2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

selam kızlar biz karnımızı doyurduk kızımla...sabahları kalkar kalkmaz birşey yiyemiyorum midem bulanıyor...ancak böyle bekleyip yiyebiliyorum açığı kapatıyorum merak etmeyin :))))

kızlar benim vizite kağıdımda sona erdi yazıyo böyle rapor alabilirmiyim ama girişim yapılmış sizce tüm haklarımı alabilirmiyim

canım seni takip edemedim ama aynı şirkette farklı bir şubeye geçti isen çift vizite kağıdı verilir sana onla hallolur zaten son dönemde 120 günlük primin olduğu sürece sorun olmaması lazım işten çıkmış olsaydı sorun olurdu ama sen aynı firmada farklı bir şubeye geçtin yanlışmı anlamışım

Hicrancım bende arkadaşlara katılıyorum birinci elbiseyle sonuncu elbise çok hoşuma gitti.Sanada çok yakışaçcağından eminim cnm.

günaydın arkadaslar nasılsınız bebişler nasıl
oğlumla ben cok yorgunuz cenazemiz vardı mutlaka bulunmam greken bişey yapmadım aslında ama sıcak ve oturmak cok yordu bzi şiştim yine

yaa şifon elbise ben çok denemiştim beni daha da şişko göstermişit. bu saten pileli etek insanı çok güzel gösteriyor dur elbiseyi bulayım sana göndereyim de bak. resim hangi adresten ekleniyodu

şifon elbise denemedim ama ebru hamile giyimde saten pileli denemiştim sanki dediğin gibi fazla kilo göstermedi gibi gelmişti bana ama altın sarısıydı ve annem balon gibi oldun dedi diye vazcaymıştımmm elbisede 225 ytl diye almamıştım zatennn

ahanda bu elbiseeeeeeeeeeeeeeee aynısını 60 ytl dikim bedeli 65 ytlde kumaş parası tutuyor hesapladım annemin trerzisine 125 e geliyor aksesuarı ile olsun olsun 150 ytl hem bedenime uygun olur mağzadaki en büyük beden güya fermuarı 1 cm açık kaldı kapanmamıştı

birde bu hoşuma gitmişti ama olmadııııııııııı

http://www.ebrumaternity.com/index.php?page=product&id=273

Son düzenleme:
günaydın arkadaslar nasılsınız bebişler nasıl
oğlumla ben cok yorgunuz cenazemiz vardı mutlaka bulunmam greken bişey yapmadım aslında ama sıcak ve oturmak cok yordu bzi şiştim yine

başınız saolsun yakınmıydı canımmmm yorma kendini zatennn ağırlaştıkk artık oğum sonrasına enerji toplamak gerek

ben 3. resimdekini beğendim aslında hamileler için olanlara baksan daha iyi fikir sahibi olurdun.

Selin hoş geldin canım.Başın sağolsun...

Hicran ben de 2. yi beğendim penye gibi olan kavun içi rengi
uygın bir kumaşla yani esneyebilen bir kumaş çok hoş diktirebilirsin.
Ya da kolay bulunabilecek bir model bence,pileli daha kilolu gösterir sakın haaa...

Deniz Adanada Başkent hastanesine gidiyorum canım.

hicran dore elbisenin aynısını geçen sene bakırköyden görümcemin düğünü için aldım 100 yada 120 galiba hihoyyyt

kızlar birazdan komşum gelecek doğumdan sonra eve gelecek misafirler için buzluğa börek falan yapıp koyacağız onuda halledelimde diğer işler bizi bekliyooo!!!
evi biraz toparlayımmm

inşallah öyle olur denizcim. yaa senin şekerin yüksek değil gibi sanki deniz yaaa çünkü şeker diyabeti çıkması için en az 2 ölçümün sınırın üstünde çıkması lazım senin kilerin üçüde sınırın altında. sınırlar şöyle bak 1 saat maximum 170 ------ 2 . saat max 165-------3. saat max 140 olmalı diye yazıyor benim raporumda. senin açlık kan şekerin nyedi?

Ben de hiç girmedim nst ye henüz..
Niye giriliyor ?benim dr hiç bahsetmedi bile nst den.

Bir de her nst ölçümünde para alınıyormuş ne kadar duygucum??
her hafta giriyorsan her haftada veriliyor mu bu ücret?

canım benım doktorum son haftalarda 2 haftada bır nst yapıyor yanı butun hastalarına
bır sorun oldugu ıcın degıl bebısın hareketlerını kontrol etmek ıcın.en son gıttıgımde her kontrol en fazla bebısın ıkı hafta ıyı oldugunu gosterır onun ıcın ıkı haftada bır nst ye gelıceksın dedı.bunun ıcın extra bır ucret almıyor benım doktorum aylık kontrolumde normal muayne ucretı oducem canım..

asicim sen yaz canım ben cevap yazarım sana:teselli:
aynı sey banada cok oluyor ben yazıyorum ama hıc yorum yada cevap gelmıyor bazen o an sıtede olanlara gore degısıyor :roflol:

kıslar siz bebek mobilyalarını kaç gün havalandırdınız.ben bi haftadır havalandırıorum ama sanki hala kokuo gibi gelioooooo

günaydın kızlar ben yine dün akşamki yazılarınızı okuyayım falan derken saat bayağı geçmiş...çok az kaldı ben normal doğum istiyorum ama çok da korkuyorum bakalım hayırlısı...

hicran , Güle katılıyorum bence de pileli modeller daha kilolu gösterebilir .. sondaki model üzerine de yapışmaz dökümlü ve hoş durur bence :))

haziran bizim oda takımı geleli 10 gün oldu hala kokuyor .. kapaklarını açtım ben, camı da açık sabah akşam havalanıyo..sanırım 1 ayda ancak çıkacak kokusu..

haa işte bu pile saten aynı ama benim dediğim uzun olcekk sonra üstü daha şık bişi olcek birde göğsün bittiği yerdebn başlıycak pileli eteği.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…