2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın arkadaşlar ben daha bebegin kıyafetlerını yıkamadım ve nasıl kacta hangı deterjanı kullanıcam bılmıyorum yardımcı olurmusunuz.

canım bende henüz yıkamadım ama hacişakirini sabun tozunu be hassas yumuşatıcı :CüvCüv:aldım onlarla makinada yıkanacak bende üşeniyorum ütü yapamıyorum zor oluyor nasıl kiminle yapacağım bilmiyorum ...........:1no2:

günaydın arkadaşlar ben daha bebegin kıyafetlerını yıkamadım ve nasıl kacta hangı deterjanı kullanıcam bılmıyorum yardımcı olurmusunuz.

güzelim tünaydın:1hugbende yıkamadım ama toz sabunla vaya bebekler için hacışakir falan onla 30 derecede yıkıycam mobilyalarımız gelsin öyle düşünüyrm yıkamayı cnma.s.:1hug:

günaydın
ben de hiç bişeyini yıkamadım bebişimin alışverişini bile tamamlamadım ki
deterjan ambalajnda yazmıyo mu nasıl ne kadar kullanılacagı

oyyyyy maşallah size kızlar :nazar::nazar: meleklerinize kavuşmaya az kalmış. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Ne güzel kıyafetleride yıkamaya başlamışsınız. Bende aralık annesi olacağım inşallah. Allahım banada nasip etsin o günleri.

sevgilerimlea.s.

tünaydın hamişler oh sabah sabah kaynatmışsınız ben öğlen kalktım tabii................
ancak kahvaltı yap pc açtım e ne yapalım eşim işte bende yanlızım...........

kızlar sizlerin aileleri yanınızdamı???????

benim ailem ankarada ve ben çok yanlızım bana yardım eden kimse yok herşeyi kendim yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum ikiz olduğundan hareket zor ediyorum daha şimdiden doğum eylül 15 dedi dr. doğuma yakın gelecek annem kardeşim bakalım kendim yapmaya çalışacağm işlerimi..
halılarımı yıkamaya vereceğim diğer işleride yavaş yavaş yapacağım..............

canı benim ilem de uzakta..kayınvalidem yanımda..oda ben herşeyi bitirdikten sonr ailgilenmeye başladı..ben herşeyimi hazırlamıştım ama....gerçekten zor oluyo tek başına yapmak..halılarımı yıkattım son ana bırakmamak için...temizliğe de kadın alıyorum bu halde imkanı yok yapamam...daha ağırlaşmadan tammalamaya çalış eksikleirni bence canım..

teşekkür ederim arkadaşlar bende mobılyayı bekledım cumartesı geldı güzelcene sildim uyku setını yerlestırdım. şimdi kıyafetlerını yıkayıp içinide yerşleştiricem benımde cok eşyam yok fazla bişey almadım. şimdilik aldıklarım belkı 1 2 sey daha alırım ama fazla almak istemıyorum sağlıklı sıhatlı bır sekılde kucagıma alayım ondan sonra ogluma neler alırım ben....
kımısı yıkama dıyo kıyafetlerı onlar temız dıyorlar ama tekstılde calışanlar bılır onlarların kumasları ilaçlı oluyor ondan yıkamak istiyorum o narın vucutları tertemız kıyafetlere layık ..

derya kaç makinelik eşyan varmış senin???
Amma çok almışsın sositososito

Benim 1 makine doldu o kadar.Minik minik zaten herbişeysi.
örgü işlerini falan yıkamadım daha,büyük kıyafetlerini de yıkamadım ben bir
kaç tulumu falan var 6 aylık için onlar ambalajında duruyor henüz.

sayayım mı :))) 2 tane küçük 5 li hastane çıkışı var,1 tane 9 lu hastane çıkışı var...birsürü alttan çıtçıtlı body var..altı patikli alt var birsürü...2 tane eşofman takımı..3 tane pijama takımı...6 tane tulum...4 tane zıbın takımı...2 tane kot elbise...8 takım normal elbise..mevlüt takımı...tshirt bir sürü...eldiven-şapka bir sürü...patikler örgü...bir sürü hırka yelek örgü...yelek penye 2 tane...kot pantolon...şort..2 mont..havlu..bornoz..önlükler..5 battaniye..2 nevresim takımı...ağız mendilleri....
aklıma gelenler..başka varmı bilmiyorum :sm_cool::sm_cool::teytey::teytey:

slm kızlar nasılsınız?umarım herkes ıyıdır.ben yıne 1 haftadır gıremıyorum bu seferde bızım laptopun sarj aletı bozuldu tamıre gıttı onu beklıyorum:KK43:
teyzeme geldım orda kuzenın bılgısayarından baglanıp sıze merhaba diyim dedım:)
bır yandanda gecmısı okumaya calısıyorum ama hepsı bıtmıcek sanırım:)
ya kızlar ben en son doktora gıttıgımde yanı 32.haftada doktor bundan sonra 2 haftada bır gelcegımı soyledı.2.haftada nst baglancakmısım sadece.muayne olmucakmısım sanırım.sızınde oylemı?
4.haftada hem ultrason hem nst olcak herhalde...
bu arada bende hafta sonu bebısın butun kıyafetlerını yıkadım yarısınıda utuleyıp hurcların ıcıne koydum..
dalanın da sabun tozu cıkmıs bebısler ıcın kızlar ve fıyatı daha uygun haberınız olsun hacı sakırle yarı yarıya fıyatı ben bır kac paklet aldım:..

tünaydın hamişler oh sabah sabah kaynatmışsınız ben öğlen kalktım tabii................
ancak kahvaltı yap pc açtım e ne yapalım eşim işte bende yanlızım...........

kızlar sizlerin aileleri yanınızdamı???????

benim ailem ankarada ve ben çok yanlızım bana yardım eden kimse yok herşeyi kendim yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum ikiz olduğundan hareket zor ediyorum daha şimdiden doğum eylül 15 dedi dr. doğuma yakın gelecek annem kardeşim bakalım kendim yapmaya çalışacağm işlerimi..
halılarımı yıkamaya vereceğim diğer işleride yavaş yavaş yapacağım..............

