Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kizlar bu hafta da sonlarda kaldik ama olsun bunun sorumlularindan biri de benim :kedi:

neslihan , karamelgüzel, minnosprenses, citlembik ve selma arkadaslar sizi tebrik ediyorum takimimizin ilk 5`i oldunuz
ayyy tesekkur ederım sekerımm benım benn mınnoss verdı kıloyuuhihoyyyt
kızlar bide bugün aynaya baktım.sıkıldım yahu kendımdem dedim.markete gittim saç boyası aldım.hemen boyadım.
yaparken pişman oldum ama.sacımı fönledikten sonra cok beğendım.
kızıl siyaha boyadım.
şimdi kendimi daha ıyı hıssedıyorum:) inş. bide zayıflarsam tam cillop gıbı olucam :teytey:
ayy bende gecen hafta sıkıldım gıttım saclarımı kestırdım bırazcık
zayıfmı gosterdı ne ayy ınsallah kıloda verrıırımde fıstık gıbın olurummbayanssulusmile
iyi akşamlar kızlar moralim çok bozuk
bakıcımla yolları ayırıyoruz sanırım herşer sil baştan offff
hele miniğim için dahada zor sabahtan beri ağlıyorum
ne yedim ne içtim çok zor ya
çok yalnız hissediyorum kendimi ben kendimi geçtim kıızmı düşünüyoum
benim yorgunluğumu bilemezsiniz
beni düşünen kimse yokkk

canım cok uzuldum gecmıs olsun uzme kendını ınsallah bulursun yıne ıyı bır bakıcı:teselli:

beni düşünen kimse yokkk

canım ne olur bozma moralini.gün doğmadan neler doğar.en kısa zamanda sorunun hallolur inş.

canım ne olur bozma moralini.gün doğmadan neler doğar.en kısa zamanda sorunun hallolur inş.

kızzz karamell gel bakımm buraya bısı anlatıcam bu aksam eve geldım
allahımm aclıktann bayılıcam nerdeyse allahım kocısıme yemek hazırlarken
canım tost ıstıyorum neolur gıt tost al bana dıye yalvardımm gıtmedı
allahım nasıl sınırlerım bozuldu boyle gozlerımden yaslar geldı sacma
sapan seylere gulmekten:roflol: neysem sonra kocaman bır bardak nesquıklı sut ıctımm
bıde bu kuru yufka yaparlar buralarda ondan bır tane kuru kuru yedım valla
azkalakı bayılıp gıdıcektım aclıktannsenağlama

sapan seylere gulmekten:roflol: neysem sonra kocaman bır bardak nesquıklı sut ıctımm

bitanem minnoşum.afiyet olsun.koşişin iyiki almamış tostu:)
sabah yersin minnoşum tostunu.süt içmişsin ne güzel.ben içemiyorum süt midem bulanıyor benneyaptımki bende ayran içtim amasempatiksalakcinni

karnın doydumu bari minnoş.çok aç yatma benim gıbı sabah olunca saldırırsın kahvaltılara :)

bitanem minnoşum.afiyet olsun.koşişin iyiki almamış tostu:)
sabah yersin minnoşum tostunu.süt içmişsin ne güzel.ben içemiyorum süt midem bulanıyor benneyaptımki bende ayran içtim amasempatiksalakcinni

karnın doydumu bari minnoş.çok aç yatma benim gıbı sabah olunca saldırırsın kahvaltılara :)

offff zaten sabah olsunda söyle guzel bır kızarmıs ekmek
cecıl peynır ,beyaz peynır ,hellım peynırı,kasar peynırr yıyımmm bırazda
zeytın yerım allahhh gozumun nunden gecıyorlar sımdı
ben tam bır peynır delısıyım her cesıt peynırı yerımm otlu van peynırı cektı
bak sımdı canım cokacimcoook

Ya minnoş sen benim ruh ikizimmisin ya.her yazdığın seylerde beni anlatıyorsun.pes diyorum artık :)opuyorumnanaktan
bende peynir manyağıyım.biz van dan otlu peynir erzincandan tulum peyniri özel sipariş edip getittiriyoruz.kahvaltıda her sabah en az 4 ceşit peynir oluyor.peynirsiz bi hayat düşünemem ben.

