Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

akrepcim sanada kolay gelsin canım birde şu kırmızıları bir daha düşünsan CADIARZUyerimseniben içimi korku aldı eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile dört kırmızım varda olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

hayırdır oğlunun sınıfını neden değişmek istiyorsun?? eğer öğretmeninden memnun değilsen, başka hiçbir öğretmen sınıfına almaz, bu nedenle bir değişikliği idare de kabul etmez diye düşünüyorum. çünkü böyle taleple gelen velileri bizim idare çocuğunuzu alın başka okula verin şeklinde yönlendiiryor.

onun dışında sabhaçı öğlencilikle ilgili zaman sıkıntısı yaşıyorsanız eğer, bu konuda söyleyecek bir yorumum yok, duyumum da yok,çünkü ben hep normal öğretim olan okullarda çalıştım.

yalnız söyleyeceğim oarantez içinde bişey var, eğer oğlunuz öğretmenini ve sınıfını seviyorsa hiç ayırmayın derim, toparlayamayabilir kendini. bu durumaalışamayabilir, olumsuz etkilenir.

canım sen öğretmendin dimi gerçekten farketmemişim
aslında bende bir öğretmenin fikrini almak istiyodum

oğlumun sınıfını ben değiştirmek istemiyorum
oğlum ben sabahçı olucam diye tuttturdu
sürekli anlatıyorum haftalardır
oğlum alışamassın öğretmen farklı olucak çocuklar yabancı olucak
bir daha bu sınıfına dönme imkanın olmucak diyorum
yok ben kararımı verdim arkadaşlarımı zaten sevmiyorum öğretmenimide sevmiyorum hiç birini özlemem
sabahçı olursam hep derse daha çok vaktim kalır hemde oyun oynayabilirim diyo
kafasına koymuş bu sabahta beni sabahçı yaptırmazsan derslerim çok kötü olcak hep sıfır alcam diyo

bende korkuyorum ya pişman olursa sonradan naparım diye
yada çocuğun fikirlerine saygımı duymalıyım acaba
şu an 10 yaşında 2 hafta sonra 11 ine giricek
artık ben büyüdüm kendim için iyi olanı bilim diyo

ve ayrıca bu konuyu öğretmenle konuşsammı oğlumun öğretmenini sevmediğini nasıl söyleyebilirimki
eşimle çalışıcaz bu yüzden sabahçı olmasını istiyorum desem acaba yardımcı olurmu bana

bide değiştirirsem sınıfı gerçekten oğlum mutlu olucakmı

inan haftalardır kafa patlatıyorum işin içinden çıkamıyorum

kolay gelsin akrepcim

ekliyorum listeyo tekrardan

Bursa86: neti yok- izinli
Citlembikbesyo: 4 kirmizi
Neslihan: 3 kirmizi
Aybuke07: 3 kirmizi
Lolo: 2 kirmizi
Minnosprenses: 4 kirmizi
Selma12: 4 kirmizi
Poseidon83: 4 kirmizi
Akrep: 1
Karamel_Güzel: 1
Arteria: Izinli

Son düzenleme:
merhaba kızlar
dün bekledim bekledim gelmediniz ben çıktım hepiniz gelmişsiniz mafoldumben
dün cok yorulmuştum dayanamadım erkenden yattım
bugünde ailemle beraber güzel bir kahvaltı yaptım.kaçamak günü diye baya abarttım ama.ne bulduysam yedım:kedi: şimdi vicdan azabı cekıyorum .neyse yarın cok dikkatli olucam artık.
sizin nasıl geçiyor hafta sonu

ya kızlar size yeni bişey daha söyleyeceğim ama gülemyin

ben bu haftayı öğrenciler açısından çok gergin geçirdim, o kadar çok yaramazlık yaptılar, kavga gürültü kıyamet kopardılar kii, kenidmi sıkaaaa sıka sıkaa 2 gündür sol kaşım tık tık yukarı yukarı atıyooooooosırnaşık şey ayy ama o kadar komik kiii, durup durup kaşımyukarı kalkıyoor:roflol: gidip aynada kendimi izliyorum dakikalarca kaşım kalkıp kalkıp iniyoor:roflol:

durduk yere sinirden tik sahibi oldum iyi mii? bugün herkes güldü banaaaaaasırnaşık şey psikolaga mı gitsem aceepp? faturasını da velilere göndersemm!!

