2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

maşallahhhh:1shok:
kız sen kızını gelin olana kadarki bütün kıyafetlerini almışsııın...:roflol:
allah ne deyim sana,güle güle giydir inşallahh..

yoooo..:sm_cool::sm_cool:hepsi 0-3 ve 3-6 aylık canım:teytey::teytey:ama teyzesi çok alıyor ondan bu kadar fazla...:roflol::roflol::dance:

cnm al benden de o kadar
pijama gecelik emzirme sütyeni atleti vs..eksik bebişin esyalarında da va r eksiklerim
Allah korusun bugün doğursam napcemmm :bbo:

valla kendime öyle kızıyorumki, şu araba kullanma işini hamile olmadan önce halletseydim, şimdiye kadar aşkımı beklemeden istediğim yere gider istediğimi alır gelirdim:)))
öfffff
ama sıkıntı da yapmayalım güzelim, doğurur moğururuz sıkıntıdan Allah korusun :CüvCüv:

kızlarrr herkese merhabalarr umarım herkesciklerr iyidir ayşecigimiz gelmiş gitmiş. biraz işlerim var o yüzden sadece yazılarınızı takip edebiliyorum sonram görüşürmek dilegiyle. hepiciginizi çook çook öpüyorum.

canım ben 35+3 üm beni de yapmadı...sadece vajınal mantar olayım vardıonun için yapmıştı...

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar merhaba,
bugün doktor kontrolüm var yarım saate kadar çıkacam inşallah iyi haberlerle döneriz çok önemli bişey sorcam 34 . haftamın 3. günü bugün alttan muayene yapmadı bugüne kadar hiç bugün yapar MI?
hangi haftada yapıyor ??????????acele cevap

benim hiçbir fikrim yok canımm
ama eminim bilen birileri vardır
hadi iyişallah güzel haberlerle dönersin canımm

cannım yazdım ama görmedin sanırım..ben de 1 hafta öndeyim senden bana yapmadı henüz....bence 37.haftadan sonra yaparalr..doğum sürecimi zo haftadan sonra başlıyormuş...

mukora bence de yapmaz alttan muayene yani
daha erken gibi ama sen yine de hazırlıklı git derim.

ne sormuştun güzelim valla görmedim
kendi derdime düştüm tabiii
özürrrrrrrrrr dilerimmmmmmm:1hug:

olsun canım en azından sordun sagol
dedımkı doktor benı 2 haftada bır cagırdı 2.haftada sadece nst ıle bakılcak ultrason yok.sonra yıne 2 hata sonra hem nst hem ultrason olcakmıs..
sızınkıde oylemı oluyor sadece nst yemı gıdıyorsunuz dedım

duygucum ben 35+3 teyim daha nst ye girmedim..36+5te kontrolüm var normal ultrason....37+0 dan sonra 2 günde bir nst olacak...

canım bende 34+3 üm bügün şuana kadar ayda 1 çağırdı ama bugünden sonra 2 haftada
bir görüşeceğiz dedi ben şuana kadar hiç nst olmadım onu bilmiyorum

pekı kızlar 2 hatada bır ultrasona cagrılan varmı yanı doktorumun benı 2.haftada nstye 4.haftada ultrasonla bakması normalmı?en son 32.haftada gıttım bu hata ıste cuma gunu tekrar gıdıcem sadece nst ye muayne yok

merhaba kızlar

işlerden bir türlü giremiyorum artık siteye.umarım herkes iyidir.biz iyiyiz oğluşumla işte odasını hazırlamaya çalışıyoruz.bir yandan da ev temizliği.

duygucum beni de 15 günde bir çağırdı.ilk gittiğimde sadece nst'ye bağlandım.2.gittiğimde ise sadece ultrason kontrolü yaptı.

kızlar birde sezeryana kesin karar verenleri nst ye hiç sokmuyorlarmış

canımbenim kesin sezeryan inşallah.....ben sordum bana 35-36. hafta da bir kez bakarız demişt...donra tarih verip alacaktı..ben tarih istemedim...bebişimin canı istediğind ealındın istedim.. oyüzden 37.haftadan sonra 2 günde bir nst olacak..kıızmın hareketi azalırsa hemen sezeryana alacak...normalse 39.haftaya kadar idare edeceğiz...

canım ben en baştan beri 2 hafta bir giidyorum...biraz da benimisteğimleydi başlarda ama..am 34 ten sonra doktorlar istiyor 2 hafta bir...

ben temmuzun son haftasında dr gittim ağustosun sonunda görüşlürüz dedi üstelik erekn doğum tehlikem var ilaç kullanıyorum siz ne güzel iki haftada bir görceksiniz bebişleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…