2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

aslicim sen yaz bacım ben sana cevap veririm ay kuşum sen alındınmı bizeeeeeeeeeeeeee kız valla yoğunluğa gelmiştir sen yemek ye gel istediğin kadar uzun yaz bende aynıyım bazen bakıyom çoook uzun yazmışım aman olsun okunuyordurda mesaja fikir beyan edecek bilgisi veya fikri olan olmamıştır canım benimmmmmŞenizkaydirigubbakcemile5

asliiiiiiiii kız küstün müüüüü:1closedeyes:
bende bazen yazıyom yazıyom cevap yok sende yaz uzun uzun ben okuyom merak etmeyin:CüvCüv:

Meltem ben hala normal doğumda kararlıyım canım:lepi:
paşa paşa sancımı çekipp çatır çatır doğuracam inşallahhhhkaydirigubbakcemile3

Deniz ben İskenderundayken Can Pahalıya gitmiştim Renin'e
doğumu Adana'da yapacaktım zaten.

O yüzden çoğu zaman hafta sonuna denk getirip Adana da doktorumu takip ettim.Şu an Adanadayım annemlerin yanında doğumu burda yapacağım.hihoyyyt

kızlar benim vizite kağıdımda sona erdi yazıyo böyle rapor alabilirmiyim ama girişim yapılmış sizce tüm haklarımı alabilirmiyim

ayyyy yaaa ne büyük talihsizlik dimi ama şimdi olsaa daha farklı olurdu bence çünkü ozamanlar 19 yaşındaymışsın. daha çok küçükmüşsün. vaalaaa çok zor şeyler yaşamışsın canım yaa inaşllahahh bu doğumunda yaşamazsın ağrı sızıa.s.

24 ağustosta kızkardeşimin düğünü var ve ben hala ne giyeceğimi bilemiyorum bulamadım uygun bişii de annemin orda bir terzi var abiye dikiyor kumaş alıp na diktirmeye karar verdim model beğenemiyorum bakın bakalım bunlardan hangisi 94 kg lik vücuduma uygunn olurrrrr:roflol:

aslı ben senin yazdıklarını hep okuyorum canım. sonraa da ne güzel bak uzun uzun yazıyorlar ne kabiliyetsizim ben yazacak bişey bulamıyrum diye kendimi kötü hissediyorum. yaz lütfen yoksa bu site kısa yazı yazanlarla(benim gibihihoyyyt) hiç çekilmez be ya yuuuuu:içelim:

arkadaşlaaaaaaaaaaar şu takvim nasıııııııııııl ekleniyor lütfen yardım

KONTROL PANELİNİZ TIKLA SOLDA MENİLERDE DETAY BİLGİLERİNİZİ DÜZENLEYİNİ TIKLA TIKLAYINCA SAĞDA SAYFA AÇILIYOR ORDA EN ALTTA BİR KUTUCUK VAR BACIM KİLO VE DOĞUM ÇİZELGESİ YAZIYOR SANA VERDİĞİM LİNKİ BURDAN KOPYALA O KUTUYA YAPIŞTIR ALTTA KAYDET TUŞUNA BAS VE BURAYA DÖN OLMUŞ OLACAK BUKADAR OKKKKŞeniz

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev261pb___.png

Son düzenleme:
kızlar benim vizite kağıdımda sona erdi yazıyo böyle rapor alabilirmiyim ama girişim yapılmış sizce tüm haklarımı alabilirmiyim

sen daha rapor almadın mı???
ben 5 sene oldu işi bırakalı kanunlar değişmiştir falan yanlış bişey demek istemiyorum
ama senin vizite kağıdında niye çıkışın gözüküyooo?
başka şirkete devir olduysa sana evrak imzalatmaları gerekiyordu imzaladın mı?

aynı şirkette giriş çıkış yapılmaz çünküüüklava:

benim de annemler adanadalar ama hiç düşünmedim adanada yapmayı,adanada hangi hastanede yapacaksın

hicran son resimdekine bayıldım ben çok hoş duruyor..ilk resimdeki de güzelmiş.ama ben olsam sondakinden diktirirdim.. :))

aynen yaww bende 7-8 gibi yiyordum az dolanıp yatıp 10-11 gibi tekrar yiyordumm artık 8-8,30 dah yemem gerekiyorrr doktor talimatı öle öğlen 1,30-2,30 arası yemem gerek akşamda 19,30-20 arası başka alternatif yokkkk

hayatım kesilmek normal olsa sorun yok zaten iyi doktora denk gelmiş olmak şansıda lazım benim şansım kötü gitti hem kendi doktorum değildi hem acele bulduğumuz bir hastane hem de kesmemek adına yırtık oluşmasına neden ldu yanlış dikti vsss sonradan iltihap oldu 2 ay penisilin tedavisi yüzünden kızımı emziramedim sonrada kızım almadı biberona alışınca ondan yaniii

nihayetinde zaten sezeryanda epiduralde normalde zor allah kolaylık versin hepimizeee

Son düzenleme:

bende geçen haziran ayında eşimin kadeşinin düğününde tazr olarak birinci sıradaki elbiseye benzer bir lebise almıştım adil ışıktan 150 ye çok güzel olmuştu. benimki siyah tı etek kısmı pileliydi ve satendi göğüs kısmı siyahlı kırmızılıydı ince askılı göğüs dekoliteli bence öyle bişye giy uzun etekli göğisten aşağıya doğru pileli ve staen bişey diktir çok hoş duruyor renginede sen karar ver.

hicran son resimdekine bayıldım ben çok hoş duruyor..ilk resimdeki de güzelmiş.ama ben olsam sondakinden diktirirdim.. :))

şifon olmasıda iyi değilmii şişkoluğumu gizler accıkk güzel duru sanırsam göğüs kısımlarını azcık usturuplu yaptırırsam hem daha sonra daraltıp giyebileceğim şeyler olsun istiyorum param boşa gitmesin değilmiiiisırnaşık şey

canımcım yaa senin işler pek karışık yaaaa sen en iyisimi bir avukat tut o takip etsinnn:roflol: allahım yaaaa zaten karşıktı birde iş değişikliği olmuşşş nasıl olmuş ben anlamadım senin haberin olmadan, ben geçen gün sizin için yani seren ve senin için bir internet adresi vermiştim okudunmu? orada soru cevap şeklinde çok güzel şeyler vardı sizin işinize yarayacak görmediysen tekrar vereyim adresi canım. çünkü senin işin biraz daha karışık bir hal almışşş:içelim:

saol canımbakiim ozaman ben kumaşlarada cüsse büyük yaaa herşey olmuyor işte kollar maşallah pehlivan omuzlar desen öle şal falan alıp idare etcez artıkkk zaten kalkıp oynayamıyacağıma göre accık takıydı kutlamaydı vsss ayağa kalkarım herhalde offff kardeşimde az daha geç evleneydi oynardım accık şşöööle salına salına şık bir şekilde giyinirdim şimdi zor oturucam neolurdu kasımda falan yapaydııııısırnaşık şey

yaa şifon elbise ben çok denemiştim beni daha da şişko göstermişit. bu saten pileli etek insanı çok güzel gösteriyor dur elbiseyi bulayım sana göndereyim de bak. resim hangi adresten ekleniyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…