2 yıllık sevgilim acımasızca beni yarı yolda bıraktı çok kötüyüm

Hayır hayır hiç mesaj atmıyordum aksine hep kendimi tutuyordum o yazmadan yazmıyordum aramıyordum anneme de aratmadım sadece çok ağlama ve özgüven sorunum olduğu için annem arkamda durmak istedi çünkü tek çocuk olduğum ve kolay kolay mutlu olmadığım için mutluluğumu düşünerek tavrını ortaya koydu zaten sevgilim korkmuş olacak ki annemin o tavrından sonra ayrılmak istedi

yaş kaç ?

ayrılık söz konusu olunca, ağlamaktan çıldıracak bir erkek !! bilemedim... tam bir şov yani

psikolojik destek aldınız mı? almalısınız.
Beni sürekli manipüle eden, sinirlenince kendine etrafına zarar veren küfürler eden hep kendini üste çıkarıp haklı olmak isteyen, empatiden ve duygulardan yoksun, sorumluluk almak istemeyen ve kaçışı ayrılıkta gören sevgilimin değil de benim psikolojimi mahvettigi için benim mi ihtiyacım var

evet. takıntılarınız için de yardım almalısınız.

tek cocuk olmak

kolay kolay mutlu olmamak

cok aglayan bırı olmak

ozguven sorunu olmak

sankı kendınızın doktoru olmussunuz da, herseye de bır gerekcenız var gıbı ortam yaratıyorsunuz. bunların da normal olduguna daır ıdda bulmus gıbı bır acıklama ıle.. yanı hersey tek cocuk olmaya baglanacak sanki. tek cocuk olan herkes boyle olur der gibi.

madem adamın her ozellıgını kesfettınız neden ayrılmadınız hemen...

kaldı kı ıster ondan once, ıster o kısıye baglı olarak sorunlar yasıyor olamazsınız, tedavı almanın neresı yanlıs ki.

ayrıca o ınsanın tedavoye ıhtıyacı varsa da, bızım burda yazmamanızın ne anlamı var ki. bızım muhatabımız o değil ki, sizsiniz.

Öyle bir manipüle edip aşktan gözümü kör etti ki insan ister istemez bağlanıyor ve işin içinden çıkamıyor... Benim yumuşak saf hakkını savunamayan biri olmamı kullanarak hep üstünlük taslıyordu... zaten psikolog korkum var ilaç falan yazar hastalik cikarsa ileride iş bulamayabilirim

aynen en sacma buldugum harekettır. kı gorumcemın oglu da yasıyor aynısını.

sevgılısı ne zaman ayrılık olsa, gorumcemı arıyor, hatta normal zamanlarda bıle zırt port arayan bırı. annesıne aratıyor hatta ya, olmadı cocugun evının onune gıdıyor gece gece. ılla telefonunu acacaksın dıye.

ustelık cok despot bır asker kızı guya. ama delı gıbı davranıyor. 27 yasına geldı 8-9 senelık unıversıteden berı bır ılıskı. sevgı cok, ama uyumsuzluk ve kavgalar tavan durumda. annesı ve hatta babası bıle bılıyor bır de cocuga ve gorumceme nerdeyse baskı yapacaklar, adını koyun dıyıp duruyorlar. aıle boyu tanıstılar falan, bızımkıler erken derken ya da cocuklar anlasamıyor nasıl olacka bu evlılık demelerıne ragmen.

anne ve babaları da anlamıyorum, evlılıkte de evlılık olmadan da tum ılıskının ıcınde oluyorlar. bebek avutuyorlar sanki resmen.

Hayır hayır tam tersine annem hep oraya gitme bunu yapma diye kızıyordu ama ben asi davranıyordum
Bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor yalnız. Özgüven sorunu olan, annesinden başka kimsesi olmayan zavallı kızdan asi bir kaplana dönüştünüz birden. Hangisi gerçek?

Gerçekten yorulmuyormusunuz? Yani böyle kafalar çok yorucu olmalı.
Psikolojik destek alın bir an önce.

Abla o kadar şey anlattım ve tek çocukluğu mi konuyu bağladın??? Tek sorunum o olsa zaten buraya yazmazdım ama insan yalnız yetiştirilince diğer insanlardan gerçeklerden uzak ve özgüvensiz olur ister istemez bu da bir gerçek

Tanımadığı insanlarla basketbol oynamaya gitmiş kötü bi yere girmemiş aslında. Erkekler futbol veya basketbolu tanımadığı kişilerle de oynuyor. Bu bence güzel bişey. Bu tarz konularda cok üstüne gittiysen sıkılmış olabilir

Bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor yalnız. Özgüven sorunu olan, annesinden başka kimsesi olmayan zavallı kızdan asi bir kaplana dönüştünüz birden. Hangisi gerçek?
Zaten ailemden başka kimsen olmadığı ve ozguvensiz olduğum için dışarıda çok özgüvenli ve mutluymuş gibi davranıyorum... Çünkü içimde aileme ve beni dışlayan insanlara karşı bir öfkem var ve bunu aileme karşı gelerek ve asileşerek çıkarmaya çalışıyorum ama şunu bil ki benim asilik olarak yapmaya çalıştığım çoğu şey basit şeyler, benden kat kat beter olan arkadaşlarım var

Tanımadığı insan dediğim eski dershanesinden arkadaşlar ve onların içinde kesin kizlar da vardir ve o kizlarla samimi olup beni unutmak için onlarla takıldıgını dusunuyorum. Ayruca basketbol degil voleynol oynamaya gitti ve bir anda samimi olduğu o arkadaşlarının ailesinin arabasına binip bi de evine kadar bıraktırdı:)

Bak işte kendin söylüyorsun nasıl bir pislik olduğunu, ayrılması iyi olmuş aslında seni kendisinden korumuş. Öyle bir insanla birlikte olmak sana sadece geçici mutluluklar verir ama günün sonunda yine mutsuz olursun

Bence bunda kötü ve yanlış anlaşılacak bir durum yok.herkesin hem kız hem erkek arkadaşı olabilir. Önemli olan duracak yeri bilmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…