Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya kızlar size yeni bişey daha söyleyeceğim ama gülemyin

ben bu haftayı öğrenciler açısından çok gergin geçirdim, o kadar çok yaramazlık yaptılar, kavga gürültü kıyamet kopardılar kii, kenidmi sıkaaaa sıka sıkaa 2 gündür sol kaşım tık tık yukarı yukarı atıyooooooosırnaşık şey ayy ama o kadar komik kiii, durup durup kaşımyukarı kalkıyoor:roflol: gidip aynada kendimi izliyorum dakikalarca kaşım kalkıp kalkıp iniyoor:roflol:

durduk yere sinirden tik sahibi oldum iyi mii? bugün herkes güldü banaaaaaasırnaşık şey psikolaga mı gitsem aceepp? faturasını da velilere göndersemm!!

akrepcim üzüldüm ya bosver sen sikma canini ins. esin bundan sonra daha iradeli davranir.sen artik kücük kizini sarican sarmalican,

ayy kızlar üzülmeyin nolur yaa...sizi üzmek için yazadım ben lütfen..aksine lolo kendi sıkıntıları için fazka üzülmesin diye anlattım..canım yaa bitanesiniz siz

o kart nasıl bısıkı nerden alınıyor aybukee

o kartı ana sayfa nın sanırım ilk başındaydı topiği, kkprokart diye birbölüm var, bazı avantajları var kart sahipleirne. o topiği okursan görürüsün. eğer o karta sahip olmak istiyorsan adresini veriyorsn sana gönderiyorlar, geçen yıl 10 TL ydi sanırım, bu yıl ne kadar bilmiyorum. hani o karta sahip olduğundaşimdi bizim girip de yorum yazamadığımız bazı bölümler var, o bölümler de sana otomatikmen açılıyor.

ben gerek görmediğim içn almadım

ben bu haftayı öğrenciler açısından çok gergin geçirdim, o kadar çok yaramazlık yaptılar, kavga gürültü kıyamet kopardılar kii, kenidmi sıkaaaa sıka sıkaa 2 gündür sol kaşım tık tık yukarı yukarı atıyooooooosırnaşık şey ayy ama o kadar komik kiii, durup durup kaşımyukarı kalkıyoor:roflol: gidip aynada kendimi izliyorum dakikalarca kaşım kalkıp kalkıp iniyoor:roflol:

durduk yere sinirden tik sahibi oldum iyi mii? bugün herkes güldü banaaaaaasırnaşık şey psikolaga mı gitsem aceepp? faturasını da velilere göndersemm!!

ayy kuşumm üzülme sinirsel bişii o..ılık duş ve rahatlama hareketleri iyi gelir sana..b vitamini içren gıdalar tüket..en güzel rahatlama hareketi de namaz kılmak canım..
toktorun reçteyi yazdı bileee :roflol:

yok canım niye gülelim gecmiş olsun a.s.

2.TAKIM SAĞLIKLI ÇITIR OLMAK İÇİN PİSBOĞAZIMIZDAN KURTULMA KARARLARI

bundan sonra kaçamak günlerimiz vardoğru duydunuz...kaçamak günleri..
cuma-cumartesi-pazar günleri akşam 6:00 ya kadar istediğimizi yiyebiliriz..ama kesinlikle 18:00 sonrası bişey yenmicek..

pazartesi sabahı kaçamaklar bitiyor...acaip dikkatli yeme düzeni başlıyor..

düzenimiz:
sabah kral (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,bal yok,reçel yok,tereyağı yok

öğle memur (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,pilav sadece bir kaşık,pilav yada çorba varsa ekmek yok tercih yapılacak,kızartma yok,tatlı yok..

akşam fakir (kaçamaksız)-sadece üç kaşık ve tek çeşit-pilav yok,makarna yok,tatlı yok,çerez yok,ekmek yok,bulgur ve bulgur işleri yok,hamur işleri yok,kızartma yok..

akşam yemek saati en geç saat 20:00 de bitmiş olucak arkadaşlar..20:00 sonrası yemek ve benzeri şeyler yok..erken yatıcaksak bu saat daha erken..yatmadan en az üç saat önce yemek yenmiş olucak..

gün içinde iki bardak süt ve iki kase yoğurt şart...

meyve yemeklerden üç saat sonra...yemekle birlikte yenmicek..sabah kalkarkalkmaz bir porsiyon meyve (kabızlık çekmemek için15-20 dk sonra kahvaltı yapabilirsiniz..

süper spor başlıyor..yürüyüş başlıyor..en az 30 dk yürüyüş.en az yarım saat aerobik veya benzeri hareket mesela ev temizliği ama büyük çapta olanı..veee olmazsa olmazımız hepimizin göbüşü var günde en az 50 mekik..

