Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm iyi geceler kizlarr bayraminiz kutlu olsun ....
akreppp sekerim ezeli rakibim ne haber bakalimm sen daha burdamisin yaa tovbe tovbee bak bana ben hic geliyorrmuyum
:jeyyar:
desemde inanma sekerimm valla simdi su saatte seni gelimde mutlu edim dedim burda oldugunu goruncede daldim hemen bacim bu gece rahat uyu sahalara geri dondum hemdee tahmin bile edemiyecegin bir kiloylaa artik seninleyim duello baslasinn ama 10._ 0 ondesin o baska

kıs haklısın valla..öyle mutlu oldum ve öyle gaza geldimki anlatamam tatlışım..şööle manken ibi süzülüciiim karşnda tombişim beniiimopuyorumnanaktan

psp076atiyenl2.gif

slm arkadaşlar benide aranıza alırmısınız artık sıkıldım zayıflamalıyım akrep beni tanıdınmı 8. takımdaydım malesef takımımız kapandı

günaydın arkadaşlarrrr:KK3:

deneme sürecinde olan kimse yok canım şu an..
ve 8 kişiyiz..tabi ceyda cumaya kadar gelmezse 7 kalıcaz..
neden sordun ki şeker

3 hafta yoktum yaa cnm, okuyamadımda geçmişi bayram hazırlıkları falan sanki deneme sürecinde arkadaş vardı ondan sormuştumopuyorumnanaktan

ben oy vermeye gidiyorum şimdi, ilk defa oy kullancamkaydirigubbakcemile

slm arkadaşlar benide aranıza alırmısınız artık sıkıldım zayıflamalıyım akrep beni tanıdınmı 8. takımdaydım malesef takımımız kapandı

hoşgeldin canım...
8.takım geçici olarak kapanmamışmıydı...:uhm:

3 hafta yoktum yaa cnm, okuyamadımda geçmişi bayram hazırlıkları falan sanki deneme sürecinde arkadaş vardı ondan sormuştumopuyorumnanaktan

ben oy vermeye gidiyorum şimdi, ilk defa oy kullancamkaydirigubbakcemile

hadi bakem..ben kullandım geldim.bayanssulusmile

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.şimdilik rejim benim için cok zor gidiyor.bu bayram beni mahvetti :KK43:

karamel hosgeldin canim a.s.

iyi geceler kizlar, ben geziden yeni geldim eve. hem bayram hem de evlilik yildönümü vesilesiyle gezdik

önce burdan insburg`a gidip gezdik sonra Salzburg da bi gece kaldik ertesi gün orayi da gezdik. sonra viyanaya gittik 2 gün kaldik. dönüste de Bregenz i gezdik ve yaklasik 2 saat önce eve girdik

yusuf hic huysuzlanmadi yollarda elh. tahmin etmedigim kadar rahat gecti yolculuk bayanssulusmile:emir_bebek:

yediklerime dikkat edemedim tabiki ama ins. kilo almamisimdir, yarin sabah tartilicam bakicam ne alemde benim kilolar

simdi bizim milli basket macini izliyorum yeniliyor gibiyiz ins. kazaniriz boshayallersmile

evet arteriacim ben de farkettim simdi, ins. bundan sonra motvasyonumuz zirve yapar :KK66:

bu arada dünya basket sampiyonasinda 2. olduk bu da güzel.

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.şimdilik rejim benim için cok zor gidiyor.bu bayram beni mahvetti :KK43:
canım hoşgldina.s.
henüz katılmış sayılmazsın..bir haftalık deneme süremiz var.bu süre içinde bol paylaşım yaparak kilo vermeyi gerçekten istediğini ispatlarsan takımdasın şeker
karamel hosgeldin canim a.s.

iyi geceler kizlar, ben geziden yeni geldim eve. hem bayram hem de evlilik yildönümü vesilesiyle gezdik

önce burdan insburg`a gidip gezdik sonra Salzburg da bi gece kaldik ertesi gün orayi da gezdik. sonra viyanaya gittik 2 gün kaldik. dönüste de Bregenz i gezdik ve yaklasik 2 saat önce eve girdik

yusuf hic huysuzlanmadi yollarda elh. tahmin etmedigim kadar rahat gecti yolculuk bayanssulusmile:emir_bebek:

yediklerime dikkat edemedim tabiki ama ins. kilo almamisimdir, yarin sabah tartilicam bakicam ne alemde benim kilolar

simdi bizim milli basket macini izliyorum yeniliyor gibiyiz ins. kazaniriz boshayallersmile
hoş geldin canım..
evet 2. olduk..
ve referandum sonucuda güzel oldu çok şükürhihoyyyt
kaydirigubbakcemile5akrepcim bayaa kişiyi davet etmiş

inşallah beraberce zayıflıycaz

bakıcaz artık canım...

evet arteriacim ben de farkettim simdi, ins. bundan sonra motvasyonumuz zirve yapar :KK66:

bu arada dünya basket sampiyonasinda 2. olduk bu da güzel.

