2 yıllık sevgilim acımasızca beni yarı yolda bıraktı çok kötüyüm

Benimkinin saf sevgi olmadığını nereden biliyorsun her gece onunla gelecek düşünerek uyudum, onun resmini yaptım tatlı tatlı mesajlar yazdım canı sıkıldıkça destek verdim ama o bunların hiçbirini yapmadı. Bana ne güven verdi ne de sevgi. Benim için hiç özel bir şey yapmadı, beni çocuğu gibi azarlayıp kendi kalıbına sokmak istedi ve sağlığıma dayanamadı. Eski sevgilisi arkadaşlarını toplayıp onunla TİPSİZ EŞEK MAYMUN diye dalga geçmesine rağmen gitti biz sevgiliyken o kıza yazdı kızın engelini kaldırdı ve onu unutamadı... Bense onun saçının teline bile dokunmaya kıyamadım ve aldığım tek cevap azarlamalar ve anlayışsızlıklar oldu
E sen de karşılığını görmediğin halde bunları verdiğin için sağlıklı ve gerçek bir sevgi değil zaten seninki de. Takıntı olabilir max, sevilme isteği

Benimkinin saf sevgi olmadığını nereden biliyorsun her gece onunla gelecek düşünerek uyudum, onun resmini yaptım tatlı tatlı mesajlar yazdım canı sıkıldıkça destek verdim ama o bunların hiçbirini yapmadı. Bana ne güven verdi ne de sevgi. Benim için hiç özel bir şey yapmadı, beni çocuğu gibi azarlayıp kendi kalıbına sokmak istedi ve sağlığıma dayanamadı. Eski sevgilisi arkadaşlarını toplayıp onunla TİPSİZ EŞEK MAYMUN diye dalga geçmesine rağmen gitti biz sevgiliyken o kıza yazdı kızın engelini kaldırdı ve onu unutamadı... Bense onun saçının teline bile dokunmaya kıyamadım ve aldığım tek cevap azarlamalar ve anlayışsızlıklar oldu
Bu saf sevgi değil ki, bu takıntılı bir hastalık hali.

Gerçek yüzlerini ilişki de gördüğünüz için şükredin bence. Evet kırılmanız normal karşınızda ki insanın psikolojik sorunları var ve bencil. Kimseyi kendinden çok sevemez. Seviyorum deyip can yakan insanın sevdiğini mutlu etmesi imkansız. Söylediği sözler sizin evliliğiniz de dahi hep olacaktı. Bence kurtulduğunuza sevinin.

Aynen artık psikolojik olarak sağlıklı erkekler de kadınlar da sağlıksız ilişkide toksik insanlarla tutmuyor kendilerini. Direkt bırakıyorlar. Öyle köle yapan sevilir toksik olan sevilir dönemi değil artık. (Sağlıksız ilişkilerden bahsetmiyorum burada. O tip insanlar hala devam, şekil A)
EVET KÖLE YAPAN VE TOKSİK OLANLAR SEVİLİYOR ÇÜNKÜ KENDİLERİNİ ULAŞILMAZ VE DEĞERLİ YAPARAK BİZİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR O DA BUNUN FARKINDAYDI Kİ SÜREKLİ BENİM INADIMA MUTSUZ EDECEK ŞEYLER YAPTI GERÇEKTEN İSTEDİĞİNDEN DEĞİL!! HATTA KİMLE KONUŞSAM BANA AYNEN BU TAVSIYELERİ VERDİ SENİ SEVMEYENE SEVGİ VERMEYECEKSİN

EVET KÖLE YAPAN VE TOKSİK OLANLAR SEVİLİYOR ÇÜNKÜ KENDİLERİNİ ULAŞILMAZ VE DEĞERLİ YAPARAK BİZİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR O DA BUNUN FARKINDAYDI Kİ SÜREKLİ BENİM INADIMA MUTSUZ EDECEK ŞEYLER YAPTI GERÇEKTEN İSTEDİĞİNDEN DEĞİL!! HATTA KİMLE KONUŞSAM BANA AYNEN BU TAVSIYELERİ VERDİ SENİ SEVMEYENE SEVGİ VERMEYECEKSİN
Ne bağırıyon?

