2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Selam herkese,
deryacım neden biraz daha bekleyelim diyip de bebeğini riske atıyorsun? belki şuanda dışarısı onun için anne karnından daha güvenlidir bunu hiç düşünmüyormusun?Ayrıca 120-150 arası kalp atışı normal değerlerdir 140'ın altına benimkide düşüyor tam olarak doktorun mu dedi bunu sana?Bence doktorunu dinlemelisin en uygun ve bebk için en güvenli zamanı o bilir.Bebeğin küveze bile girmeyebilir 200 gr daha alıcak diye onu tehlikeye atmak bana manasız geliyor...

Benim tansiyonum hep 13-14 artık arada16 ya çıkıyor ben bile keşke doktor en uygun zamanda alsa, tansiyon ona zarar vermese diye düşünmeye başladım....

kimsecikleryok mu? selam sabah?

benim takvimde kendi kendini nihayete erdirmiş.bu bir işaret değildir demii..yasakkelime

...

canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.ama 2-3 günden de bişey olmaz ki canım sen doktorunu dinle bence.zaten sezeryanda 38.haftadan sonra çocuğu alabiliyorlar.üstelik normal doğumların çoğu bile bu haftalarda olmuyor mu?içini ferah tut.

arkadaşlar doktora gittik akşam...dopler sonucu iyiydi..fakat göbek kordonu boynuna dolanmış nst deki düşüşler ondanmış ( bir de plasenta yaşlanması başlamış kilo alımındaki azalmada ondanmış....cumayı beklemezmiş kızım...yarın yine nst ye gideceğim ...bakalım ne olacak...çok üzgünüm...moralim çok bozuk....

Son düzenleme:
gunaydın sevgılı eylul annelerı umarım herkes ıyıdır.herkese guzel bır hafta sonu dılıyorum:)
Bugün mübarek Beraat Kandili...Hepinizin Kandili mubarek olsun,butun dilekleriniz,dualarınız kabul olsun...deryacım gunaydın canım..kuzenımde aynı sekılde plesenta yaslanması olmustu doktor 3 4 gun beklettı en fazla sonra aldı..gayettte saglıklı bır bebegı oldu..ama o sıgara ıcıyor dıye olmus plesenta
yaslanması...
uzulme canım allahın ıznıyle sende prensesını saglıklı sıhatlı kucagına alıcaksın..37 38.hafta gayet ıyı bır hafta bence cogu ınsan bu haftalarda zaten dogum yapıyor..Hıc bırsey olmayacak ve sen gayet saglıklı bır sekılde kızını alıp koklaya koklaya evıne donuceksın canım..

allahım bu nasıl sıkıntılı bi geceydi yaa resmen sabahladık eşimle sabaha kadar terimi sildi biraz gözümüm yumup uyuyayım diye ama ne mümkün 6da kalktık duş aldık oturma odasına geçtim tam balkonun karşısına açtım bütün camları yok yok yok fayda etmedi hiç bişey 8den sonra dalmışım biraz zor zahmet 11de uyandım allaha yalvardım resmen biraz gözümü yummak için allahım bidaha böyle bi gece yaşatmasın

kimsecikler yokmu yahu nerelerdesiniz. deryacım hakkında hayırlısı olsun bence de doktorunu dinle bikaç gün için riske atma bebişini hem ne güzel işte bebişini kucağına alıcaksın ben olsam hiç tereddüt etmeden alın derdim seni korkutmak gibi olmasın ama bizim bi tanıdığımız bikaç ay önce doğumuna 1-2 gün kala bebeğini karnında kaybetti hemde eşi doktordu bebğini hissedemeyince hemen doktora gidiyolar ama... allah korusun yaaa allahım düşman başına vermesin evlatla sınamasın bize bağışlasın. bu arada herkesin berat kandilini kutluyorum allah bu mübarek günde yaptığımız tüm duaları kabul eylesin inşallah

Kızlar dünden beri siteye giremedim gıcık oldum şimdi gelmiş inanamadım valla,dün dr.a gittik maşşallah benim kuzuma 2600 gr.olmuş boyuda 47 cm.inşallah Allah ım sağlıkla doğumlarını nasip etsin evlatlarımızın...Nst ye filan giricen demedi 3 hafta sonra kontrole çağırdı sanırım çatı muayenesi falan yapıcak sonrada doğum şekline karar veririz dedi hepimizin hakkında hayırlısı olsun,bu arada hepinizin berat kandilini kutlarım hepimiz birbirimiz için dua edelim arkadaşlarım hepimizin yavruları sağlıklı dünyaya gelsinler inşallah:CüvCüv::Saruboceq:

kızlar site düzelmiiiişşş

o neydi öyle yaa bekle bekle açılmaz msj yazsan gitmez..