3 litre su ve bitki çayları ..gün içinde birkaç çeşit bitki çaylarından içiyoruz ve yazıyoruz..

kilo almaca yok yani cuma kilo bildiriminde artı kiloyla geleni yakarım buna ben de dahil
ve zaten bundan sonra kilo alanlar tüm takımlara yazıcak..
(ben açgözlü,pis boğazlı,koca göbekli iradesiz buyüzdende istediğim kıyafetleri giyemeyen bir şişkoyum.kilo olacağını bildiğim halde yedim ve .... kadar kilo aldım..bu hafta 2.takımın yüzkarasıyım..) dicek..

dolayısı ile bu saydığım kaçamak günlerinde yediğimiz kaçamaklar için üzülmeye gerek yok..stres yok yani...

veee şok diyet yok(bu özellikle ben ve benim gibi düşünenler içinbu aralar aklımdan çıkmıyor çünkü.geçici sevinçlere kapımıaz kapalı olsun..sonrası fazlasıyla hüsran çünkü

kitap arkadaşlar..kitap okiicaz..okuduğumuz kitabı burda paylaşalım..en azından aklımız yiyeceklerden uzak kalır...süper faydası olur emin olun..yazılın kütüphaneye..yada ayda bir kitap alın..vardır mutlaka etrafımıza okuyabileceğimiz kitap.midemizle birlikte ruhumuzu da doyurmak önemli (en güzeli namaz ve kur'an tabii).bbu denge hem kilo almamızı önler hem çocuklarımıza çevremize güzel örnek olur..yani kitap okumak da kurallardan..gün içinde 5 dk da olsa kitap şart..öğün ve sporlarımızı yazarken kitap okumayı da dk olarak yazıcaz arkadaşlar..

bunlar kesinlikle takım kuralıdır arkadaşlar..iste yapıcam..uyanlar uymayanlar listesi...
uymayanlar kırmızı alır o gün için..hafta içinde üç kere kırmızı alan arkadaşla yollarımızı ayırırız arkadaşlar..

04.10.2010 pazartesi start verdik.. hepimize hayırlı olsun

akrep yarın kesin karar verdim montiye başlıyorum ne olursun yardım et canım hiç degilse bayrama kadar yapayım bakalım 80 göreyim

teşekkürler akrep ve selmacım, umarım 2 günük tatil iyigelir,sakinleşmem gerek, yarın kızlarla buluşmam çokiyi olack, hepsi neşeli ve espirili çünkü, arada tek odun ben kalıyorum::)) gerçi kesin eğlenceleirnden biri benim yeni tikim olacak amaa niiyseee::)))

ben kaçtım hanımlar, hepiize iyi geceler

ben açgözlü,pis boğazlı,koca göbekli iradesiz buyüzdende istediğim kıyafetleri giyemeyen bir şişkoyum.kilo olacağını bildiğim halde yedim ve 800 gr kadar kilo aldım..

bu hafta 2.takımın yüzkarasıyım..:çok üzgünüm:

teşekkürler akrep ve selmacım, umarım 2 günük tatil iyigelir,sakinleşmem gerek, yarın kızlarla buluşmam çokiyi olack, hepsi neşeli ve espirili çünkü, arada tek odun ben kalıyorum::)) gerçi kesin eğlenceleirnden biri benim yeni tikim olacak amaa niiyseee::)))

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ben kaçtım hanımlar, hepiize iyi geceler

sagol canımcım anladım
ben cıkıyorum sekerler butun haftanın yorgunlugu uzerımde
olumunekankayizsmile hadı sıze ıyı geceler

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
tatlışş şu üç kere kızarmışların listesini rica etsem tekrardan

minnoş gelince de şu gelenler gelmeyenler ve günlük paylaşım listesini yazsında paylaşıma göre kırmızı yumuşaması olucakmı bakalım CADIARZU

X