Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

he hazirladim hazirlamasinada senin icin hazirladim sana gonderecem afiyetle yemen icin takattan dustun kziim diyet yapa yapa
kiz takima ugra ugramasinada birini bulursan in cin top oynuyor valla
[/B]

Kız sen ne geziniyon buralarda akrep valla sanda tşk 14 takım adına 2 yeride idare ediyon desteklerini esirgemiyon bizim takımda sana bişeyler yazdım oku bana cevap ve link at ama mutlaka kendi yorumlarınıda yazzzzzzzzzzzz..

ya artık evime internet gelsinnn istioruummmm herşeyi kaçırıyorum ya yeni arkadaşlar gelmiş galiba hoşgeldiniz bayanlar...arkadaşlar eve internet gelene kadar gündüz işyerinden yazcam bugünün menüsünü yarın yazarım artık eksik olmasın ok. bu arada bayramda kaçırdım kızlar şekeri ve baklavayı malesef,tartıya çıkmaya korktum cumaya kadar kendimi ne kadar toplarsam artık kilomu yazarım şuan bende bilmiyorum inş. almamışımdırkaydirigubbakcemile2

he hazirladim hazirlamasinada senin icin hazirladim sana gonderecem afiyetle yemen icin takattan dustun kziim diyet yapa yapa
kiz takima ugra ugramasinada birini bulursan in cin top oynuyor valla
[/B]
yap ta gönder kııs..en azından yaparken de atarsın ağzına kar kardır artıkzemuszemus ben evdekilere yediririm sen yap şekerimopuyorumnanaktan
rica ederim efem ne demek görevimiz:1closedeyes:
tamam şekerim gelip bakıyorum hemen..sadece 14. takım olsa yürüyüş grubuna da ben bakıyorum..ramazan dolayısı ile ara verdim ama başliyorum ona da tam gaz..ve monti grubu ve göbüş eritme grubu ve.. ve.. ve iş ve..kaydirigubbakcemile3 ayy yazmiim yeter başın döncek şimdi seninaklinialirimsmile

hoşgeldin şekercma.s...her fırsatta yaz buraya canikom..burdan kopmak demek artı kilo demek..ve sporlarınıda yaz olurmu günlük..artık spor yazıyoruz ve tabii yapıyoruz günlük şekerler lmaz:

kızlar bugünden itibaren sporlarada başlıyoruz..yürüyüş ve sporlarınızı da yazın olurmu..
15 dk da olsa spor yapmak şart..
hadi bakalım bir ki bir kikaydirigubbakcemile2
çalışan kızlar size bir öneri:
her lavaboya gittiğinizde yerinizde zıplayın..en az on kere..işte minik ama süper bir spor..hem daha canlı yapar sizi..hem artı yağ eritir..ne kadar giderse o kadar kar dimi şekerleryerimseniben

ya kzlar benide aranıza alın.bu grup olayı nasıl oluyor onuda anlamış değilim ve bu sitede hangi gruba bi msj yazsam cvp alamadm inş. bu sefer benide var sayarsnz gruplarla nasıl zayıd-flanıyor ne yapıyorz bi anlatırmısınzzz?

anamm buraya da mı yazmışın kuşum yaa..
tanıt bakem kendini o zaman..kaç kilosun..yaş kaç boy kaç..yerimseniben

posim az önce altta görmüştüm seni ama yazmamışsın..noldu kuşum küstünmü takıma yoksa..
kızlar ramazan bitti bayramda bitti..
başladık artık son hızla..paylaşımınızı artırın olurmu..kuralları biliyosunuz.
paylaşım şart

akrepcim küsermiyim hic, dün gece yeni geldik eve birsürü isim var.

yalniz dolap bombostu tek basima da bebekle büyük alisveris yapimiyorum o yüzden ögle esim eve döner getirdi yedik birlikte,

daha hala ev düzenine alisamadik

evet kapandı canım gecici olarak bir haberde yok ama ben kapanmadan önce zaten atrılmıştım takımdan

ay evet canım ya insan zor alışır öyle
evet kapandı canım gecici olarak bir haberde yok ama ben kapanmadan önce zaten atrılmıştım takımdan