neyse..nasılsınız bebişleriniz,prensler,prensesler nasıl*
geceler zor aynen.sola yatayım diyorum heryerim ağrıyor aynı tarafa yat yat.sıcak basıyor gece çıkıp balkona oturuyorum.
eşiyle sabahlayanlara bile imreniyorum.benimkinin uykusu o kadar ağır ki uyandırsam bile kendine gelemeyip tekrar dalıyorklava:.ben de tek başıma tv ye falan bakıyorum
uykumda da zaten dopler,mothercare,hasta bezi gibi bilimum doğum ve bebeğimle ilgili şey görüyorum.:CüvCüv:
bir de oğlumun ayaklarını falan hissediyorum artık agrı yapıyo ama sert olması kemikleşiyo düşüncesini getiriyo aklıma ve mutlu oluyorum.hihoyyyt
neyse çenem açıldı hepinizi öpüyorum umarım herkes iyidir.
iyi hafta sonları kocişlerle bebişli annişlereeeea.s.

selam dreamciğim.ben çıkıyorum çok sevindim bebişine inşalah doğuma kadar iyice toparlanırlar..
byeee

Çok saol alincim çıkıyosan sonra görüşürüz o zaman,kızlar migrosta bebek bezleri yani primalar 17,95 ytl.ben dün 2 no.98 lisini aldım tavsiye ederim kampanya iyi yani:)bu arada dünkü kontrolde tansiyonum normaldi şükürler olsun ama 4 haftada tam 3 kilo almışım(toplamda 14 kilo oldu of ya ben napıcam çok moralim bozuluyo eşimde yazık napalım verirsin artık doğumdan sonra diyo inşallah verebilirim kendimi dobiş gibi hissediyorum valla

Herkesin kandili mübarek olsun...bende bugün kavınvademlerdeydim orada tansiyonumu normal çıktı...Kendisi emekli ebedir.Ben şimdi eve geldim kendi aletimle ölçmeye korkuyorum hep yüksek çıkıyor...Sabah bu yüzden yarım saat ağladım...

herkese iyi akşamlar iyi kandiller..
iki gündür siteye hiç giremedim kesinlikle açılmıyordu hatta şimdi açılınca da şaşırdım..
gülşah bebişin iyi olmasına sevindim,bu gece hepimiz tüm hamişler için dua edelim allah hepimizi sağ salim kurtarsın..
ben de çok kötü iki gece geçirdim hiç uyuyamadım her tarafım su gibiydi ve evin içinde gezindim tabi bu durumlar moralimizi de bozduğu için ben de arada ağlıyorum malesef..kızımı üzmek istemyorum ama bir garip oldum evin içinde dört dönüyorum bu arada halim de perişan hep aynı askılı elbise ve toplanmış saçlar kendimi kötü hissettiriyor ne yapalım arrtık az kaldı herşey bebeklerimiz için tabiki ..
bu gece herkesin dualarının kabul olması dileğiyle.......

allah cümlemizi sağlıkla yavrusuna kavuştursun..hastalara şifa versin..nurundan eksik etmesin..kalplere sevgi iman,aklı irade,nefsi irade versin..kötülükten saklasın..kötülerin kalbine iyilik versin..bilerek bilmeyerek işlediğimiz günahlardan dolayı bizi affetsin..cennet anaların ayağının altında imiş..bizlerede analık mertebesine çıkmayı sağlıkla nasip etsin..cümle din kardeşlerimin mubarek kandili kutlu olsun..

üzülme canım üzüldükçe çıkıyor zaten...sakinolmaya güzel şeyler düşünmeyey çalış...

herkesin berat kandili mübarek olsun..burada biriniz okumamaız gerekn sureleri yazmıştınız..allah kabul ederse internetten açtım takip ederk dinledim..meryem,yusuf,insan suelerini....Allah hepimize kolay hayırlı doğumlar nasip etin...ve hayırlı sağlkl evlatlar...

dün gece hiç uyumadım ağlamaktan..bir aar sızmışım onda da kabuslar gördüm...yatarkende evdeki herkese anneme babama eşime ters davranıp üzmiştüm..sinirlerim çok bozuk resmen...bugün nst ye gittim..iyi çıktı...pazartesi tekrar gideceğim artık doğumu kesinlşeştieceğiz..ya salı ya çarşamba alırım dedi doktorum...çrşamba olsun istedim bende...20.08.2008...güzel bir tarih diye düşündüm...ama pazartesi kesinşecek...kızım başak olmayacak artık...aslan olacak...herkese iyi geceler...

Sedacım geçmiş olsun canım kendini rahat bırak sıkılınca ve stres yapınca tansiyonda yükseliyor,ben dün dr.a giderken 1limonu sıktım ve onu içtim inan dr.da hep yüksek çıkan tansiyonum gayet normal çıktı seninde çıkarsa öyle yapabilirsin ama en güzeli sakin olmak..Ebrucum çok saol güzelim bende dua edicem hepimiz sağlıklı kavuşalım yavrularımıza,ben artık kendimi tanıyamıyorum aldığım kilolar,heryerimde çatlaklar,kolumun altında bezeler çıktı bide ona moralim bozuluyo kendimi çok çirkin hissediyorum,ayrıca çok sıcak hepimizin Allah yardımcısı olsun çok ama çok zor ama az kaldı,deryacım seninde hakkında hayırlısı canım inşallah bebeğine en güzel ve sağlıklı şekilde kavuşursun hiç sıkma canını az kaldı bebeğin yanına gelince senden mutlusu olmayacak görürsün bak,tekrardan herkesin kandilini kutlarım iyi geceler kızlar mışılmışıl uyuruz inşallah hepimiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…