Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

akrebım canım cok uzuldum yasadıkların ıcın allahım bıdaha boyle
bısey yasatmasın ınsallah neyse cok sukur kazasız belasız evınıze
ulasmıssınız okurken heyecanlandım dedım ınsallah bısı olmamıstır
neyse bunada sukur tatlımm allah saglık huzur versın kılo almıssın
ama bısıcık olmaz o bır gunluk bıseydır hemencecık gıder hemde
bu hafta daha cok vermıssın gıbı gorunur tatlım uzme sen kendını
ben de okadar yorgunumkı valla hıcbısı yapmadan yatmayı dusunuyorum
bulasıkta duruyor utude . bıde sabah halam kahvaltıya davet ettı bızı
guya yenı evlıyız ya herkes davet edıyor neysekı kahvaltıya cagırdı
eger aksam cagırsa varya 4 turlu pasta yemek zorunda kalıcaktım
ınsallah buhafta hepımız guzel kıllo verırızde bır dereceye gırerız tatlım

yediklerim:

sabah: 2 yumurta beyazi, biraz peynir, biraz helva,

ara: bir fincan kahve

ögle:bir tabak makarna

aksam: bir dilim peynirli kek

2 litre su

spor olarak: evi sildim süpürdüm.

canım herkes koyamıyor bildiğim kadarıyla
yaaaa nıyeee ben senden
daha şışkoyum dıyee demıı yaa hooofffsenağlama

selam aybüke minnoş poseidon nasılsınız kızlar ben bu gün misafirim vardı giremedim gecmişede bakamadım nasıl durumlar

slm selmacımm coookk cokk
tebrık ederım canım allah nazarlardan saklsın cok guzel
kılo vermıssın canım ınsallah ıstedıgın kıloya da en kısa zamanda ınersın sekerımŞeniz

Son düzenleme:
selam aybüke minnoş poseidon nasılsınız kızlar ben bu gün misafirim vardı giremedim gecmişede bakamadım nasıl durumlar

kıs bana selam yokmu bilmiyorumkismile ayya pardon canikom ben görünür değilim sen alttan bakınca göremedin tabii kaydirigubbakcemile3

günaydın hanımlar

HERKEZE HAYIRLI CUMALAR

kilom 79.9 fazla bişey verememişim ama bunada şükür ne güzel 75 i bile görmüştüm ramazanda uff dikkat etmezsem böyle olur işte

oğluşumu dersaneye bıraktım dönerken baya bi yağmur yağmaya başladı ıslanarak romantik bi şekilde eve geldim 11 buçukta almaya gidicem eve gelicez yarım saat sonra okula bırakıcam akşamda almaya gidicem baya bi yürümüş olucam yani

oğlumun sınıfını değiştirmek için müdürle görüştüm dün akşam
rehber öğretmene dilekçe vermek gerekiyomuş oğlumun neden sınıfının değişmesini istediğime dair
sınıf öğretmenleriylede görüşmek lazımmış

ya hiç sınıf değişikliği konusunda bilgim yok acaba sabahçı sınıfın öğretmeniylemi görüşsem yada bizim öğretmenlemi görüşsem napmam gerekiyo acaba sizlerin bi fikri varmı bu konuda
sınıf öğretmeni isterse oğlumu alabilir kendi sınıfına diye düşünüyorum
hayırlısı olsun oğlumun hakkında sınıf değişikliği hayırlıysa olur inşallah hayırsızsa olmasın

hayırdır oğlunun sınıfını neden değişmek istiyorsun?? eğer öğretmeninden memnun değilsen, başka hiçbir öğretmen sınıfına almaz, bu nedenle bir değişikliği idare de kabul etmez diye düşünüyorum. çünkü böyle taleple gelen velileri bizim idare çocuğunuzu alın başka okula verin şeklinde yönlendiiryor.

onun dışında sabhaçı öğlencilikle ilgili zaman sıkıntısı yaşıyorsanız eğer, bu konuda söyleyecek bir yorumum yok, duyumum da yok,çünkü ben hep normal öğretim olan okullarda çalıştım.

yalnız söyleyeceğim oarantez içinde bişey var, eğer oğlunuz öğretmenini ve sınıfını seviyorsa hiç ayırmayın derim, toparlayamayabilir kendini. bu durumaalışamayabilir, olumsuz etkilenir.

akrep gecmis olsun
madem esin böyle kendinden geciyor esinle konus icmesin, icmesine izin verme canim.
kötü gecmis neyse seninki de bir kacamak olmus verirsin yine merak etme :KK66:

yediklerim:

