2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Günaydin arkadaşlar..........
Doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederimmmmm .......
Bugün sirf bunun için girdimm kk ya
öğlen yine burdayimmmm şimdilik öptüm siziiiiiiiiiiiiiiiii

Gunaydın arkadaslar,

bugun en erkencınız benım dıyecektım ama ayse benden once davrandı..
dun aksam cok kotuydum yıne gecen konustugumuz abım meselesınden..
resmen bır sınır krızı gecırdım zor sakınledım.. cok zor uyudum sınır sıstemım alt ust oldu resmen..

Allahtan gune guzel basladım esımle bugun baya erkencıyım uykum kactı sabahta ama ıyı bır kahvaltı yaptık beraber ıyı oldu..

bırde kızlar ılk defa oğlumun hıckırıklarına sahıt oldum gece..
herkes bahsedıyordu ben de hıc olmamıstı.. dun gec uyumaya calısıyorken bır baktım hıckırıyor uzun uzun surdu..
sonrada kendımı cok suclu hıssettım acaba korktumu bebeğim, üzüldümü ondan mı hıckırdı baya dıye.. :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ve uykuya yenı dalıyorken de karnıma cok sancı gırdı korktum dogum sancısı sandım ılk defa boyle bır sancı gırdı..
hatta dk ya baktım ama ard arda 10-15 kere gırdı 20 sn aralıklarla sonra ya gectı yada uykuya daldım.. :1no2:
bu abım yuzunden bu kacıncı doktugum goz yası su halımle, Allah buyuk bebeğimi üzüyorum onun sayesınde Allah hesabını sorsun..

ayse gunaydın,
doğum gunun ne zamandı ben bılmıyorum ama gecmıs yada bugunse bende kutluyorum canım..
Nice Mutlu Huzurlu Uzun Ömülü Sağlıklı Yıllara İnşallah Bebişinle ve Sevdiklerinle !..

günaydınn güzel annelerrr. yazılarınızı okudum arkadaşlarım ama hiçbirisi aklımda kalmadı :1no2: umarım herkes iyidirr. aklımda zeoscummuzun eşi gidiyormuş sanırımm canımm dualarımız seninle inşllah eşini son anda göndermekten vazgeçerler. arkadaşlar bende tlfları aktartacagım o yüzden 3-4 gün aranızda olamıyacagım kendinize ve bebişlere iyi bakınn kaydirigubbakcemile2 herkesi çook ççokkkŞeniz

aslıcım bende yarın işi bırakacağım yani görüşemeybilriiz kendine ve oğluşuna çok çok iyi bak inş. arada bir girerim ben özelime msn adresimi bırakacağım almak isteyen alabilir tamam mı canım sende istersen alabilirsin
ayşeciğim doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yıllar geçirmen dileğiyle
betüşcüm seninle her dk. konuşuyoruz ama yinede kafana takma et tırnaktan ayrılmıyo çünkü

günaydınn güzel annelerrr. yazılarınızı okudum arkadaşlarım ama hiçbirisi aklımda kalmadı :1no2: umarım herkes iyidirr. aklımda zeoscummuzun eşi gidiyormuş sanırımm canımm dualarımız seninle inşllah eşini son anda göndermekten vazgeçerler. arkadaşlar bende tlfları aktartacagım o yüzden 3-4 gün aranızda olamıyacagım kendinize ve bebişlere iyi bakınn kaydirigubbakcemile2 herkesi çook ççokkkŞeniz

canım sana kolay gelsin.bu halde iyi dayanıyorsun valla.sıcaklara dikkat et.ben hiç çıkamıyorum dışarıya.aslıcım okula raporlarını götürdün mü?senden haber bekliyorum canım

selam kızlar....site ne kadar kötü bugün ya....giremiyorum sürekli sayfa görüntülenimiyora dönüyor....nasılsınz??ben artık geceleri doğum yapıyorum sancılarım oluyor sanki hep...yatkta dönerken bile sağım solum ağrıyor kasılma gibi doğum sancısı sanıyprum....sabah olunca oh beeee diye kalkıyorum ya....birazdan yine nst y egideceğim ...şu 1 hafta nasıl geçecek bilmiyorum...ben çok korkuyorum....çok heyecanlıyım...haftaya bugün inşallah kızım kucağımda olaca...Allah ım yardım et yarabbim...sağlıkla kucağıma almak nasip et kızımı...sizler de dua edin ne olur....ben hepinize ediyorumkendime ederkn sürekli....