Ya minnoş sen benim ruh ikizimmisin ya.her yazdığın seylerde beni anlatıyorsun.pes diyorum artık :)opuyorumnanaktan
bende peynir manyağıyım.biz van dan otlu peynir erzincandan tulum peyniri özel sipariş edip getittiriyoruz.kahvaltıda her sabah en az 4 ceşit peynir oluyor.peynirsiz bi hayat düşünemem ben.

benım ıkı tane kahvaltı takımım var bırı 6 lı bırı 4 lu utanmasam 6lıya
sadece peynır koyucam 4 luye dger kahvaltılıklar yanı:roflol:

bende sbaahlarrı hangı peynirden yesem diye düşünüyorum.hepsını cok sevıyorum hepsını yesem kilo veremem sanırım.bende her gün birini yada ikisini tercih edip yiyorum.bakma şimdi minnoş ağzım sulandı :)

beni düşünen kimse yokkk

hayırdır neden ayırıyorsunuz yolları, ben de bakıcı sorunu yaşıyorum, çalışan annelerin kaderi, bneim bakıcım hamile, 3 hafta sonra doğumu varbilmiyorumkismile ben de ne yapacağımı bilemiyorum, işte o stres ve babbamın rahatsızlığı stresi beni bitirdi bu haftakaydirigubbakcemile çok morlim bozuk-tatlicadiarzu- bebeğime 40 gün üst komşum bakacak amaaa ya sonrası:uhm: neler olacak, hayat bize neler gözterecek henüz bilemiyorum

hayırdır neden ayırıyorsunuz yolları, ben de bakıcı sorunu yaşıyorum, çalışan annelerin kaderi, bneim bakıcım hamile, 3 hafta sonra doğumu varbilmiyorumkismile ben de ne yapacağımı bilemiyorum, işte o stres ve babbamın rahatsızlığı stresi beni bitirdi bu haftakaydirigubbakcemile çok morlim bozuk-tatlicadiarzu- bebeğime 40 gün üst komşum bakacak amaaa ya sonrası:uhm: neler olacak, hayat bize neler gözterecek henüz bilemiyorum

tatlımm herseyın hayırlısı olsun
ınsallah yıne guzel bır bakıcı bulursun yakın zamanda neyse
kızalr ben kacıyorum yorgunum bugunn uykumm geldııı
hadı ıyı gecelerrr mucucuckkkkolumunekankayizsmile

yaa .hemşerim benim.alkisalkisalkis:teytey:
baba tarafım mersinli annem hataylı benım :) konyada okuyorum.yüksek lisansa başladım bu sene.buraya tasındık ailecek.ama sık sık gıdıyoruz mersine.babamın bütün akrabaları orda :)

hemşerimi görmek ne güzelkaydirigubbakcemile3 çok sevindimsempatiksalakcinni yüksek lisansın da hayırlı olsun o zamanopuyorumnanaktan

ayy sendemi mersinlisin...hemşerilerim çoğalıyor:lepi:

sen de mi akrepsempatiksalakcinni sana da selma hemşerim o zaman:KK1:
cancağızım çok geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun

çok teşşekkür ederim çitlenbikopuyorumnanaktan

bende uyandığımda sıcak suya bırazcık elma sirkesi koyup ıcıyorum.iştahım kesılıyor hemen.ayrıca tok tutuyor.faydasını gördüm .tavsiye ederim herkese

evet bunu ben de her sabah deniyordum, üstelik spor yapmıyordum bile o zaman, farkında olmadan zayıflatıyor:KK3:
kızlar bende mersinli sayılırım

o hoooo ohaoldumsmile ayy çok şşakınım bir hemşeri dahaaa, kızlar laf aramızda bütün mersinlilerin diyet gurubunda olması neye işaretkaydirigubbakcemile3