2 litre su

canım ne guzel menu ya valla ımrenıyorum sana
kucucukte oglusun var yınede cok guzel dıkkat edıyorsun:nazar:

yaaaa nıyeee ben senden
daha şışkoyum dıyee demıı yaa hooofffsenağlama

slm selmacımm coookk cokk
tebrık ederım canım allah nazarlarda saklsın cok guzel
kıl vermıssın canım ınsallah ıstedıgın kıloya da en kısa zamanda ınersın sekerımŞeniz

tşk canım inşallah hep beraber inecegiz olumunekankayizsmile opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kıs bana selam yokmu bilmiyorumkismile ayya pardon canikom ben görünür değilim sen alttan bakınca göremedin tabii kaydirigubbakcemile3

aaaaa olmazmı canım göremedim seni ben nasılsın yaşadıkların cok zor ya allah sabır versin sana canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

[]ee bunu nasıl yapıyorsun görunur görunmez olmaa
allahım yaa okadar dombılıyım kı hıcbısıı yapmama ızın yokk bee
[/COLOR]

Son düzenleme:

ben akrepin yazısını kaçırıdmo zaman, birgeriye bakayım neler yaşamış, yarın da bizimkızlar toplanıyoruz, offf pastalar börekler nasıl tutcam kenidmi bilemiyorum, diyetteyim gelemem de diyemedimohaoldumsmileohaoldumsmilezaten uzun zamandır görüşemiorduk, Alcaz artıkkiloları naplaım

yok canım üzülmüyorum alıştım ben...tek üzüntüm artı çıkmamdı bir haftadır yeni bir sayfa açmıştık..benim sayfamın kirletilmesine alışkınım da sizee mahcup olmak kötü yaptı işte sadece bu..

dediğim gibi anlatmazdım yine ama lolo için anlattım geçirdiğim birkaçsaati..
lolocuk inan herkes farklı sorunla içinde..her sorun farklı renkte işte..sorunsuz insan yok..önemli olan ayakta durabilmek..güçlü kalabilmek canım..
yediklerim:

2 litre su

kaçamak gününü sevsinler..ben bugün kaçamağa bile kaçamak yapamadım :roflol:

akrebım su ımzamın altına bende resım koymak ıstıyorum
nasıl koyuluyor sekerım

imzanın altına resim koyabilmek için kkprokart sahibi olmak gerekiyor

bu aradaa akrep çokgeçmiş olsun, içki kadar nefret ettiğim bişey olamaz, insanı insanlıktan çıkaran berbat bişey bu, tadı da berbat insanlar nasıl içiyor anlamıyorum
en hafif içki şampanya derler, ben düüğünümde bile içemedim şampanyayı, bir yudum almamla iğrenmem bir oldu Allah tan eşimde içkiden nefret ediyor. yazık yaaa yavru kuşuna üzlüdüm ben daha çok. yavrum benim dünyadan bihaberopuyorumnanaktan

akrep gecmis olsun
madem esin böyle kendinden geciyor esinle konus icmesin, icmesine izin verme canim.
kötü gecmis neyse seninki de bir kacamak olmus verirsin yine merak etme :KK66:
canım konuşmazmıyım..anlatıyorum artısını eksisini günahını..her defasında haklısın diyor.. içmem artık diyor..ama böyle iki tane içen arkadaşını görsün üçüncüsüde bu oluyor ve ben de her defasında şaşırıyorum..ben çok mu salakım acaba yaabilmiyorumkismile
tşk canım inşallah hep beraber inecegiz olumunekankayizsmile opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
amiiin :Saruboceq:
aaaaa olmazmı canım göremedim seni ben nasılsın yaşadıkların cok zor ya allah sabır versin sana canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

amin canım..cümlemize inşallah..sabır her şekilde her yerde lazım bize olumunekankayizsmile

inşşallah tatlım

bu aradaa akrep çokgeçmiş olsun, içki kadar nefret ettiğim bişey olamaz, insanı insanlıktan çıkaran berbat bişey bu, tadı da berbat insanlar nasıl içiyor anlamıyorum
en hafif içki şampanya derler, ben düüğünümde bile içemedim şampanyayı, bir yudum almamla iğrenmem bir oldu Allah tan eşimde içkiden nefret ediyor. yazık yaaa yavru kuşuna üzlüdüm ben daha çok. yavrum benim dünyadan bihaberopuyorumnanaktan

o kart nasıl bısıkı nerden alınıyor aybukee

akrepcim üzüldüm ya bosver sen sikma canini ins. esin bundan sonra daha iradeli davranir.sen artik kücük kizini sarican sarmalican,

evet canım kesinlikle katılıyorum sana... zaten minik kuşum yüzüne çorbaya evet dedim ya Çok üzgünüm çoook yoksa inadımdan asla taviz vermezdim zaten böyle bir durum olmazdı..çoktan bitirirdim..minik kuşum büküyor boynumu..Allahımın emaneti onlar bize.. o yüzden öncelikli örevim annelik :emir_bebek:

X