selam kızlar....site ne kadar kötü bugün ya....giremiyorum sürekli sayfa görüntülenimiyora dönüyor....nasılsınz??ben artık geceleri doğum yapıyorum sancılarım oluyor sanki hep...yatkta dönerken bile sağım solum ağrıyor kasılma gibi doğum sancısı sanıyprum....sabah olunca oh beeee diye kalkıyorum ya....birazdan yine nst y egideceğim ...şu 1 hafta nasıl geçecek bilmiyorum...ben çok korkuyorum....çok heyecanlıyım...haftaya bugün inşallah kızım kucağımda olaca...Allah ım yardım et yarabbim...sağlıkla kucağıma almak nasip et kızımı...sizler de dua edin ne olur....ben hepinize ediyorumkendime ederkn sürekli....

canım ben tüm hamileler için dua ediyorum.benim de yarın kontrolüm var ve sezeryan günüm belli olacak kısmetse.sadece epidural mi genel anestezi mi ona karar veremedim.genel anesteziyi hiç istemiyorum.haftaya kısmetse ben de oğluşumu kucağıma alabilirim.aallahım sorunsuz bir şekilde bebişlerimize kavuştursun bizi.

tünaydın arkadaşlar..........
siteye zor girdim ne oluyor böyle ................

kimsecikler yokmu..............???????????????????????

slm kızlar ben daha yenı gırebıldım:)herkes ıyıdır umarım..ben artık gecelerı tam kabus yasıyorum.sankı butun gun ayakta olmanın acısını gece cıkartıyor vucudum...dun butun gece heryerım agrıdı ayaklarımın altı,bacaklarım,belim...kendımı 90 yasında neneler gıbı hıssettım..bırde en kotusu yatakta donerken kasıklarıma bır sancı gırıyor oyle kalıyorum hareketsız allahım sen yardım et dıye dıye bır hal oldum gece..sonra mıdem yanıyor derken tuvaletım gelıyor bır bakıyorum sabaha karsı dalmısım artık..cok az zamanımız kaldı su gunlerımızı sagsalım atlatsak baska bır sey ıstemıyorum artık...
betulcum kendını yıne cok uzmusun canım yapma lutfen sınır krızı bende senın gıbı bır kere gecırdım 1 2 ay once ve hastanelık olmustum..bebısını dusun canım uzme kendını allaha havale et mubarek gun..
deryacım demek haftaya cuma nasıpse bebısını kucagına alıcaksın..bende cok heyecanlandım sımdı..umarım son haftada hersey yolunda gıder ve sag salım kucagına alırsın prensesını..

Kızlar yarın mubarek BERAAT KANDİLİ...Hepımız bırbırımız ıcın ve bebıslerımız ıcın bol bol dua edelım...yarın gece yapabılırsek bır abdest alıp yasin okumanın sevabı cok buyukmus...ben yapmaya calıscam..allahım saglıkla sıhatle sevdıklerımıze bagıslasın bızı ve bebıslerımızı...