aybükecim okuyunca üzüldüm ama gecıcıdır bu .benım kuzenımde öğretmen onada aynı sey olmuştukaydirigubbakcemile3 ama 1 hafta sonra gectı.senınkıde gecer çok yakında
çok gecmiş olsun.ah o yaramaz öğrenciler.:eek:klava:

yok kuşum yaa..dün ilk akşamda 65 i görmüştüm mafoldumben dün benim kızı okula göndermedim..azı dişlerini çıkarıyomuş pek kötü oldu boğazı felan..anneannesine gitmek istedi..babamız da akşam toplantı sonrası yemeğe geçeriz geç gelirim demişti..ehh dedim o zaman annemde kalırız kızımın yedeklerini de aldım bugün de kalır dedim çocuk orda ben sabah işe gelirim..
ayy gecenin yarısını geçmiş saat telefonum çaldı..açtım benimki benneyaptımki hadi gelin kapıdayım demezmi :sm_confused: üstelik konuşmasından epey sarhoş olduğu da belli:kızgın:..dedim tamam geliriz..sen git ben yetişirim sana..ayy demezmi yok benimle geliceniz diyee..deli oldum yaa indim aşağıya bir de yağmur yağıyor sormayın..dedim çocuk uyuyor zaten kalsın burda.sen de epey sarhoşsun ben kullanırım dedim.demez olaydım.bir bağırıyor deli gibi..yok efendim arabasını veremezmiş yeni almışmış kimin parasıyla ödüyorsa gıcık :1closedeyes: ya sabır çekiyorum..gayet yumuşak o zaman dedim benim arabayla gidelim kalsın senin araba burda ben sabah aldırırım..kıyametleri kopardı gecenin bi vakti..herkesler balkona çıktı Allahtan yağmur vardı da benimki dışarı çıkıp onlara da bağırmadı bir de böyle yapar bakmaz haline :kızgın: uzun lafın kısası sıcak yatağından uyuyan çocuğu da aldım bindik arabasına yollara düştük..yolda tutturdu ben çorba içicem acıktım diye..tamam dedim iç..istersen evde hazırlarım sana bişiiler dedim.. yok dedi ben dışarda çorba içicem.birlikte içeriz dedi :1shok: :1shok: :1shok: ben ve gece yarısını geçmiş bi saatte çorba içmek üstelik sabah tartılıcam :1shok: yok dedim ben akşam çook yedim şişim hala..bizimki delirdi yine..arabanın hızını yükseltmeye başladı manyak..beni korkutma sevdasında..psikolojik işkence uyguluyor aklı sıra..biliyor hız sevmediğimi.baktım olmuyor gülerek ama kızım sever dedim acıktım diyordu zaten dedim.oysa yavrum anne uykum var demişti yazık yataktan kaldırırken.arkada da uyuyordu zaten..
çorbacıya gittk maalesef..gözüme bakıyor yicemmi diye..yemesem hır çıkarıcak rezil edicek..dedim senin şerrine bulaşmaktansa içerim gitsin Çok üzgünüm çoook bol tereyağlı çürük ve ekmek :1no2: işte bu kızlar..sinirdenmidir çorbadanmıdır benim karnım öyle şişti ki..sabah kalktığımda bile inmemişti..ve sonuç kilomda artış gördüğünüz gibibilmiyorumkismile

neyse sana yazcaktım bişiiler ama bu moralle takılamıyorum be güzelim mirmirmirmir

ayy akrebim ne gelmiş senin basına böyle :gitme:
inş. bir daha yasamazsınız boyle bısey
içki kadar kötü birsey yok.insan sarhoşken bambaska oluyor.bende dayımdan biliyorum:çok üzgünüm:
evlilik ne zor bişey allahım.Allah tekrar yasatmasın.kocanda bırdaha içmez umarım

iyiyim canim yusuf dagcilik sporuna heves etti bu siralar, buldugu heryere tirmaniyor ben de düsmesin diye pesinden kosuyorum.

sabah spor olarak da yatarak göbekte bebek ziplatmaca oynadik kaydirigubbakcemile2

iyiyim canim yusuf dagcilik sporuna heves etti bu siralar, buldugu heryere tirmaniyor ben de düsmesin diye pesinden kosuyorum.

sabah spor olarak da yatarak göbekte bebek ziplatmaca oynadik kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3:KK1:
yusufcuğa bak.annesine ne güzel spor yaptırıyor :)düşünceli cocuk kaydirigubbakcemile3

slm kizlar hayirli hafta sonlari dilyorum hepinizee
dileyip gidiyorumm
akrepp bacimm senin hala morelin bozukk insallah denk gelirizde gorusuruz gercekten uzuldum senin gibi dini duygulari kuvvetli bir bayanin kocasini bu sekilde davranmasii ayrica dahada uzucudurr allah islah etsin ne diyelim kocanin icerisine allahim huzur versin hos ahlak versin insallahh
birdaha bu durumda karsilasmassin canim benim opuyorum senii
gorusmek dilegiyle tekrardanbacilar hafta sonu malum cok is var cocuklar yok onlar yokken halledeyim

