Tuvalet Eğitimi 2 yasindaki kizimla wc egitimi gunlugumuz..

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Ayy cnm ya kaka yi temizlimekte ne zor kizim bugun 3 kez altina kakasini kacirdi temizlerken canim cikti. Normalde sert yapar camasirina bulasmaz. Keten tohumu verdim yumusak yapmis aman allahim neydi o oyle

Ayy cnm ya kaka yi temizlimekte ne zor kizim bugun 3 kez altina kakasini kacirdi temizlerken canim cikti. Normalde sert yapar camasirina bulasmaz. Keten tohumu verdim yumusak yapmis aman allahim neydi o oyle
Bende kayisi veriyorum yumusak sil sil gitmiyor once islak mendille temizliyorum ardindaln tuvalet kagidi ile temizliyorum ve bunu gunde 9 kere yaptigini dusun bende sabir kalmamisti esim izin almasaydi ben bu sureci atlatalmazdim.

11.gun: 6 kere tuvalete 4 kere altina yapti.
Ne zaman soyleyecek
Canim senin kizin konusamamasi biraz isi zorlastiriyor....benim kiz 2.5 yasinda konusmaya basladi...kii bende evde surekli onunla konusan oyunlar oynuyordum ..simdide konusuyor susmuyorrrr)))

Bence bezi hemn çıkArın yoska oyle alsiir gider benim annem ceyizime yapmis normal kullandigimiz minderi cop posetiyle kaplamis fermuarli yuz geçirmiş onu kullandim 20 gun kadar ama bezi bi cikardok birdaha asla bak halilarida vermissin birak icersede icesin ama uzun bir süre daha bez kullancaksan niye birakiyonki yani mrsela suan kzimin yataginda sadcee carsap serili baska birsey yok

Şimdi yatagi batirmasin diye. Baglamiisniz ama ya hep isterse gece bezi oyusden okuduysaniz eger hemen kaldiirn bezi cikartin hemde tuvalete gdiin en onemli tavsiye benden size gece baglamayin yani

Canim senin kizin konusamamasi biraz isi zorlastiriyor....benim kiz 2.5 yasinda konusmaya basladi...kii bende evde surekli onunla konusan oyunlar oynuyordum ..simdide konusuyor susmuyorrrr)))
Evet cnm ya zorlastiriyor farkindayim bende konusmasi icin neler neler yapiorum ama yok ayda bi kac kelime haznesi artiyor sadece.

Bi yerde okudum 26 aylik cocugu konusamiyor diye hemsiresi baslama demis. Cumle kurmasi lazim yoksa bosuna ugrasirsin demis cooook moralim bozuk karalar baglamis durumdayim bu kadar ugrasiyorum yaa noluur soylesin allahim yardim et.

Okumadigim makale okumadigim yazi kalmadi buradaki forumdaki tun tuvaletle ilgili seyleri de okudummm. Ama benim gibi olan yok konusamayip bu isi halleden hic denk gelmedi ssirf onu arastiriyorum ama yok sanirim ilk bende oluyo bu durum.

Ins canim yaa zmana ya soyle dusun hem erken basladin hem konusamiyo bunların hepsi bi yandan yani onlari goz onunde bulundur hep ve bekle yani

Ins canim yaa zmana ya soyle dusun hem erken basladin hem konusamiyo bunların hepsi bi yandan yani onlari goz onunde bulundur hep ve bekle yani
Evet cnm. Ama sunu farkettim tuvalete goturunce varsa cisi yapiyor yavrum. Mesela o anda oynuyo olsa altina kacirmiyor ama tivalete gotirunce yapiyor. Hatirliyormusun sen bana oyle demistin sengul goturunce varsa yapiyor ama bana soylemiyor diye uzulmustun suanda bende o noktaya geldim aslinda. Sen benim gozumde buyuk bi orneksin o yuzdn

Gunbatimiii çok iyi gidiyorsun maşallah sabrına da hayranım şuan tek sıkıntı konuşamaması hareketlerinden anlayacaksın başla çare yok bu arada kakayı yaptı mı hiç tuvalete

Biz çiş olayını çözdük gibi hanımlar darısıda sizlerin başına inşallah bugün 6.gün 4.gün akşamüstü koydum çocukları arabaya Niğde ye gittim yolda uyudu altına kaçırmadı ama eve varınca 3 defa kaçırdı gece de yapmadı şükür sonrasında da bir kazamız olmadı bugün sabahta döndük bir defa yol kenarına bir defada tesiste tuvalete yaptı orda kakasını yapmadı Adana'ya gelince yaptı

Masalh ne guzel adanalimisinis

Gunbatimiii çok iyi gidiyorsun maşallah sabrına da hayranım şuan tek sıkıntı konuşamaması hareketlerinden anlayacaksın başla çare yok bu arada kakayı yaptı mı hiç tuvalete
Kakayi yapacagini anlayinca hemen tuvalete goturuyorum pantolunu cikariyom bana sarilarak ayakta yapiyor bacaklarima sariliyor sert yaptigi icin cani aciyor ciglik ata ata yapiyor comeltmeye calisiyorum ama comelmiyor. Bi kac defa denk geldik yetistiremezsem altina yapmis oluyor

Merhaba herkese ,

Buyuk takipteyim )) kizimin kivrandigini gorunce kolundan tutup tuvalete bugun iki kere minnak minnak kakayi yapti kacirma hic olmadi...

Yaparken kakayi kendini kasiyor biraksa bitecek bu is en azindan tuvalette kendini sıkma isini yapiyor zamanla daha rahat biracak gibi....

Bakalim bizde nolcak kaka isi
Insallah zorlanmazsiniz her cocuk bir degil biz kakada cook zorlandik bu kadar zorlanacagini dusunmemistim....senin kizinin yasi kucuk ve inatlasma doneminde degil brnim kiz 3 olunca tam inatlasma donemi israrla yapmayacam diyor...once oturmuyordu klozete kaka icin 3 gundur oturtmayi basardik...insallah gerisi gelir yarin zeytinyagini biraz daha fazla verecem...

Yarin 2 yasinda olcak canim. Bende soyledigini yapmistim esim aklimi karistirdi . bezlede yatir hep batirir yatagi ben alez alicam birazda rahatsizdm kalkamam diye bezledim. Biraz kotu yatiyor benim kizim. Cok doner oldugu yerde yatmaz ondan. Bugün cok yapti altina. Tuvalete gitmek istemiyor evde de degildim cocuklarla oynarken tuvalete gitmek zor geliyor ve inat ediyor yapmamakta. Boyle ne kadar sürer acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…