Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evime geldiimm kızlarrr:lepi:

hemen girdim gruba şimdi önceki sayfaları okucam, 3 hafta bu dile kolay yaa

telefondan girmeye çalıştım yurtta beceremedim geniş geniş okuyayım şimdi geçmişi

ohh allahım şükürler olsun yaa:KK70:

evine ve takımına hoşgeldin şekeera.s.

hosgeldin arteriacim a.s. hayirli olsun bir yila da basariyla bitirdin darisi seneyenin basina

ya ben ramazanin basinda hasta olmustum 5 gün kaza orucum oldu simdi yine hasta oldum ramazan basina kadar 5 gün daha toplam 10 gün kaza orucu tutucam :çok üzgünüm:

neyse demin tartildim 60.1 ciktim :teytey: cünkü dün aksam söylemesi ayip tuvalete cikabildim sonunda keske kilo bildirimi bugün olsaydi :dilcikar:

neyse simdi önceki gün yaptigim hosafi iciyorum hemen aburcubura sarmamak icin zor tutuyorum kendimi :kedi:

:roflol::roflol: kuzum dün bana derken patlama sende olmuş:roflol::roflol:
listelei eğiştiremem banana :roflol:
ayy ben hala çıkamadım o wc ye:1shok:işin garip yanı karnım gurul gurul..eve erteliyorum hep evde de o beni erteliyor sanırım:roflol: bööle inatlaşıyoruz bakalım kim yenecek:roflol:

hosgeldin arteriacim a.s. hayirli olsun bir yila da basariyla bitirdin darisi seneyenin basina

ya ben ramazanin basinda hasta olmustum 5 gün kaza orucum oldu simdi yine hasta oldum ramazan basina kadar 5 gün daha toplam 10 gün kaza orucu tutucam :çok üzgünüm:

neyse demin tartildim 60.1 ciktim :teytey: cünkü dün aksam söylemesi ayip tuvalete cikabildim sonunda keske kilo bildirimi bugün olsaydi :dilcikar:

neyse simdi önceki gün yaptigim hosafi iciyorum hemen aburcubura sarmamak icin zor tutuyorum kendimi :kedi:

evine ve takımına hoşgeldin şekeera.s.

hoşbuldum kızlar çok teşekkür ederim:kedi:

aldığım kiloyu acale vermem gerekli yaa bu yüzden yarın protein diyetine başlıcam

bu bir şok diyet ama mecburum yapmaya:kedi:

ah şu bütler yaaalsanaalsanasmile

kizlar ben bugün regl oldum o yüzden gün ortasinda yemeye basladim Allahtan sahurda bisey yememisim.

ögle 13. gibi yemeye basladim,
2 kase hosaf ictim bi de su ictim
sonra midem bulandi 2 yumurta kirdim 1 dilim ekmekle yedim
daha sonra 4,5 bisküvi ile bi bardak süt ictim
3,4 tane kücük lokumlardan yedim,
bir de bir el büyüklügünde bir balik yedim
en son da bir paket patlamis misir yedim

tabi kac saat araliklarla yedigime dikkat etmedim maalesef. biliyorum uzun süre oruc tutup sonra bir anda serbest kalinca kendimi dizginleyememisim. iyi olmamis.

bugün yusufa azicik balik vermeye calisitm balikla birlikte önce yedigi bütün meyvalarida cikardi cok huysuzdu zaten hasta ilac da veriyorum o yüzden kendim icin saglikli biseyler hazirlayamadim.

bilmiyorum yaaeyvahedigeldismile

3 haftada acaip dengem bozuldu ilk günler iyi gidiyordu ama bi süre sonra ne bulursan yemek zorunda kaldım, çok yoğundu cidden neyse çok şükür ki geçtim kilo elbette verilirguclubacismile

iyi akşamlar kızlar...
çok feci yorgunum..bugün başbakanımız mersindeydi:sm_cool::teytey: merkezde miting vardı akşamda tarsusta iftar yemeği vardı.proğram çok yoğundu yanii..saat 16:30 dan sonra yollardaydım..mitingde süperdi akşam iftar yemeğide..kızı sümeyyeyle birlikte yaptık iftarımızı..o kadar sade o kadar insancıldı kii..Allahım korusun gerçekten süper insanlar yaa..
heyecandan akşam tam bir porsiyon bile yiyemedim..bir kaç çatal kavurma etten aldm..iki çatal salata.başlangıçta iki bardak suyla bir kuru incir..ne kadar az yemişim şimdi farkettimkaydirigubbakcemile3
az önce de bir kaç ceviz bir avuç taze fındık..yarım kase de hoşaf içtim..tabi su içmeye devam..
kızımın çok hoşuna gitti proğram..başbakanımız bebek hediye etti..tabi tüm çocuklara dağıtıldı..kızım başbakan beni öptü yüzümü okşadı bana bebek hediye etti diyerek bebeğe sarılarak uyudu...yavrum yaa..:asigim:

akrep sen mersinde miydin? bilmiyordum. sporda olmustur senin icin :KK1:

