Tuvalet Eğitimi 2 yasindaki kizimla wc egitimi gunlugumuz..

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Hanımlar valla gözüm korktu varya inşallah biz kolay atlatırız zaten kolay sinirlenen bir yapım var bu arada bolca sakinleştiren bitki çayı hangisi bilen varmı çooookkkkk sakin bir insan olmak istiyorum yaaa

Oyyy ne zormus. Allah yardimciniz olsun.

Hanımlar valla gözüm korktu varya inşallah biz kolay atlatırız zaten kolay sinirlenen bir yapım var bu arada bolca sakinleştiren bitki çayı hangisi bilen varmı çooookkkkk sakin bir insan olmak istiyorum yaaa
Melisa cayi icebilirsin yada papatya. Ama sakinlesiyim derken fazla icip uykunu getirmede. Cocugu beklerken uyur kalirsin falan:))))

Ya benim oğlanın bezini çıkarttım hala yapmadı çişini ne tuvalete ne dışarı oturtuyorum tuvalete büyük tuvaletini yapmasını istediğimi mi sanıyor anlamadım sıkılıp duruyor kabız da değil yarım saat oldu su içirdim ama yapmıyor bakalım ne kadar dayanacak TurkuazKrampon

Ay Can'ım benim benim de oğlan 28 aylık başladım bugün biraz daha büyüdün desem kış gelecek sonra kış çıksın diyecekler 3.5 yaşına gelecek en iyisi şimdi başlamak

Kac saattir yapmiyor?
8.gun:5 kere altina 5 kere tuvalete yapti .

Valla denk getirmek cok zor artik oturmaktan poposu aciyor yavrumun ama napim

Daha 1. Gunun zaman gectikce insanin tahammul siniri azaliyor bunu farkettim. Gece kaldiracakmisin?

Hanımlar cumleten allah yardimcimiz Olsun okuduklarimdan sunu anliyorum ki 2 yas gercekden çiş iicn ideal 3 yas gercekdn gecmis onu anladim bide ebemiz bize kizmisti erken daha niye basldin gecede bbaglarsin falan demisti hayir tamemen bezi birakdik deyince kendide sasirdi tabi

Bugun arkadaslarla birlikdeydik bi arkadaş var kizi olmus 3.5 yasinda inatlasirmis oyle bir hafta olmus baslayali oda

Mesela bizimde 2 zar zor gunler gecirdk ewet ama cok sukur alistik yani

Sizede rabbim sabir versin hanimlar

Kuzu napiyon ya oruc nasil gidiyo

Tamam alinti yaparim K Kafkanistan
Amin elifcim valla sen nasil sabrettin bilmiorum. Gece bi rutinimiz olustu artik. Gece 3.5 da kaldiriorum yapiyor. Bide sabah 8.5 da kalkior hemn tuvalete goturuyorum yine yapior. Bu saatten sonra baslio altina yapmalar denk geitrirsem ne ala

Sen zor olani halletmissin aslinda. Gece duzene oturduysa gunduz daha rahat olmasi lazim. Insallah oda en kosa zamanda rayina oturur.

Sen zor olani halletmissin aslinda. Gece duzene oturduysa gunduz daha rahat olmasi lazim. Insallah oda en kosa zamanda rayina oturur.
Banada kolay olani hallettim gibime geliyor ben sadece bana cisinin geldigini soylemesini bekliorum
Hissederek soylemesi daha onemli bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…