Slm.kızlar...
Canım benim ailemde benden uzakta hatta yanımda eşimden başka kimsem yok onunda ha varlığı ha yokluğu yani iş açısından diyorum o yüzden herşeyimi kendim halletmek zorundayım,annem kısmetse doğumdan 15 gün önce gelecek anca çünkü babamıda yalnız bırakamıyo,gurbette anne olmak bu kadar zor işte ama elden ne gelirki bebişler sağlıklı gelsinlerde öncelikle önemli olan o zaten..Bu arada sana tavsiyem çok daha fazla ağırlaşmadan yavaş yavaş işlerini tamamla çünkü bundan 1 ay sonra bebişler gelecek kısmetse bende tamamlamaya çalışıyorum Allah yardımcımız olsun sıkma canını

Canım bende ilk etapta hacişakir granülmatik aldım bide dalinin yumuşatıcısını aldım bebekler için zaten narin programda 30 derecede yıkadım en azda sıktırdım sonrada ütüledim zaten temizler az deterjan koy yeter o,doğuncada sıksık yıkarız mutlaka...

Son düzenleme:
valla ben şimdiden yürüyemiyorum ve kızımın daha bir sürü eksiği var
mesela, yaylı yatağı, bebek arabası, halısı, avizesi, tırmak makası, uyku seti, nevresim takımları
kendime iç çamaşırı falan
ooooo
ne zaman halledicem ben bunları acaba:KK43:

mesela, yaylı yatağı, bebek arabası, halısı, avizesi, tırmak makası, uyku seti, nevresim takımları
ooooo

artık halletmeye başla bence..sonra çok daha zor olur canımm

ooooo

Elifcim seninkininde bir sürü eksiği varmış daha kız,valla ben kendimin çok ağırlaşacağını tahmin ettiğim için o tür şeylerini tamamladım sende çok daha ağırlaşmadan bitir eksiklerini canım olmadı bigününü ayırırsın hepsini bi yerden alır çıkarsın sonuçta daha doğmadı ya ona bakarsan çok eksik çıkıyo sürekli yetişemiyorum artık

sayayım mı :))) 2 tane küçük 5 li hastane çıkışı var,1 tane 9 lu hastane çıkışı var...birsürü alttan çıtçıtlı body var..altı patikli alt var birsürü...2 tane eşofman takımı..3 tane pijama takımı...6 tane tulum...4 tane zıbın takımı...2 tane kot elbise...8 takım normal elbise..mevlüt takımı...tshirt bir sürü...eldiven-şapka bir sürü...patikler örgü...bir sürü hırka yelek örgü...yelek penye 2 tane...kot pantolon...şort..2 mont..havlu..bornoz..önlükler..5 battaniye..2 nevresim takımı...ağız mendilleri....
aklıma gelenler..başka varmı bilmiyorum :sm_cool::sm_cool::teytey::teytey:

maşallahhhh:1shok:
kız sen kızını gelin olana kadarki bütün kıyafetlerini almışsııın...:roflol:
allah ne deyim sana,güle güle giydir inşallahh..:nazar:

ooooo

e bebk mağazasına git istersen herşeyini bulabiliyorsun ve güzel şeyle var canım...hatta bebek arabası ve ana kucağı takımalrında ind.var...tek bir yerden halledersin yorulmadan..

Elifcim seninkininde bir sürü eksiği varmış daha kız,valla ben kendimin çok ağırlaşacağını tahmin ettiğim için o tür şeylerini tamamladım sende çok daha ağırlaşmadan bitir eksiklerini canım olmadı bigününü ayırırsın hepsini bi yerden alır çıkarsın sonuçta daha doğmadı ya ona bakarsan çok eksik çıkıyo sürekli yetişemiyorum artık

yaa bana kalsa bu vakte kalmazdı ama bizim babamızın hiiç acelesi yok:KK43:(
ağır adam ağır:)))
kız gelecek nerdeyse daha yatacak yatağı uyku seti yok ortada:KK43:(
kıyafetleri 1 yaşına kadar tamam ama işte büyük parçalar eksik
arabasını ben internetten beğenicem,aşkımın arkadaşları alacaklar hediye olarak
yarın annem dolap çekmece içleri için örtü diktiriyordu onları getirecek, yıkama işleride bitmişti, temizleyip örtülerini serip yerleştiricez iyişallahh, öbür günde gidip yatağını ve uyku seti ile nevresimlerini alırsam içim rahat edecek:)))

kızlar merhaba,
bugün doktor kontrolüm var yarım saate kadar çıkacam inşallah iyi haberlerle döneriz çok önemli bişey sorcam 34 . haftamın 3. günü bugün alttan muayene yapmadı bugüne kadar hiç bugün yapar MI?
hangi haftada yapıyor ??????????acele cevap

ooooo

cnm al benden de o kadar
pijama gecelik emzirme sütyeni atleti vs..eksik bebişin esyalarında da va r eksiklerim
Allah korusun bugün doğursam napcemmm :bbo:

e bebk mağazasına git istersen herşeyini bulabiliyorsun ve güzel şeyle var canım...hatta bebek arabası ve ana kucağı takımalrında ind.var...tek bir yerden halledersin yorulmadan..

evet canım kendim için iç çamaşırı olayını, tırnak makası ve uyku setlerini ordan hallederim büyük ihtimalle,ama oraya eşim olmadan gidemem çok uzak çünkü

X