Annemi aratmadım konuşurken müdahale etti çünkü ozgüveim düşük olduğu için hakkımı savunamıyorum her tartışmada boğazım dugumleniyor ve annem bana biraz destek olmak istedi. Üzgünüm ama sevgililik gizlenecek bir şey degil. Onunla bir sorun yasadigimda anlatabileceğim tek kişi canımdan çok sevdigim annem
hiç arkadaşınız yok mu dertleşeceğiniz bir dost?

anneciğiniz de çok üzülür ama herşey anneye anlatılmaz

birde nefesiniz kesilene kadar ne diye ağlarsınız Allah korusun ölüm haberini almış gibi

birde nefesiniz kesilene kadar ne diye ağlarsınız Allah korusun ölüm haberini almış gibi
Anasının babasının ölüm haberini alsa nefesi kesilerek ağlamaz ama beş para etmez bir adam iki saat aramadı diye ayılıp bayılır.

E sen de karşılığını görmediğin halde bunları verdiğin için sağlıklı ve gerçek bir sevgi değil zaten seninki de. Takıntı olabilir max, sevilme isteği
Madem öyle kendisine mal tipsiz diyen kız çok mu saf sevgi göstermiş onun beni sevmesi için benim de mi onun tipiyle kişiliğiyle alay etmem gerekiyordu!!! Ya da onun beni hiçbir zaman olduğum gibi kabullenmemesi bana saygı duymaması onu mükemmel biri mi yapıyor!!! Madem onun bu kadar iyi olduğunu düşünüyorsun o zaman git sevgili ol kendisiyle numarasını da veriyim nasıl biri olduğunu kendin gör çünkü ben anlatamıyorum durumumu cidden yoruldum

Evet hiç arkadaşım dostum yok. Ne zaman biriyle dertleşsem görüldü atıyorlar ya da konuyu kendilerine çekiyorlar... Ayrıca belirsizlik ölümden daha kötü bir şey. Kısa bir sürede bana bütün duyguları yaşattı bağladı kendine sonra sefasını çekti

Evet hiç arkadaşım dostum yok. Ne zaman biriyle dertleşsem görüldü atıyorlar ya da konuyu kendilerine çekiyorlar... Ayrıca belirsizlik ölümden daha kötü bir şey. Kısa bir sürede bana bütün duyguları yaşattı bağladı kendine sonra sefasını çekti
fazla mızmızsınız üzgünüm
yıllar sonra çok güleceksiniz bu halinize

İlk defa ciddi bir ilişkim oldu. Beni doğal güzelliğimle kişiliğimle seven, benim için çok çabalayıp ne zaman ayrılıkla ilgili bir şey olsa ağlamaktan çıldıran birisiydi. Ailelerimiz bile çok iyi anlaşıyordu birbirimizin evinde kaldık hediyeler aldık seviştik her şey çok güzeldi. Ancak beni kendine çok bağladı zaman geçtikçe. İlişkinin yükünü bana devredip kendisi boşlamaya başladı ayrılıktan birkaç ay önce. Bu yüzden takıntılarım başladı ve takıntılarım yüzünden çok kavga ettik. Bana her seferinde ayrılırsak intahar ederim yemek yiyemem Allah belamı versin ki seni bırakmayacağım hep birlikte olucaz ayrılırsak o... çocuğuyum falan diyordu. Benimle hiç empati yapmıyordu ve her takıntı kavgası ettiğimizde çeneni kapa kes sesini ağzımı açtırma yürü git gibi kelimeler kullanıyordu. Aslında çok efendi, çalışkan ve saygılıydı ama kavga ederken bütün saygısı gidiyordu. Ayrılıktan önceki gece ondan haber alamadım nefesim kesildi saatlerce ağladım. Ve bana hiç tanımadığı insanlarla spor yapmaya gittiğini hepsiyle samimi olduğunu benimle yaşadığı kavgalar konusunda kafasını dağıtıp çok eğlendiğini söyledi. Bi de pişkin pişkin "eee sen naptın ağladın mı bütün gün" dedi. Sonra dayanamadı annem müdahale etti dedi ki bak sen benim kızımı çok ağlatıyorsun onun takıntılarını anlamıyorsun her ne kadar tuhaf olsa da o kız gerçekten zeki ve sevgi dolu, seni de oğlum gibi seviyorum her ne yaparsan yap, sonuçta bize hiçbir kötülüğün olmadı dedi. Ve sevgilim annemin konuşması biter bitmez beni terketti. Güzel bir söz bile söylemedi verdiğimiz o kadar emekten sonra, sadece ben bu ilişkiyi bitirmek istiyorum zaten hiç mutlu olamadık dedi ve öylece gitti. Dertleşebileceğim hiç arkadaşım yok ağlıyorum yeme içmeden kesildim yapayalnız kaldım artık neredeyse hiç telefon kullanmıyorum. Sevgilime kızgınım ama kendime DAHA DA kızgınım... Verdiğim emeklerin hiçbirini önemsemeyip o kadar söze rağmen yarı yolda bırakan birine bu kadar bağlanıp saf gibi devam ettirip bi de ayrılan kişinin kendisi olmasına izin verdiğim için... Napıcam nasıl unuturum bilmiyorum. Ben burada ağlarken o da samimi olduğu yeni arkadaşlarıyla (?) Eğlenip gülüyor... Allah belasını versin böyle insanların!!!
Takıntı öle katlanabilir bişey değil, bende ayrıldım sevgilimden bu yuzden hayattan bezdiriyordu sizin takıntıdan kastınız nedir ?

