2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar ben bir süreliğine çıkıyorum eşim yemeğe gelecekmiş....yemektn sonra dönerim...göbişime göbiş ekleyeyim :))))

ama belim çok kalınlaştı...kız olunca her yer yağ oluyor :)))

şişkoyuz işte napalım yaniilaelaelaelaelae

bu yazıları okuyup resimlere bakanlar bizi bir kaç ay sonra
görsünleer,manken gibi olacaz mankeen..

Ama büyük beden mankenilayhayhoy:roflol:

ah ah hiç sorma tembel ben yıkadım kıyafetlerini,ama daha ütülemedim bebişimin eşyalarını.hayatta hiç sevmedim ev işi ütü ve bulaşık yıkamak.kim ütüler caba annemi bekliyorum bu ay içinde glecek kısmetse

Benimde annem olmasa yapamazdım canım yaa
her işimi kolaylaştırıyor sağ olsun..

Anne olunca anlicaz işte.

Benimde annem olmasa yapamazdım canım yaa
her işimi kolaylaştırıyor sağ olsun..

Anne olunca anlicaz işte.

ne güzel annenin yanındasın.eşim yurt dışına gidince anneml kaldım cok güzel günlerdi şimdi yapyalnız burdayım işte

gül ben cıkıyorum güzelim kolay gelsin sana belim agrıdı biraz uzanayım ben.görüşürüz sonra canım.

Kızlar şimdi yemekten geldim bi yemişim ki sormayın.4 dilim ekmek yedim yaa.Nolcak benim bu halim obur oldum vallahi.Yakında kocamıda yicem bide uykum geldiki sormayın gitsin.Çok uyuyorum kızlar ya bir hafta evdeydim 11 den önce kalkmadım valla.ohhhhhhhh

Kübra uyuyabiliyorsan ne güzel canım
ben uyuyacağım zaman bir stres başlıyor

hiiiç uyuyamıyorum ,rahat edemiyorum,5dk da bir dönüyorum.
uyku bile işkence oldu.

selam kızlar ben geri geldim...karnımızı doyurduk...
yıkama ve ütü işlerini yazmışsınız....ben kaç kez yıkadım ya....her seferind ealdıkalrım bir makinelik oluyordu ...yıka yıka sonunda bitt....ütü bile 3 büyük grupta halloldu...babam ben ve kayınvalidem ütüledik...sıcakta zor ama kendi bebişimizin eşyası oluğu için koklayarak öperk yapıyorsun canım...

Kübra uyuyabiliyorsan ne güzel canım
ben uyuyacağım zaman bir stres başlıyor

hiiiç uyuyamıyorum ,rahat edemiyorum,5dk da bir dönüyorum.
uyku bile işkence oldu.

ben de uyuyamıyorum hiç canım ya...gece 5 kez wcye kalkıyorum zate...ağzım burnum susuzlıktan kuruyo sanki....yan yattıkça blim ağrıyor...ellerim kollarım uyuşuyor ağrıyo....dönerkn karnım acıyor sanki....offf offfff.....az kaldı..kzımı kuağıma alınca unuturum sanırım bunları.....

tünaydın hamişler oh sabah sabah kaynatmışsınız ben öğlen kalktım tabii................
ancak kahvaltı yap pc açtım e ne yapalım eşim işte bende yanlızım...........

kızlar sizlerin aileleri yanınızdamı???????

benim ailem ankarada ve ben çok yanlızım bana yardım eden kimse yok herşeyi kendim yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum ikiz olduğundan hareket zor ediyorum daha şimdiden doğum eylül 15 dedi dr. doğuma yakın gelecek annem kardeşim bakalım kendim yapmaya çalışacağm işlerimi..
halılarımı yıkamaya vereceğim diğer işleride yavaş yavaş yapacağım..............

merhab<a kızlar nasılsınız
ben de uyuyamıorum ya:çok üzgünüm: hamileliğin ilk aylarındaki o tatlı uykuyu o kadar özledimki anlatamam bii de hamileleliğin son ayında da çok uyku olur demişlerdi ama nerdee
her yerim ağrıyooo gece inleyip duruyorum sanki atesim çıkmış gibi sayıklıyorum
ne şikayet amaaa ya ne derdim varmış
kızlar bu arada takvimleri göemiyorummmfisfisfis

hoş geldiniiiz hepiniiz..:içelim:

Gülan ben annemde kalıyorum canım eşim İstanbulda göreve başladı biz henüz taşınmadık lojmaı bekliyoruz o yüzden ben gitmedim yanına.Doğumdan sonra inşallah...

Selin takvimler şimdi kaybolmuş vardı sabah..:sm_confused:

derya kaç makinelik eşyan varmış senin???
Amma çok almışsın sositososito

Benim 1 makine doldu o kadar.Minik minik zaten herbişeysi.
örgü işlerini falan yıkamadım daha,büyük kıyafetlerini de yıkamadım ben bir
kaç tulumu falan var 6 aylık için onlar ambalajında duruyor henüz.

günaydın arkadaşlar ben daha bebegin kıyafetlerını yıkamadım ve nasıl kacta hangı deterjanı kullanıcam bılmıyorum yardımcı olurmusunuz.

Beyaz ben Hacı Şakir makineler için matik sabun tozu aldım bebek resmi var üstünde onla yıkıyorum ama yine de az koydum deterjanını.Zaten kirli değiller 30 derecede kısa programda yıkasan yeterli olur bence,fabrikadan çıkarken üstlerindeki kimyasallar gitsin yeterli,lekeli falan değillerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…