Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Bu gün gezmeye gidiyorum bakalım nasıl gececek sınavım şimdiden kendimi hazırlıyorum kacamak yok diye zatenn söyledim arkadaşa yemek yap diye sebze yemegi salata yada tavuk haşla dedim yapar

ben cıkıyorum akşam ugrarım gerci nette sorun var ama inşallah girebilirim akrepcım gezmede montiye uygun yiyecegşm

kizlar kimsecikler yok bugun herkezin isi var sanirim bende guya evdeydim bugun saat ikiye kadar temislikti yemekti ugrastim sonrada arkadas cagirdi gittim yeni eve girdimm siz neler yaptiniz bakalim bu arada orucum birsey yemdim gezmede valla ben bu isi sevdim gezmeye giderken oruc tutmak lazim

COK HYCANLANIYORUM YA İÇİM İÇİME SIGMIYOR İNŞALLAH BU KEZ OLUR sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
olucak canım olucak merak etme..tıkır tıkır gidicek kiloların..örnek: ben hihoyyyt şeker
Bu gün gezmeye gidiyorum bakalım nasıl gececek sınavım şimdiden kendimi hazırlıyorum kacamak yok diye zatenn söyledim arkadaşa yemek yap diye sebze yemegi salata yada tavuk haşla dedim yapar
işte budur süpersin
ben cıkıyorum akşam ugrarım gerci nette sorun var ama inşallah girebilirim akrepcım gezmede montiye uygun yiyecegşm
hadi bakalım tatlış..
kizlar kimsecikler yok bugun herkezin isi var sanirim bende guya evdeydim bugun saat ikiye kadar temislikti yemekti ugrastim sonrada arkadas cagirdi gittim yeni eve girdimm siz neler yaptiniz bakalim bu arada orucum birsey yemdim gezmede valla ben bu isi sevdim gezmeye giderken oruc tutmak lazim

kız girebilsek siteye..
sinir oldum sabahtan bu yana yaa:kızgın: ne alıntı yapabiliyordum ne yazıyı yazabiliyodum sonrada hiç giremedim..ayy cumaya da böyle olursa yandık biz:uhm:
bilgisayardanmıdır ki diye yeni virüs proğramı attırdım.eskiyi iptal ettim..az kalsın format attırıyodum ufff:1no2:

kahvaltı ıkı dılım ekmek üç dört kaşık kırmızı biber petlıcan salatası bir kibrit kutusu peynir

öglen üç minik sarma ıkı kaşık erişte salata kırmızı biber salatası

akşam bir kepce nohut yanında semiz otu salatası yogurtlu

iki yeşil cay bir lt su ama daha içerim
bir saat yürüyüş

herkese iyi akşamlar, ben de birazdann yürüyüşe çıkacağım, kaç saat sürer bakalım.

benim sorunum da kahvaltıyı canım istemiyor, öğlene kadar bişey yiyemniyorum, öğlen de süt diyetinden sonra midem küçüldü sanırım, öğlen de canım bişey istemiyor, sadece okuldan glince yiyorum, ama bol bol su içiyorum. bitki ayı içiyorum

dün ne yedim

6:30
bir erik

9:00
çok az peynir,iki dilim t. ekmek,bir avuç ayçekirdeği leblebi karışık,2 kupa süt ( 0 yağ light)

12:30
yarım elma

15:00
bir avuç kabak çekirdeği,bir kupa süt(0 yağ)bir kaşık salata

18:00
üç tane mürdüm eriği

19:45
bir buçuk kupa süt(0 yağ)

iki litre su
40 dk yürüyüş

sen bu sok dıyetını yapıyorsun galıba akrebımm hadı hayırlısı ınsallah cookk kılo verırsn tatlım

kızlar ben sizin bu diyetinizi çakırdım yani akrepcm senin diyetini 1gün süt içtim kaldım valla bidahada bu sayfaya giremedim aç da duramadım:KK43:((neyse haftaya başlarım arftıkın.....
bende yogun arazı programım yuzunden yapamadım sekerım ama kaydettım mutlaka yapıcam bunu bır ara yakın zamanda

aslında ıyı fıkır olabılır sekerım
herkese iyi akşamlar, ben de birazdann yürüyüşe çıkacağım, kaç saat sürer bakalım.

benim sorunum da kahvaltıyı canım istemiyor, öğlene kadar bişey yiyemniyorum, öğlen de süt diyetinden sonra midem küçüldü sanırım, öğlen de canım bişey istemiyor, sadece okuldan glince yiyorum, ama bol bol su içiyorum. bitki ayı içiyorum
kahvaltısızz yapma ben canım kahvaltıdda yemedıgın her yemek ıcın aksamları ekstradan bıseyler yıyorsundur farketmeden onun ıcın kahvaltı sartt

selam kızlar:KK3: yurtta kaç gündür net yoktu yaabilmiyorumkismile

şok diyetim iyi gidiyor:KK70:

ama öksürüğüm var şimdi geçsin die ballı ıhlamur içiyorum mecburen:KK43:

kızlar herkese merhaba netim yoktu kaçgündür
dün tam girdim gene gitti
ben bu haftaki diyete uyamadım malesef okul olunca çok zor oldu ilk gün denedim ama
sizi merak ediyorum nasıl gidiyor neler yaptınız bi bakayım geçmişe

