2 yıllık sevgilim acımasızca beni yarı yolda bıraktı çok kötüyüm

Bence bunda kötü ve yanlış anlaşılacak bir durum yok.herkesin hem kız hem erkek arkadaşı olabilir. Önemli olan duracak yeri bilmek
Elbette olabilir ama o zaten kendi arkadaşlarıyla mutluydu ve bana onlarla samimi olmadığını söyledi ve bilerek kavga ettiğimiz ve benim üzüldüğüm bir zamanı seçti o kızlarla takılıp beni unutabilmek için. Ve en kötüsü de ben burada ağlayıp onunla ilgili dert yanarken o yeni kız arkadaşlarıyla gülüp eğleniyor ve yaptığımız hiçbir şeyi umursamıyor

Ya ciddi psikiyatrik sorunlarınız var ya da burda bizi keklemeye çalışıyorsunuz. Çözemedim ama bir tuhaflık var.

Benzer bir tabloyla bende karsilastim zamaninda 3 senelik bir iliskiydi universiteden bir gun aradigimda kiz sesleri de gelince anladim sonuc boynuzlandim. Hatta yakalaninca onunla denemek istiyorum dahi dedi Sonrasinda gelen pismanliklar geri donmek istemeler helallik istemeler falan filan.. Oda muhtemelen birini buldu bukadar basit bir sekilde cekti gitti cok da takilmayin bazen yapacak birsey olmuyor

Suan evliyim cok mutluyum sayesinde .. 2 evladim var iyi ki defolup gitmis karakter yoksunu bireylerle ömür geçirmek zor

Üzgünüm ama başkasını bulmuş. Erkekler böyle durumlarda çok acımasız oluyorlar. Bu arada diğer yorumculara söylüyorum herkese her şeye narsist tanımı koyup durmayın ...

Ya ciddi psikiyatrik sorunlarınız var ya da burda bizi keklemeye çalışıyorsunuz. Çözemedim ama bir tuhaflık var.
Hayır
hayır keklemeye falan çalışmıyorum öyle büyük bir sorunum da yok tek istediğim ailemin zamanında beni biraz daha özgüvenli dışa dönük yetiştirme ve beni anlayan beni seven bir iki eş dost sevgiliydi... Çok mu şey istiyorum bu istediklerim ciddi bir psikiyatrik sorun belirtisi mi gerçekten

Bunlardan bahsetmiyorum. Buraya yazdığınız şeyler mantık dahilinde değil ve birbirini tutmuyor. Kendinizi çok fazla analiz etmeye çalışıyorsunuz ama bu analizlerin biri anya diyorken diğeri konya diyor. Bir dediği bir dediğini tutmamanın sebebi ya yalan söylemektir ya psikiyatrik problemlerdir.

Belki de birini gerçekten anlamanın tek yolu onun yerinde olmaktır. Söylediklerimin hepsi birbirinin bir gerekçesi ve bağlantılı şeyler ama insanlar bunlari yaşamadığı için mantiksiz gelebilir. Ama bütün bu yazdıklarımla ilgili tek bir cevapla özet verebilirim: "sadece özgüvenli olmak ve sevilmek istiyorum..."

Var. Burdan beni bile baydı . 2 senede çocuğa yaptıklarını düşünemiyorum
Çocuk zaten toksik o da ayrı
Ya bayık bir tip zaten konu sahibi. Herif de manyak olduğu için iki sene sürmüş ilişkileri muhtemelen. Sağlıklı iki bireyin yaşayabileceği ya da sağlıklı bir insanın katlanacağı bir ilişki biçimi değil. Ama konu sahibindeki tuhaflığı da cidden çözemedim. Değişik.

Var. Burdan beni bile baydı . 2 senede çocuğa yaptıklarını düşünemiyorum
Çocuk zaten toksik o da ayrı
Onun bana yaptıklarını dikkatli okumadın sanırım... erkekleri tanımıyor musun kızları başta ilgiye boğup sonra manipüle ediyorlar. Cunku bu devirde gerçek saf sevgisi olan tüm kalbiyle sevenler değil de köle gibi davrananlar önemsemeyenler seviliyor bu bir haksızlık değil mi neden sadece benim yaptıklarıma takılıyorsunuz!!

Özgüven kazanmak için yardım alacaksınız o zaman. Hayatınızdaki her insanı “böyle olmama sebep oldular” diye suçlayarak bir yere varamazsınız.

Gerçek saf sevgi seninki değil ama? Ne hikmetse herkes manipüle edilmeye başlandı. Manipüle aşağı manipüle yukarı. Aklınız fikriniz yok mu, olmayın manipüle ??