bılıyormusunuz kızlar en cok ıstedıgım seyy

hayatımda bır kezz de olsa 38 beden olarak alısverıs yapmak ıstıyorummsenağlama

ooff yaa ben onu eskiden çok sık yapıyordum:umursamaz: evlenmeden önce evlilik yaradı banamafoldumben ama başaracağız minnoş, ben şubat a kadar 38 e ineceğimi düşünüyorum, baksana ben ramazan ayında vermeye başladım kilolarımı nerdeyse toplamda 12 kilo verdim, daha da veririm şubata kadar. ineceeğim 38 e arkadaş olmuyor böyle:kedi:

citlembikcim üzülmemeye calis kizinin senin pozitif enerjine ihtiyaci var

ins. yogunlugun azalir biraz rahatlarsin.Allah yardimcin olsun

seninde mi bu derdin var aybukecim. Allah yardimciniz olsun arkadaslar. zor is gercekten de bebegini baskasina birakip ise gitmek zorunda kalmak. aileniz anneniz kardesiniz olsa yaninizda bu kadar üzücü bir durum olmazdi. ben de burda yalnizim yusufu birakacak kimsem yok o yüzden ben de yüksek lisans tezimi yazamiyorum, yusuf daha kücük yabanci birine birakip tez yazmak pek mantikli gelmiyor. ins. yusuf kres ya da okul cagina gelsin öyle ya da ailemden birileri buraya gelip yusufa bakarsa o zaman yazicam. cocuk herseyden önemli

ben anladimda senin morelinin bozuk oldugunuu birturlu yakalayamadim senii benimde islerim oluncaa birturluu soramadimdaa guzeliim yok ne kaar sanal ortamda olsa insanlar birbirlerini zamanla taniyorlarr
seninle cok uzun zamandir tanisiyoruzz az cok senin ruh halini cozuyorum ben olumunekankayizsmile
bacimm zaman herseyin ilacc neden morelin bozuk bilmiyorum ama zamana birak herseyii

hadi ordan hicte kacamak yapmaya simdilik niyetim yok dunku pismanlik gece uykularimi kacirdi ne diyon sen
yuru sende toparlan ben boyle rakip istemem karsimdaa

bencedee ya yeter bu kadar sevindigimm azcik uz beni alistim ben senin beni uzmene
olumunekankayizsmile :1hug: opuyorumnanaktan Şeniz a.s. :asigim: :nazar:
vayy bi hemserimiz daha çıktı :)

tebrik ederim minnoşum.yenii kilon hayırlı uğurlu olsun :)
bende 6 lı rakamları görmeyi cok istıyorum.inşallah görürüz en kısa zamandasempatiksalakcinni
canım en ıyısını yapıyorsun.boşverelim biz şok diyetı falan.bende aralarda elma yiyorum bolbol.en güzel meyvelerden birisi.hem kalorisi az hem besleyici.b
bende kaç akşamdır hafif seyler yedim.bu sayede kilo verdim.
akrebiminde dediği gibi sabah zengin gibi öğlen memur gibi akşam fakir gibi yemek lazım:hooray:

günaydın neslim.hayırdır niye kendini fena hissediyorsun ? hasta mı olacaksın yoksa

akrebim maşallah bu zamana kadar o kadar kilo verdin.veririsin yine mutlaka.bu haftada böyle olsun.baklavalar yaramış demekkiyerimseniben
moralin niye bozuk bilmiyorum ama inş. en kısa zamanda düzelir.
hayat fani kafamıza tokadan başka bişey takmayalımm:)
neslininde dediği gibi zaman en iyi ilaç
opuyorumnanaktan Şeniz kaydirigubbakcemile5
bende adanaliyim sekerim hemseri yarisi sayilirizzz :))

valla bilmiym belim agriyorr gogsum batiyor nedense bende anlmadimm
kuşum sen kaçamağa alışkınsın ya..ondandır..hemen kaçamak yap geçerdelikafadulden
canımm tebrık ederım afferımm sana kızz ne cok kılo vermısınn:nazar:
ben senın kadar vermedım ama yınede verdım sekerımkaydirigubbakcemile5

