2 yıllık sevgilim acımasızca beni yarı yolda bıraktı çok kötüyüm

Yazdıklarınla değerlendirmeyecem de vahiy gelmesini mi bekleyecem?

Asi kaplana ne oldu peki? 8 farklı kişilik yazdın 1 konuda.

Yazdıklarınla değerlendirmeyecem de vahiy gelmesini mi bekleyecem?

Asi kaplana ne oldu peki? 8 farklı kişilik yazdın 1 konuda.
O "asi kaplanı" rol amaçlı ve çevremdekilere tepki amaçlı yaptığımı da mı dikkate almadın? Bütün bunları kendimi sevmediğim ve insanlar beni deli dolu mutlu biri sansınlar diye yaptığımı anlamıyor musun o 8 farklı kişilik dediğin benim olmak istediğim ve rol yaptığım kişilikler çünkü kimse beni olduğum gibi kabul etmiyor ve hayır olduğum kişiliğim takıntılı olmak değil fazla değer veren saf aptal kolay kandırılan aşırı empatik kişilik, şu an beni olduğum gibi kabul eden tek kişiyle de sürekli bu sorunlarımız hakkında konuşuyoruz

Tedavi ol. Eğer ağır ergenlik hezeyanları değilse bunlar ciddi problemlerin var.

Yarı yolda birakmak değil ki her şeyin başladığı gibi bitmesi de normal siz fedakarlıklar yapmış olabilirsiniz sonuçta 2 yıl vakit geçirmişsiniz bu süreçte elbette karşılığını almışsınızdır almasaniz 2 yıl sürmezdi kendinizi heder etmeyin bakın nasıl da alay ediyor tüm gün ağlayıp ağlamamanızla asıl şimdi karakterini göstermiş ve güçlü bir şekilde onu düşünmeyi bırakıp her yerden engellemelisiniz.

Annenin tamam tuhaf biri ama.. demesi
Aslında öyle demedi bir yanlışlık oldu ayrılığın üzüntüsüyle öyle yazdım. Benim kişilik olarak çok farklı olduğumu, zekam yüksek olduğu için onlara normal gelen şeylerin vana abes geldiğini (üstün zeka teşhisim var ve bundan ötürü biraz aykırı düşünüyorum) ve beni eğer tanıdıkça bunları anlayışla karşılaması gerektiğini söyledi. Her şeye rağmen bir kötülüğü dokunmadığın ve onu oğlu gibi görüp sevdiğini, kapısının her zaman açık olduğunu söyledi. Sonuç da annemin o kadar sevgi dolu sözüne rağmen aradan 1 dakika geçmeden beni terk etmesi oldu...

Annem bütün gün ağlasam bana kızar ya karşı tarafa değil :) tutar elimden bir doktora götürür o kişiyle de iletişimimi keser. Alıp telefonla niye kızımı üzüyorsun demezdi iki kişi arasına girilmemeli ama sorumluluğu olan tarafla ilgilenmeli bence.

Bana soğuk yaptığında ya da rutinden farklı bir şey yaptığında, beni üzecek bir şey söylediğinde ya da yalanını yakaladığımda hemen senaryo kurup üzülmeye başlıyorum
Yalanını yakalayıp nasıl devam edebildiniz hayır ihale de sana kalmış sen sorunlusun gibi görünüyor annen de biraz garip falan demiş. Acilen psikolojik destek al böyle kul köle olma kimseye değmez kızım

"eee sen naptın ağladın mı bütün gün"
Sırf şu cümle için bile hayatımı yaşar mutlu olmaya bakardım çünkü karşıda koskocaman bir narsist var... Bu arada sana geri dönecek ama sen tam acını bitirdiğin zamana tekabül edecek bu. O zaman geldiğinde sakın ama sakın geri dönme...

Anne ile dert ortağı olunmaz kelebeğim.

Döner o, ama sen reddet.

Bıktığınız ,bu kadar dalga geçilen bir ilişkiyi inatla sürdürmeniz sizin hatanız.Kendini bilen akıllı kadın daha ilk saçma hareketinde ağlamak yerine kapıyı gösterirdi , adamı kapısında köpek ederdi.Siz jet hızıyla bağlanmış,dünyada başka erkek yokmuş gün her haltini yutmuş,iyi gün görünen ama asla iyi olmayan bencil adamın peşinde koşmuş durmuşsunuz

Kırsal bir yerde yaşıyorum o yüzden kafamı dağıtacak hiçbir şey yapamıyorum ondan sonra da taşınma süreçlerim olacak maalesef en acılı dönemine denk geldi keşke ben de hayatımı yaşayabilsem şu cümle için ama bu kadar işin arasında bu acıyla ne yapacağım bilmiyorum. Ayrıca keşke dediğin gibi geri dönse ama beni o kadar sevmiyor ki jet hızıyla gitti engelledi dünden razıymış gibi.. ayrılırken teşekkür bile etmedi yaşadığımız şeyler gibi, hatta ben sordum o da diyecek bir şeyim yok dedi... Bu sence geri döner mi

Kendini yıpratma sende gez dolaş kafanı dağıt evin içinde kalıp bütün gün onu düşünme kendi karekterini sana şunu diyerek belli etmiş zaten "eee sen naptın ağladın mı bütün gün"
artık bu cümleden sonra daha çabuk soğuyup daha kolay atlatabileceğini düşünüyorum.

Karşısında ağlamak falan da çok ezik ya. Ruhsal gelişimini tamamlamadan kimse ilişki yapmamalı bence.

Psikolojik destek alın mutlaka hiç normal değilsiniz kendinize takıntılı deyip durdunuz özgüvensiz tek çocuk falan, özür dilerim ama bana şımarık geldiniz üzgünüm ne öyle durmadan ağlıyorsunuz biri mi öldü. Yaşınız asla küçük değil silkelenin.

Hepsi geçecek..Ne aşklar bitti.. zannediyorsun ki dünya mı durdu..Yeniden aşık olduk, sevdik, mutlu olduk. Bitenler için "iyi ki bitmiş" dedik sonrasında..Üzüntünü çek ve arkana bakma, bunlar sonra gene ortaya çıkar, arar, aman haa başa dönersin, sakın tekrar şans da verme..Ama sen de lütfen biraz aklını başına al, birini bu denli dünyanın merkezi yapma, özgüvenli olmalısın, giden kaybetmiştir buna inanmalısın. Bir erkek başlarda çok sevse dahi günün birinde bu özgüvensizlikten, dramdan bıkar. Neşeli, güvenli, cıvıl cıvıl bir insanla mutlu olacağını düşünür ki doğrudur..Kadınlar da öyledir ancak onlar daha bağımlı yaşarlar ilişkilerini, bir bağı koparmak korkunç gelir...Hayat o kadar uzun değil canım, önce kendine kıymet vermelisin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…