Tuvalet Eğitimi 2 yasindaki kizimla wc egitimi gunlugumuz..

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Merhabalar az önce üye oldum başlığı okuyunca sitenin Nasıl kullanıldığına dair pek bir fikrim yok Bende 27 aylık oğluma tuvalet eğitimi vermeye başladım bugün üçüncü günümüz

Poşet nasıl birşey acaba hiç duymadım ramazandan sonra biz de başlayacaz eğitime belki işime yarar nereden temin ettiniz

potette lazımlık yazınca çıkıyo. detaylara bakabilirsin. 3 poşet oluyo içinde. ama yedek poşetleri pahalı kendi fiyatına gelir nerdeyse ama çöp yada market poşetine ucuz bezlerden koyanlar varmış ben havlu kağıt koydum içine emsin diye. kullanışlı bişey tavsiye ederim.
inşallah çabucak halledersiniz. birde arkadaşı ya da yakın yaşı olab biri varsa çevrenizde onuda görsün. kolaylaştırır işinizi

Merhabalar az önce üye oldum başlığı okuyunca sitenin Nasıl kullanıldığına dair pek bir fikrim yok Bende 27 aylık oğluma tuvalet eğitimi vermeye başladım bugün üçüncü günümüz
Hayirli olsun ins hosgeldin aramiza. Yukarida forumlar yaziyor oradan istedigin bolume girebilirsin cocuk kadin magazin haber ev isleri yemek tarifleri her bolum var.
Nasil gidiyor peki?
Benimde bugun 9.gunum

Ayni cnm ya altina yapiyor yada tuvalete denk geliyor sabahtan beri 3 kere tuvalete yapti simdi uyudu kaza hic yok. Senin nasil gidior? Karistiriyorum valla seninki soylemeye baslamisti dimi?

evet gece dışında söylüyor bende soruyorum öylece gidiyoruz. ama sende ilerleme kaydetmişsin olacak az daha dayan 20 güne kadar uzayabiliyomuş

Benim oğlum çok şükür beni pek üzmedi yada ben çok rahatım İlk gün sürekli tuvalette yaşadık ama 1 kere bile denk gelmedi hep altına kaçırdı ikinci gün kendiliğinden anne hadi koş tuvalete gidelim dedi öyle öyle söylemeye başladı ama kakayı altına yapıyor TurkuazKrampon TurkuazKrampon

Tamam alinti yaparim K Kafkanistan
Amin elifcim valla sen nasil sabrettin bilmiorum. Gece bi rutinimiz olustu artik. Gece 3.5 da kaldiriorum yapiyor. Bide sabah 8.5 da kalkior hemn tuvalete goturuyorum yine yapior. Bu saatten sonra baslio altina yapmalar denk geitrirsem ne ala:110:
Ya benimki tuvalete oturmak istemiyor lazımlığa da altı kapalıyken oturuyor açınca kalkıyor

evet gece dışında söylüyor bende soruyorum öylece gidiyoruz. ama sende ilerleme kaydetmişsin olacak az daha dayan 20 güne kadar uzayabiliyomuş
Masallah size bayrama kadar 28 gun olmus olacak o zamana kadar beklicem eger hic soyleyemezse bezi takicam sanirim napim baska:KK43:

Benim oğlum çok şükür beni pek üzmedi yada ben çok rahatım İlk gün sürekli tuvalette yaşadık ama 1 kere bile denk gelmedi hep altına kaçırdı ikinci gün kendiliğinden anne hadi koş tuvalete gidelim dedi öyle öyle söylemeye başladı ama kakayı altına yapıyor TurkuazKrampon TurkuazKrampon
Masallah sizede ne guzel ya siz syec le isi kolay hallettiniz sanirim bebeklerinizde ayni yasta. Iste kiminin kisa kiminin uzun suruyor benimkide uzun sureceklerden galiba

Tam tersi önemli olan gece gunduz er yada gec soyleyecek yani yoksa gece kacirmasi daha kotu yani
Allah allah oyleyse guzel bi gelisme cnm ins gunduzu de ataltiriz nasil nisa iyimi neler yapio bicirik?
Canim benim oglum 27 aylik. Konusmak ne kelime. Bulbul masallah. Benle laf yaristiriyor beyefendi:KK66:
Iste konusmak onemli benim kizim daha konusamiyor beni dusunduren de bu:KK43:

Masallah size bayrama kadar 28 gun olmus olacak o zamana kadar beklicem eger hic soyleyemezse bezi takicam sanirim napim baska:KK43:

Masallah sizede ne guzel ya siz syec le isi kolay hallettiniz sanirim bebeklerinizde ayni yasta. Iste kiminin kisa kiminin uzun suruyor benimkide uzun sureceklerden galiba

Allah allah oyleyse guzel bi gelisme cnm ins gunduzu de ataltiriz nasil nisa iyimi neler yapio bicirik?

Canim anlamasinda anlatmasinda bi sorun yoksa illaki eliyle falan isaret edip yinede bi sekilde anlatir.

Napsin cok sukur gidiyo canim

X