canımm ınsanın canı sıkkın olunca ne yaptıgını bılmıyor kendını mutfakta
buluyor olsun uzulme bu hafta verıceksın ınsallah bak bende 2 kılo veremedım
gordunnmu . neye moralın bozuk bılmıyorum ama ınsallah hakkında hayırlısı
olur sekerımmuzme tatlı canınıı:teselli:

kızz afferın sana kılo neguzel az az yıyerek kılo vermısın bende oyle
yapıcam bundan sonra akrebım korktum valla soktan sonra gerı gelen kılolardan

sonnn pısmanlık neye yarar:roflol: neslımm yınede coookk super kılo
vermısın masallahh:nazar: ınsallah hep boyle gıder sekerım

hemen hemen hadı acıyorsun netten fatıh urekten hadı hadı hadııı :roflol:
ınsan canlı sarkılar dınleyınce ıstemese bıle canlanıyor canım benım
kendını toparla bak bukadar kılo gıttı sımdı durmanın zamanı degıll
canlanmanın zamanıkaydirigubbakcemile2hihoyyyt
hadi hadi hadiiiiisositososito hihoyyyt
ama beni ne döndürdü biliyonmu şeker..hani varya bir parça..adam gibi adam nerde hani o da bize rast gelmez...hele bakın bakın hele..millete kare kare bize bir as gelmez..çok süper bir parça yaa
hemşeri sayılırız ya.benimde annem dörtyolllu :) dörtyol eskiden adanaya bağlıydı.:)

canım gecmiş olsun o zaman.ceryanda falan mı kaldın acaba ?
bende dün yürüyüşe cıktığımda bi yağmur basladı.mübarek gök yarıldı sanki.kaçamadım da.sıçana döndüm eve gidene kadar.donuma kadar ıslanmıştım:kedi:
şimdi hapşırıp duruyorum :ecrin_bebek:
ayy ne güzeeelll..bayılırım yağmura ve yağmurdan ıslanmayaahihoyyyt alkisalkisalkis
evet hemen kilomu yazıyorum malesef morakim sıfır oldu ne oldu bilmiyorum iki gün önce tam olarak 83 tüm bu gün malesef 84400 cıktım
üzülme canım..haftaya artıkolumunekankayizsmile
bilmiyorum kızlar mide problemi yaşiyorum bir kac gündür görseniz midemi nasıl şiş afedersiniz sabah bütün yediklerimi cıkardım midem hiç hazmetmemiş gece boyunca ve cpk kötü eşkime ve gaz dolu midem neden bilmiyorum ama cok üzüldüm ama artık hafta inşallah vermiş olurum
canım üşütmüşsün sen..kekik iç bol bol hiçbişeyin kalmaz
evet bencedee bı wc nerden baksan 600 gr eder yanı :roflol:
benımkı oyle olabılır offf ıgrencımmm:roflol:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
kilo çizelgem bile aynı duruyor internetsizlik ne kadar kötüymüş yaaaa:KK43:(
biran nce el aramıza canım opuyorumnanaktan
kılo cızelgemıde degıstım boyle canlı capcanlı rengarenk bıse olsun dedım
sonra dedım anammm kurabıye canavarıı ben gıbınn :roflol: nu kayayım dedım
neysem kurabıye yemıyorum barımm kılo cızelgemdende gıtsınn yavas yavas:roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:
puuuuuhhh bu canavar gıdene kadarrr hoooff hofff daha 11 kılo varmıss beee
bu cızege degısme zamanı gelıncee dahada bır ıcıme oturuyor yaglarr :çok üzgünüm:
ayy evet bende her hafta değiştiriyorum-tatlicadiarzu-
kolay gelsin akrepcim neden o kadar misafir var ki bayram degil seyran degil.
ama gelen gidenin coksa isler iyi demektir kolaly gelsin :KK66:
canım cumaları öyle oluyor genelde..tatil öncesi olunca gelen geçen uğruyor..iş hafifliyor aslında..seviliiyoski geliyolar dimibayanssulusmile
dun yedıklerımı de yazıyım sekerler
sabah klasık kahvaltımı yaptım 7,30 da 1 dılım ekmek
1kk peynır 2 catal pekmez 1 kk kasar .sonra 9 da yarım sımıt yedım ama :KK43:
11 de 1 elma-- 1 de 1 adet seftalı 4 te 1 dılım kıymalı borek kucucuk
6 dada 10 tane fırında tavuklu patates yapmıstım 10 tane patatesınden 2 catal
tavugundan bır dılımde ekmek yedım cok mu yemısım yıne bee yazınca co:çok üzgünüm:k geldı sımdı
10 patatesi iki çatalda mı yedin :1shok: :1shok: :1shok:
minnosprenses dönmez olur mu bnilgisayarin sarj kablosunu kemiriyor