Özgüven kazanmak için yardım alacaksınız o zaman. Hayatınızdaki her insanı “böyle olmama sebep oldular” diye suçlayarak bir yere varamazsınız.
Annem babam tek çocuğum diye özgüvensiz yetiştirdi, sevgilim göklere çıkardı aşağı attı manipüle etti… e sen naptın? Konu mankenliği. Allah akıl irade vermiş ki kullanalım.

tek cocuk cok gordum

elbette farklı olumsuz etkılerı olabılır ama lutfen abuk sabuk erkeklerı bulup , buna sebebın bu olduguna ınanmayın

genclık dıyın, hata dıyın, ama toparlanın. bınlerce sebeplerımız var hayatta yaptıgımız hersey ıcın , ama sebeplere odaklanmak ya da saklanmak yerıne, o durumdan kurtulmak ve onu tekrar yasamamak , bızım yapmamız gereken bu.

Yok öyle bir şey bu sadece bağzı şapşal hatunların kendini kandırma bahanesi.

Gerçek saf sevgi seninki değil ama? Ne hikmetse herkes manipüle edilmeye başlandı. Manipüle aşağı manipüle yukarı. Aklınız fikriniz yok mu, olmayın manipüle ??
ben de tam bunu yazacaktım

sanırım 3-4 yıl oncesıne kadar ne narsist bılıyorduk, ne manıpule eden erkek. evet maalesef bızım toplumda, ozellıkle erkekler de cok bu ozellık ama bızler yanlıs ınsanları secıp, onları karakterıne baglayınca durumu, hıc bır sey degısmıyor

hıc sevgı vermeyen, sureklı elestıren, hatta hakaret eden bır anne ıle buyudum, sevgı eksıklıgını baska ve yanlıs erkeklerde aradım. zaman ve maddı kayıplar, hatta saglık sorunları yasadım . annem suclu mu dıyeyım yanı ben sımdı....

suclamak anlamsız, madem kı durumu da sebebplerını de farkedecek bılınce gelıyoruz, o durumdan uzaklasmak, hatamızla da yuzlesıp yolumuza devam etmemız lazım

Benimkinin saf sevgi olmadığını nereden biliyorsun her gece onunla gelecek düşünerek uyudum, onun resmini yaptım tatlı tatlı mesajlar yazdım canı sıkıldıkça destek verdim ama o bunların hiçbirini yapmadı. Bana ne güven verdi ne de sevgi. Benim için hiç özel bir şey yapmadı, beni çocuğu gibi azarlayıp kendi kalıbına sokmak istedi ve sağlığıma dayanamadı. Eski sevgilisi arkadaşlarını toplayıp onunla TİPSİZ EŞEK MAYMUN diye dalga geçmesine rağmen gitti biz sevgiliyken o kıza yazdı kızın engelini kaldırdı ve onu unutamadı... Bense onun saçının teline bile dokunmaya kıyamadım ve aldığım tek cevap azarlamalar ve anlayışsızlıklar oldu

Yok öyle bir şey bu sadece bağzı şapşal hatunların kendini kandırma bahanesi.
Aynen artık psikolojik olarak sağlıklı erkekler de kadınlar da sağlıksız ilişkide toksik insanlarla tutmuyor kendilerini. Direkt bırakıyorlar. Öyle köle yapan sevilir toksik olan sevilir dönemi değil artık. (Sağlıksız ilişkilerden bahsetmiyorum burada. O tip insanlar hala devam, şekil A)

İlişki ilişkidir.İs görüşmesi gibi ciddi olup olmadığını değil.Sürerken nasıl olduğu önemlidir.Aglamalar erkeğin kendine küfürleri gösterdiği abartilar korkutmadimi sizi aşırı degilmi.Kimse vazgeçilmez degilki siz şu değilsiniz güneş değilsiniz olmasanız da döner dünya.Bu bir tecrübe bunu cebinize koyup devam edeceksiniz hoşlanmış sonrası ilgisi bitmiş.Siz bu dünyada Allah'tan ve kendinizden yada neye inanıyorsanız ondan başkasına bu kadar kör gözle güvenmeyin bir daha.Bilmiyorsaniz öğrendiniz korseniz gözünüz açıldı.Oyle kabul edin.Sevgiye bu kadar bodoslama değil düşünerek de adım atın.En azından bundan sonrasında önce ben deyin herkes gidebilir ben dimdik ayaktayım hayat benim .O zaman size karada ölüm olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…