Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya bende yapmak ıstıyorum sok dıyet hemencecık gıtsın KARA YAGLAR YAA hofff:KK43:(

yaa hiç tavsiye etmiyorum walla:kedi: benim kısa zamanım olduğu için yapıyorum

çok iğrenç bişi bu yaabilmiyorumkismile

karar verdim en berbat gün 1. gün ki patatese bayırlırım

kuşum tarihine bak önce.6 eylül..bayram öncesi listelerin sonucu onlar

bi zamanlar 30. bendim:gitme:

zaten öyle olması gerekiyor..
benim formülüm nedir bilirmisin şeker
sabah krallar gibi
öğle memur gibi
akşam fakir gibi
bu yeme düzenine uyuldumu zaten kilo almak mümkün değil

alkisalkisalkis:dance:süpersin akrep ya.:roflol:cok güzel bir benzetme olmuş.okul başlayınca bende böyle olucam büyük ihtimalle

Bu arada yarını iple çekıyorum bende.inş. güzel haberler veririz hepimiz

inşallah yarın 6 lı rakamları görürüm yaa ne zamandır bekliyorum:bbo::Saruboceq:

formulunu sevsinler senin unuturmuyuz o formulu hic
biraralar iskenderlerr lahmacunlar gidiyordu midene hanfendi gerci yinede zayifliyordun aksam yemedigin icin bende sana katiliyorum seker bugun gezmedede fazla yemedim ayrica aksamda sadece meyve yemeyi dusunuyorum
simdilik size iyi gunler ben geldim veee gidiyorum yarin kilolarimla listnizdeyim yarin benim icin zor bir gun yuzum yerde olacak ama sonrasi insallah hepimiz icin guzel olacak opuldunuzza.s.
kimin yüzü yukarıda oluckki acabakaydirigubbakcemile3çok merak ediyorumsırnaşık şey
ama sonrası süper olucak canım süperkaydirigubbakcemile5
ay akrepcım cok özür diliyorum92 yazacaktım inşallah 62 inerim 92 kg ramazandan on gün önce
ufff 92 mi...
naptın kuzum sen..aman dikkat et..zaten bu takımda bir aha örmen mümkün değil o rakamı..y vericeksin ya vericeksin..tatlım yalnız çok az paylaşımda bulunuyosun..paylaşımlarını daha sık istiyorum.lütfen...
herkese iyi akşamlar hanımlarr, ölüyordum yorgunluktan,uyudum uyandım şimdi dinlendim.

bugün beslenme düzenimi ben de beğenmedim ama böyle oldu napalım

sabah herzamanki gibi canım bişey istemedi, biraz bişey atıştırdım kızımla ama ona kahvaltı denmez:kedi:

ara öğün sadece su veçay işte olduğum ve kızımın peşinde koştuğum için mecbüren böyle oldu.

öğlen yemek yok:umursamaz:

ikindin kahvaltı edebildim nihayetkaydirigubbakcemile5

ara öğün bol bol uykuuopuyorumnanaktan

ve akşam sadcee salata çorba düşünüyorum.

ve ardına tam 1 saat egzersiz yapacağm, çünkü sabah geç kalktığımiçin egzersiz yapamadım.
sen neden yoruldun ki şeker...
menülerini daha açık yazarmısın..mesela kahvaltıda ne yedin.ne kadar yedin gibi..
akrep bişey soracağım,şimdi yarın öğlene kadar ben de kilomu yazacak mıyım? eğer öyleyse yarın öğlene kadar çalıştığım için,bugün akşam tartılıp kilomu yazsam olur mu?

tatlım paylaşımın öyle azki hiç tanıyamadık bile seni..bak bir kızın olduğunu az önce ki paylaşımında okudum..o yüzden deneme süreni bir hafta daha uzatıyorum şeker

alkisalkisalkis:dance:süpersin akrep ya.:roflol:cok güzel bir benzetme olmuş.okul başlayınca bende böyle olucam büyük ihtimalle

Bu arada yarını iple çekıyorum bende.inş. güzel haberler veririz hepimiz
tatlım sen ne okuyosun
yaa hiç tavsiye etmiyorum walla:kedi: benim kısa zamanım olduğu için yapıyorum

