Tuvalet Eğitimi 2 yasindaki kizimla wc egitimi gunlugumuz..

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Kac yasinda cocugunuz??? Ama gece baglamayin altini yoksa alismasi uzun surer ilk gun olacak tabiii benim kizim 3 gunde cisi ogrendi ama kakayi hala yapmiyor gerci benim kizim buyuk 3 yasinda kaslarini kontrol edebiliyor...
Bende de kakayi soyluyor ben uzun zamandir bezden kaka temizlemedim. Ama cis cok yapiyor. Tek seferde bitirmiyor. Beze yaparkende oyle yapiyordu anliyordm. Yarin geceden itibaren bezlemiyorm o zaman sizin desteginizle. Esimi dinlemeyeyim ben. Tecrübesiz olmakta kötü

_Ravzaa_ zamanla duzelir ins. Kac gun oldu sizin?
Evet gece bezlemeyin cunku cocugun kafasi karisir ben sabah bezli degilim ama gece bezliyim simdi hangisine yapicam diye dusunuyolarmis cocuklar o yuzden tam zamnli egitim verin. Kolaylik olur

12. Gun: 6 tuvalet 1 kacirma oldu.

Kizlar coook rahatladim lazimlikta dakikalarimizi gecirmiyoruz artik varsa oturup yapiyor yoksa kalkior anliyorum varmi yada yokmu hareketlerinden. Gece isimiz halloldu cok sukur. Bi yere gidincede hic kacirmiyor. Umutluyum ins soyler yakinda heyecanla bekliorum tum annelere sabirlar diliyorum...
Herkese iyi geceler..

Eewet canim anladim gecmis olsun. Sen esine bakma simdilik , hic bezleme. Zor bi donem ewet ama inanın benim arkadaş larimin cocuklari var 4 yasinda falan oyuna dalinca cocuklarla onlar bile kaciiryomus dusun biz meslea bugun misafirlikdeydik kizim kacdefa altina. Kacirdi cok fazla su icti oyunada dalinca dusun yani hem kacirdi hem tuvalete gittik nasil yaptı yani dusun

Masalah canim sizede istikrar son sürat

Adanalilar topigi gibi olacak ama bende adanaliyim:) gerci pek bilmem adana merkezi. Simdide evlilik dolayisiyla baska sehirde oturuyorum ama olsun. Sonucta adanaliyim

Sabah 8 de gune baslangic yaptik 40 kere kaka var diye oturduk kalktik artik yatana kadar yapmazsa 100 buluruz...

Karni agriyor yapmamak icin savas veriyor bu nasil is yaaa cok yoruldum daha bu saatte...

Allah sabirlik versin sana ya
Amin canim sabira cok ihtiyacim var ..regli olunca sinirlerim biraz gevsedi gerci )))...daha iyiyim evde hic bi is yapmiyorum onunla oynuyorum yada caktirmadan izliyorum kivraninca goturuyorum..uyumasini bekliyorum ogle uykusuna yatinca ev isine baslayacam....

Ben eminim benim kizim kakayi ogrensede bu sefer misafirliğe gitsek orada oturmayacak tuvalete yanımızda merdivenli aparati tasiyacagiz....

Yaaa koylerde bayirlarda bir suru cocuk buyuyor onlar ne cabuk ogreniyorlar bizimkiler nazdan el bebek buyutuluyor sonuc buuu.

Sana sonuna kadar katiliorun cnm cok ustlerine dusuyoruz kendi hallerine biraksak valla bi guzel ogrenirler sorma

Al bendende okadar vRya benim esim benle dalga geciyo annem 7 bebeye bakmis butymus biz biriyle bas edemiyoz diye amannn kim bilit ilerli nesiller nasil olcak varya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…