hmm anladım canım..
hayırdır şekercim..neden attılar ki seni

ay evet canım ya insan zor alışır öyle

hmm anladım canım..
hayırdır şekercim..neden attılar ki seni

yok canım kimse atmadı ben kendim ayrıldım pskolojim bozuldu kac yıldır kg veremedigim içinalsanaalsanasmilealsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile degilse kimse atmadı hatta ayrılmamı istemediler bile kaydirigubbakcemile ama ben kendime kızdıgım :mymeka::mymeka:için ayrıldım birde tatil olmuştu o yüzdende kafamı toparlamak acısından

haklısın canım..bazen bir süre ara vermek iyi gelir..bu sefer başarırsın inşallah
hadi o zaman senden de bol paylaşım bekliyorum şeker

selam boncuklarım:)))ben halen tatildeyim bugün son günümüz yarın bursaya döncezzz dönünce yine paylaşımlara full devam kusura bakmayın burdakı yemeklere hayır diyemiyorum kesin kg almışımdır manyak yemekler varyaaaa büfeler o biçim bi görseniz diyet yapmak mümkün değil:)

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz
inşallah burada güzel paylaşımlarımızla birbirimize desteklerimizle hep beraber zayıflıcaz

benim bu gün çok işim vardı düzenli yemek yiyemedim

sabah 1 domatez 2 salatalık 1 kk peynir 4 zeytin 1 dilim denge ekmeği

ara 1 şeftali 1 salkım siyah çekirdekli üzüm

akşam çok acıkmıştım yemek te yapamamıştım 2 tane denge ekmeğiyle tost yaptım yedim

not akşam yemeğimi 4 te yedim

yarın sabah erkenden hastaneye gidicem eko çektirmek için
gene düzenli yiyemem gerçi ağır şeyleride kestim artık hastane dönüşü oğlumla kadıköyde dolaşcaz eminonüne gidicez ordanda eve geçicez
akşamda eşimle buluşcaz oğluma okul eşyaları alcaz
al al bitmiyoki kaç gündür alıp duruyorum ama eksik bitmiyo
yarında okul pantolonu ve gömleği alıcaz
daha okul açılınca öğretmen elimize koca bi liste vericek bide onları alıcaz

öbür günde annemi hastaneye götürcem gene pek yemek yiyemicem gerçi bayada yürümüş hareket etmiş olucam spor sayılır

akrepcim endişe etme okul ortamında kendisi alışıcak tek başına tuvalete gitmeye kendi işlerini kendi yapmaya ayrıca 1 hafta erken başladığı içinde büyük sınıflar olmucak yaşıtlarının arasında olucak kızın
sen endişeli olduğunu belli etmeki kızına oda korkmasın

günaydin,
lolo hayirli olsun seninki bu yil ilkokulu bitiriyor ins. kolay gelsin yeni elbise heyecani vardir simdi seninkinde

sağol canım inşallah bu sene 5 i bitirip 6. sınıfa başlıcak yeni kıyafetler alınıyo canım malesef eksiğimiz hiç bitmiyo artık 5. sınıf ihtiyaçlar dahada arttı
her öğretmen ayrı şeyler istiyo

ayrıca okul sorunlarıda var ayrıca dersaneyede yazdırdım bide dersanenin istekleri olucak anlıcan yoğun bi yıl bizi bekliyo
bu yıl dersane işi iyi olucak umarım en azından kafasına takılanları dersanedeki öğretmenlerine sorabilecek

umarım iyi öğretmenlere denk geliriz bu sene gerçi sınıf öğretmenimiz değişmicek malesef...
inşallah diğer branş öğretmenler iyi çıkar ne diyim

akrepcim hani sen bi hoşaf yapmıştında o gün tuvaletten çıkamamıştın ne koymuştun içine cenım tam bi tarifini verirmisin

lolocum ins. iyi cikar ögretmenleri, Allah yardimcin olsun.
yarin hastane dönüsü haberdar et bizi,
bi de alisverisi de spor olarak yazarsin yarinki menüne :)

bursa aman canim ins. döndügünd ekilo almazsin, ben bu sabah tartildim 500 gram fazlam var ama bugün de dikkat edemedim yediklerime yarin daha fazla cikarim muhtemelen ama yarin diyete tam gaz baslicam

selma12 hosgeldin takimimiza a.s.

kizlar kusura bakmayin tatil dönüsü daha hala yerlesiyorum

bu arada yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzzz umarım hep beraber şu bayram baklavalarına inat veririz kiloları:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…