.
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
bılıyormusunuz kızlar en cok ıstedıgım seyy

hayatımda bır kezz de olsa 38 beden olarak alısverıs yapmak ıstıyorummsenağlama
tatlım al hemen hafta sonu..en güzelinden hem de..as görünen bir yere..
akşamları açlık krizinde git karısında otur..:roflol: anındaa doyarsın inan bana:jeyyar:
kizlar bu hafta da sonlarda kaldik ama olsun bunun sorumlularindan biri de benim :kedi:

neslihan , karamelgüzel, minnosprenses, citlembik ve selma arkadaslar sizi tebrik ediyorum takimimizin ilk 5`i oldunuz
bri de been senağlama
ayy yavru kusum yeminle yeni gordum kiz gecen haftada gormedim bacim bugun bende evde degildim aniden bir yere gitmem icab etti yoksa yapmazmiyim askolsunn yavru kusumm cook pardon soz haftaya ben yapacam senin icin listelerii a.s.
tabi tabiii :dilcikar: sengözlerimebaksanab
akrep bacimm o ne allah askina citir bir hatun koymussun imzanaa
birzamanda ciplak kadin resmimi koyuyordunn senn oyle birseyler vardi
kıs o benim kilo ve spor sonrası halim hihoyyyt :jeyyar:
iyi akşamlar kızlar.
akrep bayıldım imzana süper:)
evet o benim bayıldın dimi yani bana :dance: hihoyyyt
akrepcim ne öyle imza hic diyet topigine ciplak manken gibi kiz konur mu?:eek:lmaz:
kıs asıl bu koyulur..bu şekilde olabilmek için hırs yapıcez...şöööle uzanınca kemiklerimiz sayılcek..ayy her gün aynanın önüne uzanıp dururum artık ve sonrasında da mekik sayım çoğalır şakkıdı
beni düşünen kimse yokkk
kuşum bebişler çok çabuk unutur çok çabuk da alışırlar..bizim gibi değiller..merak etme sen..bir uzman konuşuyo bak..benim minkim 1. sınıfa başladı bu yıl.artık okullu olduk..ne günlerdi..hepsi geçmişte kaldı inan..bir 5 yıl sonrası sanada öyle olucak..o yüzden çok kasma kendini..hepsi hallolur..kaydirigubbakcemile5
akreeepppp ımzann supperrr sekerımmm:roflol:
ayyy evet..o benim..süperim süper olucam hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
kıs hazırladığın yemekten neden yemedin :uhm:
ayyy ben de ben de.. peynirin hastasıyım ben yaa..
:1shok: amanın sendemi..ayy ne kafa dengiyis bis yaa alkisalkisalkis
niye ayıp olcakkii..bence süper fikir..sempatiksalakcinni
ah canım valla üzülmeye değmiyor..40 gün sonrası için şimdiden stres yapma..gün ola harman ola..herşeyin hayırlısı..belki böylesi hayırlısı sizin için..stres bizim baş düşmanımız.. stres + kilo :1no2:
tatlımm herseyın hayırlısı olsun
ınsallah yıne guzel bır bakıcı bulursun yakın zamanda neyse
kızalr ben kacıyorum yorgunum bugunn uykumm geldııı
hadı ıyı gecelerrr mucucuckkkkolumunekankayizsmile
iyi geceleeer
hemşerimi görmek ne güzelkaydirigubbakcemile3 çok sevindimsempatiksalakcinni yüksek lisansın da hayırlı olsun o zamanopuyorumnanaktan