Citlembikbesyo: 4 kirmizi
Neslihan: 3 kirmizi
Aybuke07: 3 kirmizi
Minnosprenses: 4 kirmizi
Selma12: 4 kirmizi
Poseidon83: 4 kirmizi

minnoşun listesine bakalım da..paylaşımı fazla olanlara bakalım..takımdışı kalıcaklar ona göre belli olur..

çitlenbik senide sahalara bekliyoruz acilen canım..takımlara yazı yazıcaksın biranönce..
sende kilo almıştın bu hafta

merhaba takimim annemler yusufu görmek icin kamera actirdilar
yusufun uykusu geldi diye kapatabildim kamerayi. onlara kalsa eve kameralar yerlestirip 24 saat yusufu seyredecekler. akannehir

selam kızlar

öğlen bi girdim yazılanları okudum

tam bi cevap yazdım sonrada akrepciğime cevap yazıyodumki eşim geldi 2 saat sonra eşimi gönderdim o ara çocuklar geldi oğlumla oynamaya
bilgisayarı ele geçirdiler anca gittiler oğluşumu zorla kaldırabildim buraya bakabilmek için

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar

canım arkadaşım benim başka sorunlarımda var 2 senedir diyorum sıkıntılarım katmerlendi
ben 15 yıllık evliyim
bu zaman zarfında o kadar çok şey yaşadıkki artık hatırlamak bile istemiyorum onların üzerine içimden çıkmasada bir sünger çektim

en kötüsü ne biliyomusun çaresizlik çaresizliği yaşadım ben

benim oğlum 4 seneden sonra oldu oğlumdan öncesini sorma bile bir sürü sıkıntı evliliğe eşimi alıştırmak falan filan işte

oğlum 2 buçuk yaşındayken oturduğum evin camından 3. kattan düştü o kadar acıydıki kelimelerle tarifi yok oğlumu yoğun bakıma yatırıp doktoruna iyi olucakmı diye sorduğumda her an ölebilir herşeye hazırlıklı olun dedi
...........

sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim
sizinle paylaşmak istedim

akrepcim evet hiç bir şey dışardan göründüğü gibi değil malesef duvarların arasında öyle hayatlar varki...
allah her kezin yardımcısı olsun AMİN..
canim ya yeminle agliyarak okudumm
cok cok gecmis olsun nedesek boss ne desek duygularini paylasmaya yetmez allah sanada oglunada esine uzun up uzun bir omur versin saglikla vede guzellikle insallaahh allah yardimciniz olsun ..
hayat
cok aci gercekten ama unutmaki bir sinav allah o sinavdan bizi anlimizin akiyla cikartmayi nasip etsin dua ett edelim kotu gunler geride kalsin hep guzel gunle rolsun bundan sonraa
opuyorum seni ......

Lolocum yazdiklarinin hepsini okudum, inan bazi yerlerde tutamadim kendimi agladim, ne zor seyler yasamissin, hala da yasiyorsun, Allah sana sabir versin, esin de ins her yönden bir an önce düzelir.

bu acilari tekrar yasamazsin ins. senin yazdiklarindna sonra düsündüm bizim derdimiz yokmus ki.

LOLO

canım bu ne ya.neler yaşamışsınız böyle :gitme: :gitme::a015:

tüylerim diken diken oldu okurken.kendimi zor tuttum

Allah size önce sabır versin diyorum.çünkü en cok sabıra ıhtıyacınız var

rabbim eşini oğlunu sana bağışlasın.

ne desem bilemedim lolo.yorum bile yapamıyorum suan.:KK43:

allah tekrar yasatmasın.

Son düzenleme:
canim ya yeminle agliyarak okudumm
cok cok gecmis olsun nedesek boss ne desek duygularini paylasmaya yetmez allah sanada oglunada esine uzun up uzun bir omur versin saglikla vede guzellikle insallaahh allah yardimciniz olsun ..
hayat cok aci gercekten ama unutmaki bir sinav allah o sinavdan bizi anlimizin akiyla cikartmayi nasip etsin dua ett edelim kotu gunler geride kalsin hep guzel gunle rolsun bundan sonraa
opuyorum seni ......

amin canım inşallah hepimiz için herşey çok güzel olur inşallah

X