol normal halınle normal tempoda yurusen gıtmesı 3 dk..
ama bana olum gıbı geldı cok yoruldum gelınce ayaklarımı dıktım cok agırlastım yaa...
ben bırsey anlamadım.. doktor ablama sordum kaburgaların batmaya baslamıştır artık dedı.. :1no2:
kaburga batması olemı oluyor mus kı bılemedım..
sizde kaburga batması oluyor mu.. sadece yuruyunce cıkıyor ama bu durum.. :sm_confused:

günaydın betülcüm ;
benim de özellikle otururken gögüslerimin altına kemikler batıyor gibi hissediyorum, ben bunu kaburgalar batıyor sanıyordum ama bilemiyorum yine de

Aynı ağrılar bende de başladı dün...
Dayanılmaz giib değil.ama rahatsız ediyor...
Bence bebek yerleştiği için ya da doğuma hazırlık kemikler genişliyorsa ondan olabilir..

Günaydın kızlar umarım herkes iyidir,valla görüyorumki şikayetler fazlalaşmış bende geceleri bi yanımdan ötekine dönerken kasıklarımda feci ağrılar oluyo diyorum bazen doğuruyomuyum neyim çok ağrıyo,bide hiç duramıyorum yerimde sürekli ayaktayım sanki belki yorgunluğun acısı çıkıyo bilemiyorum,zaten süreklide tuvalete çıkıyorum ne diyim Allah yardımcımız olsun,mavili ve cüvcüv geçmiş olsun ama cüvcüv mutlaka dr.unu ara sor kendikendine olmaz bu işler bak 5dk.ya bi diyosun,şu kalan zamanımızıda bi güzelce atlatsak inşallah bebişlerimiz sağlıkla gelsinler...

Maşallah kız bu ne hız yani hazırlamışsın bile ben daha bebişin ütülerini bile yapıp yerleştiremedim,hayırlı olsun şimdiden o zaman duygucuma.s.

Sürekli ayakta olabilmen ne güzel,5 dk ayakta kalsam baldır kısımlarım ve ayak bileklerim başlıyor sızlamaya.Sanki saatlerce ayakta kalmışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…