sen de mi akrepsempatiksalakcinni sana da selma hemşerim o zaman:KK1:

o hoooo ohaoldumsmile ayy çok şşakınım bir hemşeri dahaaa, kızlar laf aramızda bütün mersinlilerin diyet gurubunda olması neye işaretkaydirigubbakcemile3

:

neye işaret kıııs :sm_confused: :uhm:

seninde mi bu derdin var aybukecim. Allah yardimciniz olsun arkadaslar. zor is gercekten de bebegini baskasina birakip ise gitmek zorunda kalmak. aileniz anneniz kardesiniz olsa yaninizda bu kadar üzücü bir durum olmazdi. ben de burda yalnizim yusufu birakacak kimsem yok o yüzden ben de yüksek lisans tezimi yazamiyorum, yusuf daha kücük yabanci birine birakip tez yazmak pek mantikli gelmiyor. ins. yusuf kres ya da okul cagina gelsin öyle ya da ailemden birileri buraya gelip yusufa bakarsa o zaman yazicam. cocuk herseyden önemli

ay hemde nası canım yaa...ateşten bir kor resmen içinde...az ağlamadım arkamı dönüp giderken yollarda..anne olmak çok zor çook...ama inanın şimdi düünüyorum da bazen de fazla evham fazla telaşla çok kasıyoruz kendimizi..oysa azıcık relaks olsak..

iyi geceler aktep nasılsın canım

çok şükür canım..sen nasılsın..
kocişi gönderdim işe kızımı da yatırdım..takılıyorum bende nette..bir yandan ev işleri..çamaşırı bekliyorum bitince sericem hemen..sabah kurur toplarım en azından

MUHTEŞEM BİR MANTIK......................

Zamanın birinde mükemmel erkek ve mükemmel kadın karşılaşmışlar.
Mükemmel bir flört döneminden sonra mükemmel bir evlilik yapmışlar.
Birlikte mükemmel bir hayat sürmüşler.
Bu mükemmel çift karlı, fırtınalı bir noel akşamı mükemmel arabalarıyla giderken yolda donmak üzere olan bir adam görmüşler.
Mükemmel çift olduklarından adama yardım etmek için durmuşlar.
Adam meğer sırtında oyuncak çuvalıyla Noel Baba'ymış.

Mükemmel çiftimiz noel akşamı çocukların hayallerini karartmamak için noel baba ve oyuncaklarını arabaya yüklemişler.
Oyuncakları çocuklara dağıtarak yollarına devam etmişler..
Maalesef tipi artmış, araca hakim olmak zorlaşmış ve mükemmel çift ve noel baba trafik kazası geçirmişler.

Kazada bunlardan yalnızca biri kurtulmuş.

Soru: Kim kurtulmuş?
Cevap aşağıda

Yanıt:

Mükemmel kadın kurtulmuş..
Her şeyden önce mükemmel kadın gerçekten vardır...
Herkes bilir ki noel baba ve mükemmel erkek diye birisi yoktur...

DİKKAT : Kadınlar burada okumayı bıraksınlar, onlar için yazının sonu burası!

**** Erkekler DEVAM EDİP aşağıya baksınlar...

Eğer mükemmel adam ve noel baba yoksa,
arabayı mutlaka mükemmel kadın kullanıyordur.
Bu bize kazanın nedenini ve en mükemmel kadının bile
araba kullanmak gibi bazı konularda pek de mükemmel olmadığını açıklar....

**** SADECE erkekler DEVAM ETSİNLER...

Şimdi eğer bir kadınsanız ve hala bunu
okuyorsanız, buda başka bir noktayı açığa kavuşturur:
'Kadınlar hiç laf dinlemezler...'

X