Ne bağırıyon?
Çünkü hayatımı mahveden karaktersiz birini neler yaşadığımı bilmeden savunmanız ve sadece benim hatalarımı gorup sucu benim üzerime yüklemeniz dogru degil... Hiçbir şey durduk yere olmaz benim öyle takıntılı ve mutsuz olmamı doğuracak bir şey illaha ki oldu. Çünkü daha önceki ilişkilerimin hiçbirinde böyle bir sorunum yoktu. Gayet de benimle istedikleri gibi konuşup kız arkadaşlarıyla da takılan kız arkadaşlarından bahseden uzun süre haber vermeyen ilişkilerim de oldu onlarda niye yoktu benim bu "hastalıklı takıntım" ??

Anasının babasının ölüm haberini alsa nefesi kesilerek ağlamaz ama beş para etmez bir adam iki saat aramadı diye ayılıp bayılır.
sonra da değmeyeceğini abarttığını anlatırız burada millete çemkirmeye niyetlenir :)

senin de dediğin gibi özgüvenli olmak için yardım alsın onu bunu suçlamasın

Çünkü hayatımı mahveden karaktersiz birini neler yaşadığımı bilmeden savunmanız ve sadece benim hatalarımı gorup sucu benim üzerime yüklemeniz dogru degil... Hiçbir şey durduk yere olmaz benim öyle takıntılı ve mutsuz olmamı doğuracak bir şey illaha ki oldu. Çünkü daha önceki ilişkilerimin hiçbirinde böyle bir sorunum yoktu. Gayet de benimle istedikleri gibi konuşup kız arkadaşlarıyla da takılan kız arkadaşlarından bahseden uzun süre haber vermeyen ilişkilerim de oldu onlarda niye yoktu benim bu "hastalıklı takıntım" ??
Adamı savunan kimse yok ki konuda. Adamın hatalarını söylememiz neye yarayacak? Senin hatalarını söyleyeceğiz tabi ki çünkü konu açan sensin. Ayrıca ne olursa olsun burada kimseye yükselemez, bağıramaz, büyük harf kullanamazsın. Yasak.

Takıntı öle katlanabilir bişey değil, bende ayrıldım sevgilimden bu yuzden hayattan bezdiriyordu sizin takıntıdan kastınız nedir ?
Ben ona defalarca dedim özür dilerim bunun için psikoloğa gideceğim bana zaman ver diye o da versen iyi olur falan dedi bana destek olmak yerine. Kendi ailesinde de bundan muzdarip insanlar olmasına rağmen bu konudan oldukça uzak. Bana tek diyeceği ben senin yanındayım iyileşeceksin cumlesiydi ve onu bile çok gördü. Evet takıntı psikolojik bir sorun ama düzeltilebilecek bir şey ve emek isteyen bir şey. Sevgi emek değil miydi? Bana destek olmak yerine ayrılıp kurtulmayı seçmesi beni sevdiğini mi gösteriyordu gerçekten

Ben ona defalarca dedim özür dilerim bunun için psikoloğa gideceğim bana zaman ver diye o da versen iyi olur falan dedi bana destek olmak yerine. Kendi ailesinde de bundan muzdarip insanlar olmasına rağmen bu konudan oldukça uzak. Bana tek diyeceği ben senin yanındayım iyileşeceksin cumlesiydi ve onu bile çok gördü. Evet takıntı psikolojik bir sorun ama düzeltilebilecek bir şey ve emek isteyen bir şey. Sevgi emek değil miydi? Bana destek olmak yerine ayrılıp kurtulmayı seçmesi beni sevdiğini mi gösteriyordu gerçekten
Seven adam niye ayrılsın yahu? Sevmiyor seni, kaç kez söyleyelim istersen? Sevmiyor, sevmemiş, hiç sevmedi, sevmeyecek.

yardım alıp öle ilişkiye başlasaydınız yani insanı bıktırır defalarca özür dilenmesi bile

X