2 yıllık sevgilim acımasızca beni yarı yolda bıraktı çok kötüyüm

E sen de karşılığını görmediğin halde bunları verdiğin için sağlıklı ve gerçek bir sevgi değil zaten seninki de. Takıntı olabilir max, sevilme isteği

Bu saf sevgi değil ki, bu takıntılı bir hastalık hali.

Gerçek yüzlerini ilişki de gördüğünüz için şükredin bence. Evet kırılmanız normal karşınızda ki insanın psikolojik sorunları var ve bencil. Kimseyi kendinden çok sevemez. Seviyorum deyip can yakan insanın sevdiğini mutlu etmesi imkansız. Söylediği sözler sizin evliliğiniz de dahi hep olacaktı. Bence kurtulduğunuza sevinin.

EVET KÖLE YAPAN VE TOKSİK OLANLAR SEVİLİYOR ÇÜNKÜ KENDİLERİNİ ULAŞILMAZ VE DEĞERLİ YAPARAK BİZİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR O DA BUNUN FARKINDAYDI Kİ SÜREKLİ BENİM INADIMA MUTSUZ EDECEK ŞEYLER YAPTI GERÇEKTEN İSTEDİĞİNDEN DEĞİL!! HATTA KİMLE KONUŞSAM BANA AYNEN BU TAVSIYELERİ VERDİ SENİ SEVMEYENE SEVGİ VERMEYECEKSİN

Ne bağırıyon?

hiç arkadaşınız yok mu dertleşeceğiniz bir dost?

anneciğiniz de çok üzülür ama herşey anneye anlatılmaz

birde nefesiniz kesilene kadar ne diye ağlarsınız Allah korusun ölüm haberini almış gibi

Anasının babasının ölüm haberini alsa nefesi kesilerek ağlamaz ama beş para etmez bir adam iki saat aramadı diye ayılıp bayılır.

E sen de karşılığını görmediğin halde bunları verdiğin için sağlıklı ve gerçek bir sevgi değil zaten seninki de. Takıntı olabilir max, sevilme isteği
Madem öyle kendisine mal tipsiz diyen kız çok mu saf sevgi göstermiş onun beni sevmesi için benim de mi onun tipiyle kişiliğiyle alay etmem gerekiyordu!!! Ya da onun beni hiçbir zaman olduğum gibi kabullenmemesi bana saygı duymaması onu mükemmel biri mi yapıyor!!! Madem onun bu kadar iyi olduğunu düşünüyorsun o zaman git sevgili ol kendisiyle numarasını da veriyim nasıl biri olduğunu kendin gör çünkü ben anlatamıyorum durumumu cidden yoruldum

Evet hiç arkadaşım dostum yok. Ne zaman biriyle dertleşsem görüldü atıyorlar ya da konuyu kendilerine çekiyorlar... Ayrıca belirsizlik ölümden daha kötü bir şey. Kısa bir sürede bana bütün duyguları yaşattı bağladı kendine sonra sefasını çekti

fazla mızmızsınız üzgünüm
yıllar sonra çok güleceksiniz bu halinize

Takıntı öle katlanabilir bişey değil, bende ayrıldım sevgilimden bu yuzden hayattan bezdiriyordu sizin takıntıdan kastınız nedir ?

Ne bağırıyon?
Çünkü hayatımı mahveden karaktersiz birini neler yaşadığımı bilmeden savunmanız ve sadece benim hatalarımı gorup sucu benim üzerime yüklemeniz dogru degil... Hiçbir şey durduk yere olmaz benim öyle takıntılı ve mutsuz olmamı doğuracak bir şey illaha ki oldu. Çünkü daha önceki ilişkilerimin hiçbirinde böyle bir sorunum yoktu. Gayet de benimle istedikleri gibi konuşup kız arkadaşlarıyla da takılan kız arkadaşlarından bahseden uzun süre haber vermeyen ilişkilerim de oldu onlarda niye yoktu benim bu "hastalıklı takıntım" ??

Anasının babasının ölüm haberini alsa nefesi kesilerek ağlamaz ama beş para etmez bir adam iki saat aramadı diye ayılıp bayılır.
sonra da değmeyeceğini abarttığını anlatırız burada millete çemkirmeye niyetlenir :)

senin de dediğin gibi özgüvenli olmak için yardım alsın onu bunu suçlamasın

Adamı savunan kimse yok ki konuda. Adamın hatalarını söylememiz neye yarayacak? Senin hatalarını söyleyeceğiz tabi ki çünkü konu açan sensin. Ayrıca ne olursa olsun burada kimseye yükselemez, bağıramaz, büyük harf kullanamazsın. Yasak.

Takıntı öle katlanabilir bişey değil, bende ayrıldım sevgilimden bu yuzden hayattan bezdiriyordu sizin takıntıdan kastınız nedir ?
Ben ona defalarca dedim özür dilerim bunun için psikoloğa gideceğim bana zaman ver diye o da versen iyi olur falan dedi bana destek olmak yerine. Kendi ailesinde de bundan muzdarip insanlar olmasına rağmen bu konudan oldukça uzak. Bana tek diyeceği ben senin yanındayım iyileşeceksin cumlesiydi ve onu bile çok gördü. Evet takıntı psikolojik bir sorun ama düzeltilebilecek bir şey ve emek isteyen bir şey. Sevgi emek değil miydi? Bana destek olmak yerine ayrılıp kurtulmayı seçmesi beni sevdiğini mi gösteriyordu gerçekten

Seven adam niye ayrılsın yahu? Sevmiyor seni, kaç kez söyleyelim istersen? Sevmiyor, sevmemiş, hiç sevmedi, sevmeyecek.

yardım alıp öle ilişkiye başlasaydınız yani insanı bıktırır defalarca özür dilenmesi bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…