çok iğrenç bişi bu yaabilmiyorumkismile

karar verdim en berbat gün 1. gün ki patatese bayırlırım

bi zamanlar 30. bendim:gitme:

inşallah yarın 6 lı rakamları görürüm yaa ne zamandır bekliyorum:bbo::Saruboceq:

inşallah canım..
tatlım sana acaip bir şok diyet verebilirim istersen..daha doğrusu süt peynir ayran elma ağırlıklı bişii..daha besleyici ve kilo geri gelmiyoryerimseniben

Bu arada akşam yediklerimi yazmadım bugün hemen yazayım :)
akşam saat 6: 1 tabak yeşil fasulye 1 bardak ayran içtim
saat 8 de 1 elma yedim ve bırazdan pazardan aldığım mandalinanın tadına bakıcam.:sm_cool:
sabah spor yapmıştım.akşamda yaparım diye düşünüyordum ama yapamadım.onun yerine pazara cıktım.bol bol meyve sebze aldım.tabıkı onları taşımaktan kollarım uzadınaniknanik
spordan sayılır mı bilmem ama baya yoruldum pazar alışverişinde :kedi:

Ben işletme mezunuyum.bu sene mezun oldum.şimdi yüksek lisansa başladım.heyecanla derslerin başlamasını beklıyorum :KK70:

tatlım sen ne okuyosun

inşallah canım..
tatlım sana acaip bir şok diyet verebilirim istersen..daha doğrusu süt peynir ayran elma ağırlıklı bişii..daha besleyici ve kilo geri gelmiyoryerimseniben

can kulağuyla dinliyorum kaptanopuyorumnanaktan

sütede peynirede ayranada elmaya da bayılırım yeterki patates haşlaması olmasın:dilcikar:

iyi akşamlar bu gün sorun var cok zor girdim inşallah yarında sorun cıkmaz bu günki yediklerimi yazayım

kahvaltı kırep iki üçgen peynir diyet olanından

öglen hazır döner ama pakette olanlardan yagsız yani 100 gr

akşam bir lokma balık

su 1.5 lt bir form cay bir yeşil cay bir meyva cayı

spor 1 saat yürüyüş

kimin yüzü yukarıda oluckki acabakaydirigubbakcemile3çok merak ediyorumsırnaşık şey
ama sonrası süper olucak canım süperkaydirigubbakcemile5

ufff 92 mi...
naptın kuzum sen..aman dikkat et..zaten bu takımda bir aha örmen mümkün değil o rakamı..y vericeksin ya vericeksin..tatlım yalnız çok az paylaşımda bulunuyosun..paylaşımlarını daha sık istiyorum.lütfen...

sen neden yoruldun ki şeker...
menülerini daha açık yazarmısın..mesela kahvaltıda ne yedin.ne kadar yedin gibi..

tatlım paylaşımın öyle azki hiç tanıyamadık bile seni..bak bir kızın olduğunu az önce ki paylaşımında okudum..o yüzden deneme süreni bir hafta daha uzatıyorum şeker

inşallah bir daha almam o kiloyu hızla vermek istiyorum bu gün arkadaşımla dr gittik oda zayıflamak istiyor ama bölgesel onun doktor zayıflattıgı hastaların resimlerini gösterdi bir kez daha kendime kızdım :mymeka::mymeka::mymeka:

haklısın akrepçim pek bişey paylaşamadım, ama hergün girip sizlerle paylaşımda bulunmaya çalışıyorum, elbette zamanla tanıyacağız birbirimizi, bana 1 hafta daha süre vermen benim için de iyi olacak, kendimi haftaya daha ortama alışmış hissedeceğim.

mönümü akşam yemeğiyle devam etttirmek istiyorum.

öğlen hatta aikindin çok sıkı bir kahvaltı ettiğim için akşam yemeğinde sadece salata yedim. bol bol su içtim ve ardından beşi bir yerde çayımdan içtim.

daha az önce de 1 saat süren sporumu yaptım.

sporumun içinde ise şunlar var.

50 tane bisiklet hareketi

25 er tane yan yatıp sağ sol bacak kaldırıp indirme.