tatlım o zirve bizim elimizde...
aslında son yşadıklarımdan sonra yeni arkadaşlar konusunda çok ısrarcı değilim..
kurallara uym konusunda tembellik olursa biz götürürüz bir süre mecburen

kızlar her keze günaydın

malesef son 1 ayda ben kilo almışım

ramazandan önce tam düzene girmiştimki ramazanda bozuldu hastalıkta girince işin içine
baya bi kilolandım

bu gün eski tempoma geri dönüyorum
bir tane eteğim var kurbam bayramına kadar o eteği giymeyi planlıyorum
artık kaçamaklar yok hayatımda
okullarda açılıyo daha hareketli olacağım kesin,
egzersizlerimide düzenli yaptımmı tamamdır
o eteği giymeyi kafama koydum ve giyicem

eveett yeni kalktım bu gün çok işim var bayramda dağıttıklarımı toplucam yemek yapıcam
karnım hiç aç değil
şimdi 1 koca bardak su içicem ve oğlum uyanıncada kahvaltımı yapıcam

akrepcim senin kız bu gün okula başlıyo dimi hayırlı olsun allah zihin açıklığı versin

benim oğluşumda pazartesi 5. sınıfa başlıcak teyzeleri
bu gün okul kıyafetlerini almaya gidicez
geçen senekiler küçük geliyo malesef

günaydin,
lolo hayirli olsun seninki bu yil ilkokulu bitiriyor ins. kolay gelsin yeni elbise heyecani vardir simdi seninkinde :emir_bebek:

gunaydin 2. takimin uyeleri ...
akrepcigim sanada gunaydin bol yemeli icmeli kalorili gunler diliyorum sanaa :))))

kızlar her keze günaydın

malesef son 1 ayda ben kilo almışım

ramazandan önce tam düzene girmiştimki ramazanda bozuldu hastalıkta girince işin içine
baya bi kilolandım

bu gün eski tempoma geri dönüyorum
bir tane eteğim var kurbam bayramına kadar o eteği giymeyi planlıyorum
artık kaçamaklar yok hayatımda
okullarda açılıyo daha hareketli olacağım kesin,
egzersizlerimide düzenli yaptımmı tamamdır
o eteği giymeyi kafama koydum ve giyicem

eveett yeni kalktım bu gün çok işim var bayramda dağıttıklarımı toplucam yemek yapıcam
karnım hiç aç değil
şimdi 1 koca bardak su içicem ve oğlum uyanıncada kahvaltımı yapıcam

akrepcim senin kız bu gün okula başlıyo dimi hayırlı olsun allah zihin açıklığı versin

benim oğluşumda pazartesi 5. sınıfa başlıcak teyzeleri
bu gün okul kıyafetlerini almaya gidicez
geçen senekiler küçük geliyo malesef
günaydın canım...tebrik ediyorum yaptığın plan için..bu sana şekerimalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ah canım tüm cvapları yazdıktan sonra farkettim benim kızı sorduğunukaydirigubbakcemile3yarın başlıyor canım..sorma acaip stresteyim..nasıl alışırki koca okula:uhm: daha önce ilgileniyorlardı herşeyleriyle..şimdi tek başına yapıcak herşeyini..özellikle wc ye nasıl gidcek koca çocukların içinde.ben de gidemicem babaya bırakıcm mecburen gtme ilgilenme işini.o da sonuçta bir erkek ne kadar ince düşünebilecekse..ufff yine stres oldum yaa..Allahım yardım et:Saruboceq:
günaydın herkese
günaydın canım..
talım sordum ama görmedin sanırım..8. takm geçici olara kapanmamışmıydı
günaydin,
lolo hayirli olsun seninki bu yil ilkokulu bitiriyor ins. kolay gelsin yeni elbise heyecani vardir simdi seninkinde :emir_bebek:
günaydın canım
gunaydin 2. takimin uyeleri ...
akrepcigim sanada gunaydin bol yemeli icmeli kalorili gunler diliyorum sanaa :))))
günaydın canım..
pışşııkkk..sen kendine hazırla akşam tatlıları kurabiyeleri..iftada yersin..14. takımda tombiş hatun görsün dimiidelikafadulden
uğrarım şimdi senin takımada bakiim neler yedin..90 olmak için..

sinekler mahvetti beni yaa, ısırdıkları yerler büyüdü acaip kaşınıyorum:KK43:

günaydın canım..ah canım yaa..bu aralar nkadar çok sinek var..bayramda yaylaya gittik.ay otururken yiyolardı ya..bende elbise giymiştim.eteği de epey kısaydı..feci yediler bacaklarımı pis sinekler:kızgın:

günaydın canım..
pışşııkkk..sen kendine hazırla akşam tatlıları kurabiyeleri..iftada yersin..14. takımda tombiş hatun görsün dimiidelikafadulden
uğrarım şimdi senin takımada bakiim neler yedin..90 olmak için..

he hazirladim hazirlamasinada senin icin hazirladim sana gonderecem afiyetle yemen icin takattan dustun kziim diyet yapa yapa
kiz takima ugra ugramasinada birini bulursan in cin top oynuyor valla
[/B]

X