yerim ben o sümeyyeyi, maasallah ya sevinmis de oyuncagina sarilip uyumus :emir_bebek:

bakalim benimki o yaslara geldiginde nasil olacak,

iyi hem disarda efor sarfettin hem az yedin, bi de tuvalete cikabilsen senin kilon bir anda düsecek kaydirigubbakcemile3

akrep sen mersinde miydin? bilmiyordum. sporda olmustur senin icin :KK1:

yerim ben o sümeyyeyi, maasallah ya sevinmis de oyuncagina sarilip uyumus :emir_bebek:

bakalim benimki o yaslara geldiginde nasil olacak,

iyi hem disarda efor sarfettin hem az yedin, bi de tuvalete cikabilsen senin kilon bir anda düsecek kaydirigubbakcemile3
evet canım mersindeyim..tatlım yürümedimki :1no2: arabadaydım..arabadan in arabaya bin..mitingde ayakta kaldım biraz..sonra tekrar bin arabaya tarsusa iftar proğramı olan otele git..ve oturyasakkelime böyle işte..
kuşum sümeyye benim kız değil ki kaydirigubbakcemile3 başbakanın kızı sümeyye..benim miniğimin adı zeynep :nazar:
seninkide süper olucaktır inşallah :nazar:
ayy varya halaa wc ye çıkmadım yaa :1shok: ramazan öncesi epey güzeldi ama işte ramazan da gün boyu bişii yemeyince ve genelde oturunca ve de erteleyince sonuç bu oluyor sanırım..gün sayıyorum artı Allah affetsin...hayırlısıyla bitseydi şu oruç:eek:
yaa kızlar ilk defa oy kullanıcam:KK70:

bu mürekkebi çıkarmak için bi yolunuz var mı yaa?

bilmemki canım..hiç byle bir çabam olmadıki..sen neden sordun ki şeker:uhm:

günaydın arkadaşlar:teytey:

bilmemki canım..hiç byle bir çabam olmadıki..sen neden sordun ki şeker:uhm:

bi yöntem vardı erken çıkması için araştırdım krem sürüp giderseniz çıkarçıkmaz pamukla silerseniz çok kalmazmış o mürekkep

baya kalıyo hınzır yaa istemiyorum kalmasın:1no2:

Günaydin

Arteria o mürekkebi ilk gün cikaramazsin diye biliyorum zaten cikmasin diye mürekkep sürüyorlar. ama bana sürmediler ben sinirda oy verdim bilgisayardan baktilar o verip vermedigime,

Akrepcim kiz sen nerden gördün onca kisinin icinde erdoganin kizinin oyuncagina sarilip uyudugunu. ne biliyim öyle anlatmissinki sanki szin evde uyudu kaydirigubbakcemile3

o kalabalikta nasil park yeri buldunuz, öyle kalabalik yerlere arabayla gitmeye ceserat edemem ben gerci orasi istanbul degil demek ortamm daha müsait.

kizlar bir de bugün muhtemel kadir gecesi imis, kadir geceniz hayirli olsun hepinizin dualari kabul olur ins. a.s.

ben dün regl oldum, bugün evde yalnizim. yusuf hasta bilmiyorumkismile,

bi de bu persembe yani bayramini ilk günü evlilik yildönümümüz ne yapsamki acababilmiyorumkismile

herkesin kandili mübarek olsun kızlaaarrr...
ya çok özürdilerim dün gece 11:30 eve girdim tam nete gircektimki birden dayım arada müsaitmisiniz diye eşimde evet buyrun gelin dedi....
eyvaaaahhh evde ne içecek bişey kalmıştı nede misafire ikram edilecek bişey
marketletde kapalı:KK43:((neyse eşim naptı ne etti buldu bişeyler
dayım tek gelse iyi konu komşuyuda çağırmışşş bi baktım 20 kişi olduk evde:KK43:(((
hahaha ay ne geceydi o yüzden yazamadım size:)
dün iftara davetliydim son davettşi gündüzden gittim ordada net yoktu...

yediklerim sabah k -flakes
ara yok
öğle makarna salatası kepekli yanında ayran
ara armut
akşam iftar yemeği
un çorbası fırırnda patateslı köfte kapama yani pilav tavuk eşliğinde salata ve tatlı olarak revanı
öptüm sizi bugünkü yediklerimide bi kaç saat sonra yazaraım çünkü eşim evde:)))) o hazır cocuklara bakıyorken bende bavullarımızı hazırlayayım:)

hayirdir bursa nereye gidiyorsunuz bavullar felan?

bir de tam sana bir soru sormaya girdim topige seni gördüm

ben yogurt zannedip yanlislikla süzme peynir almisim üstünde magerquark, frischkäse yaziyor.

acaba ben bunu 7 bucuk aylik bebegime yedirebilirmiyim ki. sen de burdaydin ya bilirsin bunun ne oldugunu

anladigim kadariyla yagsiz tuzsuz yogurt kivaminda süzme peynir.

X