15 tane kalça sıkma.
20 tane mekik
20 tane yan mekik
30 tane alt karın çalıştırma hareketi
20 kez zıplama
15 tane kol çalışma
10 tane arka bacak

15 er tane yan bel.
ve geriye kalan zaman diliminde yaklaşık 4 şarkılık aralıksız dans:dance:

çok yoruldum:a015:ama kendimi hafiflemiş ve huzurlu hissediyorum:lepi:

ha bu arada neden yorulduğumu sormuşsun,

ben öğretmenim, öğlene kadar okulda seminer çalışmamız var. 1.5 yaşında br kzım var. sabah onunla birlikte okula gidiyoruz. öğlene kadar birlikteyiz. kızımın peşinde koştum öğlene kadar. bir de sınıflara öğrencileirn ders kitaplarını taşıdıkkafamçokkarıştı

öğlen tam eve gelecekken bir telefon geldi, eve misafir gelecekmiş. koştur koştur eve gittim,evi toparladım, ev topluydu zaten ama sabahki kahvaltı bulaşıkları duruyordu,birde kızımın heryere saçtığı oyuncakları,ve yıkamktan toplamaktan ve katlamaktan bıktığım çamaşırlarım katlanmak üzere hazır ve nazır beni bekliyorlardıkötükedihüsomisafire yemek hazırlığı fdaha doğrusu kahvaltı hazırlığı falan vs..bir koşturmayla geçti o yüzden çok yorgundum-tatlicadiarzu-

uyku iyi geldi,ama şimdispor yapınca da ypruldum yaaafmafoldumben

can kulağuyla dinliyorum kaptanopuyorumnanaktan

sütede peynirede ayranada elmaya da bayılırım yeterki patates haşlaması olmasın:dilcikar:
tamamdır canım..
ama yarın yazabilirim sana..yanımda değil iş yerinde
iyi akşamlar bu gün sorun var cok zor girdim inşallah yarında sorun cıkmaz bu günki yediklerimi yazayım

kahvaltı kırep iki üçgen peynir diyet olanından

öglen hazır döner ama pakette olanlardan yagsız yani 100 gr

akşam bir lokma balık

su 1.5 lt bir form cay bir yeşil cay bir meyva cayı

spor 1 saat yürüyüş
alkisalkisalkisalkisalkisalkissüpersin
inşallah bir daha almam o kiloyu hızla vermek istiyorum bu gün arkadaşımla dr gittik oda zayıflamak istiyor ama bölgesel onun doktor zayıflattıgı hastaların resimlerini gösterdi bir kez daha kendime kızdım :mymeka::mymeka::mymeka:
inşallah süper olucaksın canım
haklısın akrepçim pek bişey paylaşamadım, ama hergün girip sizlerle paylaşımda bulunmaya çalışıyorum, elbette zamanla tanıyacağız birbirimizi, bana 1 hafta daha süre vermen benim için de iyi olacak, kendimi haftaya daha ortama alışmış hissedeceğim.

mönümü akşam yemeğiyle devam etttirmek istiyorum.

öğlen hatta aikindin çok sıkı bir kahvaltı ettiğim için akşam yemeğinde sadece salata yedim. bol bol su içtim ve ardından beşi bir yerde çayımdan içtim.

daha az önce de 1 saat süren sporumu yaptım.

sporumun içinde ise şunlar var.

50 tane bisiklet hareketi

25 er tane yan yatıp sağ sol bacak kaldırıp indirme.

15 tane kalça sıkma.
20 tane mekik
20 tane yan mekik
30 tane alt karın çalıştırma hareketi
20 kez zıplama
15 tane kol çalışma
10 tane arka bacak

15 er tane yan bel.
ve geriye kalan zaman diliminde yaklaşık 4 şarkılık aralıksız dans:dance:

çok yoruldum:a015:ama kendimi hafiflemiş ve huzurlu hissediyorum:lepi:
ufff süpersin canım yaaa
sporların müthişşş..

Ruhlu yiyecekler !

--------------------------------------------------------------------------------

Yakın zamanda yapılan araştırmalar,uzun zamandır birçoğumuzun bildiği bir noktayı kanıtladı:yediğimiz şeyi ruh halimiz belirler. Araştırmacılar,kişiliğin ve yiyecek tercihlerimizin nasıl kesiştiğini göstermek için insanların beslenme alışkanlıklarını inceledi; fiziksel özelliklere bağlı olarak ruh halimizin bizi nasıl belli yiyeceklere yönlendirdiğini ortaya koydular. Araştırma,birçok ruh halinin belli işaretler gönderdiğini gösterdi; örneğin stres altındaki adrenal bezleri tuz açlığı duymanıza neden olan sinyaller gönderebilir.

Yani,en çok hangi türde yiyeceklere yöneldiğiniz sizin hakkınızda bir şeyler söyleyebilir mi?