çitlenbik bunlar kızına..
nice sağlıklı yıllaraopuyorumnanaktan

catwithballoons.gif
dogumgunu10025pf9.jpg
images

çok teşekkür ederim akrepp herzamanki gibi çok tatlısınnnn
süper

kahvaltı ıkı dılım ekmek üç dört kaşık kırmızı biber petlıcan salatası bir kibrit kutusu peynir

öglen üç minik sarma ıkı kaşık erişte salata kırmızı biber salatası

akşam bir kepce nohut yanında semiz otu salatası yogurtlu

iki yeşil cay bir lt su ama daha içerim
bir saat yürüyüş
öğlen sarma pirinçli cıss vee erişte beyaz un cıss..diğerleri çok güzel canım

sen yapıyosun yaniii..
süper yaa:nazar:
çok teşekkür ederim akrepp herzamanki gibi çok tatlısınnnn
süper

rica ederim canım ne demek..o senin tatlılığınopuyorumnanaktan

veee diyet listem arkadaşlar :

1.GÜN: 1 LİTRE SÜT

2. GÜN: 1 LİTRE GAZOZ(ruslar sodaya şekersiz gazoz diyorlarmış ve orda 1 litrelik şişelerde satılırmış.liste rusçadan çevrilme olunca bu şekilde yazılmış..)+200 GR TUZSUZ PEYNİR.

3. GÜN: 200 GR PEYNİR+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU

4. GÜN: 200 GR KAYNATILMIŞ ET+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU

5. GÜN: 1 KİLO ELMA

6. GÜN: 1 LİTRE KEFİR yada YAĞSIZ LIGHT YOĞURT

7. GÜN: 1 LİTRE SÜT

NOT: 6-7 kilo verildiğinde tekrarı 1 ay sonra yapılabilir.5 kilo verilirse eğer tekrarı 1 hafta sonra yapılabilir..

:rusyanın tanınmış diyetisyeniymiş bunu yazan.ve rusyada ünlüleri zayıflatıyormuş.
bilmiyorumkismilerusyanın çıtrları bu yüzdenmi böyle zayıf güzel ve çıtır acepCADIARZU

hmmm.guclubacismile
yarın meyve suyu yerine kayısı erik kaynatmalıyım kendime

vay bee helal olun sana arterıa kımseler beceremedı dıyet sahıbı akreoten baska bıde sen varsın galıba yapabılen ama bende yapıcam yaa gercekten ıstıyorumda olmadı ıste:KK43:

kızlar herkese merhaba netim yoktu kaçgündür
dün tam girdim gene gitti
ben bu haftaki diyete uyamadım malesef okul olunca çok zor oldu ilk gün denedim ama
sizi merak ediyorum nasıl gidiyor neler yaptınız bi bakayım geçmişe

bende dıyorum bu cıtlenbık şok dıyette şokladımı kendını nere gıttı dıye hosgeldın sekerım

hmmm.guclubacismile
yarın meyve suyu yerine kayısı erik kaynatmalıyım kendime

akrepp bayramda gelen kılolara GITSIN KARA YAGLAR dıyorsun yanı

şok diyete devam edenleri gerçekten yürekten tebrik ediyorum.

ben açlığa tahammül edemiyorum

minnoş dediğini onaylıyorum, evet kahvaltı etmedikçe atıştırmayı çok yapıyorum akşamları. yarın bir deneyeceğim kahvaltıyı, ama çalışırken olmuyor yaaaa, kahvaltı etmek için erken kalkmam gerekecek, ben 5 dakka uykunun hesabını yapıyorummmm::))

ben dun yedıklerımı yazmadan uyumusum sekerler cok yorulmustum arazıde
sımdık kahvaltıda 1d ekmek 1 kk beyaz peynır.1kk örgu peynır.2 catal pekmez bır catal nutela (nefsımı köreltmek ıcın)
öglen 2 crba kasıgı kadar patlıcanlı bezelyelı yemek (şakşuka)
begenmedım yemegı yarısını bıraktım ee ac kalıcam arazıde dedım bır kase sutlac yedım
restoranda daha masum bısı ıstemedı canım sonraa
saat 4 de 1 adet acma bır avuc cekırdek
aksam eve gelınce 7 de 2 corba kasıgı kadar semızotu salatası
1.5 lt su 1 bardak yesılcay ve yatıss
cok mu yemısım sızce yaa bu sekılde kılo verırmıyım dersınızz?

X