Son düzenleme:
Slm.kızlar site bugün berbat bende daha yeni girebildim ama sürekli sayfada hata var diyor,dua edin bana bende bugün dr.a gidicem 6 da,bu arada fatmadan haberiniz varmı ne yapmış çok merak ettim inşallah kavuşmuştur oğluna,duygucum ben berbatım geceleri o dediğin şeyleri aynen bende yaşıyorum sürekli kasıklarımda bi ağrı,alt tarafta acaip baskılar hakkımızda hayırlısı ama benim psikolojim bozuldu ya sürekli ağlama modundayım kendimi çok kötü hissediyorum şu zamanı bi atlatsaydık inşallah hepimiz kazasız belasız evlatlarımıza kavuşuruz,betülcüm anacım boşver seni bu durumda üzenleri Allah bildiği gibi yapsın kendini üzme arkadaşım yemin ederim kimse için değmez bu hayatta,bende daha önce sinir krizi geçirdim ama sonunda üzüntüden tiroit hastası oldum sakın bu durumda üzme kendini önce bebeğin çünkü...Ayşe hoşgeldin canım doğum günün kutlu olsun eşin ve bebeğinle birlikte çok mutlu bi ömür geçirmeni dilerim,deryacım seinide az kaldı kızına kavuşmana merak etme inşallah sağlıklı kucağına alıcaksın,hepiniz güzel bi gün dilerim Allah hepimizin yardımcısı olsun

Slm.kızlar site bugün berbat bende daha yeni girebildim ama sürekli sayfada hata var diyor,dua edin bana bende bugün dr.a gidicem 6 da,bu arada fatmadan haberiniz varmı ne yapmış çok merak ettim inşallah kavuşmuştur oğluna,duygucum ben berbatım geceleri o dediğin şeyleri aynen bende yaşıyorum sürekli kasıklarımda bi ağrı,alt tarafta acaip baskılar hakkımızda hayırlısı ama benim psikolojim bozuldu ya sürekli ağlama modundayım kendimi çok kötü hissediyorum şu zamanı bi atlatsaydık inşallah hepimiz kazasız belasız evlatlarımıza kavuşuruz,betülcüm anacım boşver seni bu durumda üzenleri Allah bildiği gibi yapsın kendini üzme arkadaşım yemin ederim kimse için değmez bu hayatta,bende daha önce sinir krizi geçirdim ama sonunda üzüntüden tiroit hastası oldum sakın bu durumda üzme kendini önce bebeğin çünkü...Ayşe hoşgeldin canım doğum günün kutlu olsun eşin ve bebeğinle birlikte çok mutlu bi ömür geçirmeni dilerim,deryacım seinide az kaldı kızına kavuşmana merak etme inşallah sağlıklı kucağına alıcaksın,hepiniz güzel bi gün dilerim Allah hepimizin yardımcısı olsun
gülşahcım hosgeldın canım demek bugun doktora gıdıceksın cok merak ettım bende sımdı ınsallah ıyı haberlerle gelırsın..bu arada senınle aramızda bır gun var ya bakalım bugun sana neler dıcek dogum ıcın kılosu en az senın kadar merak ettım vallasırnaşık şey
gelınce mutlaka yaz:=)bu arada sıte sabahtan berı cok kotu gercekten..gulsahcım msn adresın varsa versene bende vereyım en azından ordanda yazısırız..:CüvCüv:

bu arada ayşecım dogum gunun kutlu olsun canım daha once kutladımmı bılmıyorum aklım basımda degıl ıyıce unutkan oldum:KK43:nıce mutlu yaslar sevdıklerınle beraber olsun canım....

slm kızlar ben geldim nst den...iyi gibi görünüyor ama kızımın kalp atışında nstde düşüş oldu...doktor 140 ın altına düşmediği içi sorun yok ama gel dopler bakalım akşa dedi...devlette nst ye gitmiştim..saat 7 de özele gideceğim..inşallah bir sorun yoktur dua edin..a doktorumu dinleyip pazartesi ya da salı sezeryana gitmeliiyim acaba...dursu biraz daha diye cumaa aldımıştım günü...inşallah cumaya kadar sorunuz geçer de sağlıkla kızımı kucağıma alırım...

mrb deryacığım hayırlı haberlerle gelirsin inş. allah sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsinn

X