İstediğiniz Şey ---------------------------------- Hissettiğiniz Şey Bu Olabilir

Et gibi sert veya çıtırlı yiyecekler------------------------ Öfke

Şeker------------------------------------- Depresif

Tatlı ve yumuşak yiyecekler;dondurma gibi-------- Endişeli

Tuzlu yiyecekler--------------------------------------- Stresli

Midenizi dolduran,kraker ve makarna gibi yiyecekler---- Yalnız,cinsel açıdan hayal kırıklığına uğramış

Herhangi bir şey ya da bulabildiğiniz her şey------- Kıskanç

(Alıntıdır)

ha bu arada neden yorulduğumu sormuşsun,

ben öğretmenim, öğlene kadar okulda seminer çalışmamız var. 1.5 yaşında br kzım var. sabah onunla birlikte okula gidiyoruz. öğlene kadar birlikteyiz. kızımın peşinde koştum öğlene kadar. bir de sınıflara öğrencileirn ders kitaplarını taşıdıkkafamçokkarıştı

öğlen tam eve gelecekken bir telefon geldi, eve misafir gelecekmiş. koştur koştur eve gittim,evi toparladım, ev topluydu zaten ama sabahki kahvaltı bulaşıkları duruyordu,birde kızımın heryere saçtığı oyuncakları,ve yıkamktan toplamaktan ve katlamaktan bıktığım çamaşırlarım katlanmak üzere hazır ve nazır beni bekliyorlardıkötükedihüsomisafire yemek hazırlığı fdaha doğrusu kahvaltı hazırlığı falan vs..bir koşturmayla geçti o yüzden çok yorgundum-tatlicadiarzu-

uyku iyi geldi,ama şimdispor yapınca da ypruldum yaaafmafoldumben

evet canım yaa..gerçekten feci yorgunluk..sporunu yarına bıraksaydın canım..bugün yeterince yapmışsın zaten spor yada çok az yapabilirdin boshayallersmile

günaydın fıstıkkklaf kahvaltımı ettim hemen kg bildirimimi yapayım dedim
maalesef 65 kg yum:KK43:(((yine gülen yüzüm olmicak bu hafta....

buarada regl dönemimdeyim karnım çok şiş duruyo ya:KK43:((pazar günü biticek çok şükür
bugünkü menüm
sabah mısır gevreği süt le
ara elma golden
öğle mevsim salatası 1 dilim kepek ekmeği
ara elma
akşam yok
1.5 su

50 mekik yürüyüş yapmadım bugün erken kalkmak zorunda kaldım....

gunaydın kızlar kılomu bıldıreyım hemen cunku bugun arazıye cıkıyorum yıne ogleden sonra gelırım kılom 72,7 aslında yuzumu guldurucek bır rakam ama busabaha yıne kahvaltıda moralımı bozdu kocam boylemı dıyet yapıyorsun herseyı yıyorsun nasılsa yıne bırakıcaksın dedıı offf yaa cokk cokk kızgınımm vee cokk mralım bozukk ben gercektende veremıycem yıne gıbıme gelıyor gercı pazartesı basladım 800 gr basarı sayılmazmıkı :KK43:( bu arada su ayran peynırlı sok dıyet okudum benım boyle bıseye ıhtıyacım var nelursunuz yardım edınde en azından 60 lı kıloalara ıneyım sonra yıne bu duzene donerım olmazmı benım gercek bır heyecana ıhtıyacım var cunku bıde kocamın 60 lara ınınce ınanıcam rejımıne demesıne sınırlendım zaten bundan sonra kılomu soylemıycem zaten onaa cokk kırıldım cunku onaa bana soyle bır haftalık yada 5 gunluk sıkı bır dıyet versenız yapamazmıyımkı acaba hoooff bılmıyorum yaa

kılo cızelgemı de degıstırdım ama daha buyuk bır heyecanla mutlulukla degıstırmek ısterdımm :KK43:( neyse kızlar ben arazıye gıdıyorum ogleden sonraya gelırım galıba cok ısım yok bugun ama tabı bellı olmaz ınsallah hepınız guzel guzel kılolar vermısssınızdır gorusuruz

kg yazayım cok cok mutluyum

pazartesi tartılmıştım 87300 geliyordum
bugün yani 4 günün sonunda 84 500 olmuşum
2800 gr gitmiş

X